Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Żary

lekarz Andrzej Cieślak

Kasprzaka 21
68-200 Żary

Profesjonalista! Omawia każdą dostępną metodę leczenia z pacjentka. Specjalista na bardzo wysokim poziomie. Super komunikacja z doktorem zawsze uśmiechnięty i każda wizyta jest satysfakcjonujaca. Polecam doktora całym sercem. Wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: Wioleta
Również ja uważam, że to był świetny, młody lekarz, o bardzo dużych zdolnościach i wysokiej kulturze osobistej. Bardzo żałuję, że już nie przyjmuje na miejscu, pewnie miejscowe kliki go zniszczyły. Pierwszy raz spotkałam się z tak miłym, uprzejmym i pomocnym kobiecie lekarzem a do tego najwyższej klasy fachowcem. Byłam u niego 2 razy. Zainteresował się moim problemem, choć były to wizyty publiczne. Bardzo szybko mi pomógł. Jest bezinteresowny, w odróżnieniu ...

lekarz Leszek Pawlak

Androlog, Ginekolog

68-200 Żary

Polecam z czystym sumieniem. Uprzejmy i profesjonalne podejście.Lekarzem moim jest od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Ela

dr Paweł Dwornicki

szpilal na wyspie
Szprotawa, Świece
68-100 Żary

Witam. Chodze do doktora Pawła Dwornickiego. Obecnie jestem po operacji. Doktor jest oki na prawde wytłumaczy powie co z czym. Wiadomo że każdy ma swoje potrzeby i opinie. Ale zawsze trzeba na prawde powiedzieć co oczekujemy albo co nas boli.
Opinia dodana przez: Dorka

Leszek Tabaczyński

eskulap
moniuszki
68-208 Żary

Super lekarz ale nie- tylko prawdziwy człowiek który z zamiłowaniem wykonuje swój zawód nie jak to się mówi taśmowo Jak się podejmuje zająć sie daną pacjentką to doprowadza ją do końca.Każdy lekarz powinien traktować pacjenta jak człowieka a nie jak rzecz czy zadanie które było do wykonania a dr. Tabaczyński każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile trzeba nawet kosztem swojego wolnego czasu Kobieta kyóra idzie na wizyte nie musi bać ...

lekarz Piotr Jackiewicz

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

Złoty lekarz! Bardzo miły,sympatyczny, wszystko wytłumaczy na spokojnie, odpowie na wszystkie pytanie no i przy badaniu jest bardzo delikatny. Nie podejmuje pochopnych decyzji i skłania się ku dobru pacjentki. Jeżeli twierdzi że jest to nie odpowiednia decyzja , tlumaczy jeszcze raz o stara się przekonać że tak jak on twierdzi było by lepiej. Odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu
Opinia dodana przez: Magdalena

Marek Blitek

Partyzantów 4
68-200 Żary

Indywidualne podejście do pacjenta, gabinet w pełni wyposażony i komfortowy, Pan doktor rzetelny, zawsze skoncentrowany na problemie i bardzo ludzki, żadnej ściemy i wyciągania pieniędzy a wybierając komfort należy liczyć się z wydaniem grosza. WARTO!
Opinia dodana przez: merida

lekarz Waldemar Sługocki

Centrum Ginekologiczne
ul. Matejki 9
Żary

Swietny lekarz. Wizyty u niego to wreszcie jakaś odmiana po bezskutecznych próbach leczenia w państwowym szpitalu. W czasie jednej wizyty zrobił mi więcej badań i dowiedziałam się więcej niż przez pół roku chodzenia do poradni . A przede wszystkim poradził sobie szybko z moją chorobą
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Małgorzata Niedźwiecka

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Małgorzata Niedźwiecka
1 Maja 5A
68-200 Żary

Miałam (nie)przyjemność być na wizycie u dr Niedźwieckiej (tego dnia powinien mieć dyżur inny lekarz,ale nastąpiła nagła zmiana). Na dzień dobry spytała po co przyszłam. Chciałam wykonać cytologię. Stwierdziła, że ona nie jest pewna czy istnieje taka potrzeba, bo mam dopiero 25 lat. Zamurowało mnie, a ona ze skwaszoną miną: "skoro już przyszła..." Podczas przygotowywania się do badania pani dr cały czas uważnie mi się przyglądała, a raczej bezczelnie się ...

lekarz Eligiusz Kaczmarek

SZPITAL NA WYSPIE
ŻARY
68-200 Żary

Polecam, mimo że lekarz jest dość mało uprzejmy, jest kompetentny i potrafi pomóc. Skierował na odpowiednie badania, potem od razu wróciłam z wynikami najprędzej jak się dało i wypisał lek.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Zbigniew Kornacki

68-200 Żary

odbierał 3 porody na NFZ był miły i sam osobiście odbierał dzieci a położna mu asystowała

lekarz Zdzisława Makosz-Dittrich

Ginekolog, Ginekolog położnik

68-200 Żary

Szczerze NIE POLECAM. Do prowadzenia ciazy. Jeśli do 32tyg było ok a gdy pojawiły się komplikacje to i zaczęły się kłopoty. Po pierwszym pobycie w szpitalu bylo ok po kilku dniach moja narzeczona trafiła do szpitala w Żarach z nadciśnieniem po uregulowaniu ciśnienia i wyjściu że szpitala właśnie ta Pani Ginegolog telefonicznie kazała odstawiać tabletki na ciśnienie gdzie konsekwencja był wzrost ciśnienia na wizycie stwierdziła że szpital w nowej soli ...

lekarz Dorota Piwowarska

Ginekolog, Ginekolog położnik

68-200 Żary

Pani Doktor prowadziła mi obydwie ciąże.Obydwie zakończyły się cesarskim cięciem.Ciaze były zagrożone od 18 tygodnia, dzięki opiece i czujności,oraz interwencji Pani Doktor pierwsza córka urodziła się żywa i żyje.Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor.Corki mają dziś 18 i 20 lat

dr n. med. Andrzej Konieczny

Żagańska 87
68-200 Żary

Komentarze ponizej to kompletna bzdura, chyba ktoś od pana kornackiego próbuje odwrócić od niego uwagę, pech chciał ze maja takie same inicjały

lekarz Andrzej Kornacki

dr hab. Wojtek Łotocki

Wojtek Łotocki
ul. Witosa 4

lekarz Juliusz Rzepka

Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10