Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Żagań

Magdalena Lechowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEMVITA
68-100 Żagań

Pani doktor prowadzila moje dwie ciaze i nie mam na co narzekac. Wszystkie badania jakie byly konieczne to zawsze mialam zlecane, usg wykonywane bez pospiechu, z wyjasnieniami. Jak dzidzia nie chciala sie odpowiednio ulozyc, to bylam badana nawet 40 min zeby dobrze wszystko zobaczyc. Pani doktor jest bardzo delikatna, pogodna i poswieca duzo uwagi pacjentowi. POLECAM!!!!!!Sprzet ma rowniez rewelacyjny!!!
Opinia dodana przez: Goska

Andrzej Marczak

Żagań

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz, taki na dobre i na złe, zawsze JEST zaniedbując przy tym niestety własne zdrowie i prywatność, niezbyt często spotykane w tym naszym świecie... Ogromnie podziwiam za empatię, wiedzę i "ogarnianie" tego ogromu obowiązków!!! Tacy ludzie podnoszą wiarę w dobro i bezinteresowność!!! Polecam każdej kobiecie, w każdej sytuacji!!!
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Zygmunt Dwornicki

Kochanowskiego 10b
68-100 Żagań

Pierwsza wizyta u pana doktora i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Świetne podejście,sympatyczny,na każde pytania odpowiada konkretnie polecam jak najbardziej pana doktora.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dariusz Kaniewski

Żarska 7/2
68-100 Żagań

Dr. Kaniewski jest nie miły jeśli chodzi o leczenie w gozdnicy katastrofa podejście do kobiet bardzo niesympatyczne bo mało płacą jeśli.chodzi o jego prywatny gabinet jak zobaczy pieniądze całkiem.inny człowiek
Opinia dodana przez: Ona...

lekarz Bogdan Dewudzki

E.Plater 14