ginekolog zawiercie

lekarz Krzysztof Miciński

Szpital Powiatowy w Zawierciu
ulica Miodowa 14
Zawiercie

Bardzo miły, uprzejmy ginekolog. Trafiłam do niego z polecenia przyjaciółki. Jestem bardzo zadowolona - polecam wszystkim dziewczynom.

Opinia dodana przez: Basia

lekarz Marek Szczygłowski

Anestezjolog   (+2 więcej)

ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO
PIŁSUDSKIEGO 80
Zawiercie

dr Szczygłowski godny polecenia zaufany lekarz jestem u niego już kilka lat pod stała opieka i sobie chwale podejście i jego kompetencje lekarz z najlepsza opinia na terenie Zawiercia Poręby .

Opinia dodana przez: dagmara

Andrzej Ciesielski

Ginekolog

Zawiercie

bardzo dobry lekarz, przede wszystkim zaskoczył mnie zainteresowaniem na temat przeprowadzonych badań i kierowaniem na nie !

lekarz Wojciech Mleczko

Ginekolog   (+2 więcej)

Szpital Powiatowy w Zawierciu
ulica Miodowa 14
Zawiercie

Świetny i godny polecenia lekarz. Jedyne czego nie lubie to nie rozpoznawanie swoich pacjentek np. w szpitalu

lekarz Zbigniew Wudarczyk

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Szpital powiatowy

Zawiercie

Świetny lekarz ! Prowadził moją całą ciąże.
Kompetentny, uprzejmy.
Odpowie na każde pytanie.
Jestem bardzo zadowolona !
Dla mnie najlepszy ...

Świetny lekarz ! Prowadził moją całą ciąże.
Kompetentny, uprzejmy.
Odpowie na każde pytanie.
Jestem bardzo zadowolona !
Dla mnie najlepszy ginekolog na świecie !

Opinia dodana przez: Gienia

dr n. med. Tadeusz Kapek

Wojska Polskiego 48
Zawiercie

dzieki doktorkowi mam sliczna coreczke przekazał mnie w dobre rece i ok zakonczyl ciaze.dzieki

lekarz Maria Bieniec

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Ultrasonografia
Miodowa 6
Zawiercie

Pani dr Bieniec to osoba uprzejma z bardzo dużą wiedzą. Korzystam z usług Pani dr od czerwca 2012 i od tej pory byłam już trzykrotnie. Za każdym razem Pani dr poświęciła mi tyle czasu ile wymagało wyjasnienie moich dolegliwości. Gabinet w Zawierciu nowoczesny, bardzo czysty i profesjonalnie urządzony. Otrzymałam recepty na leki co prawda bardzo drogie ale tylko i wyłącznie na moją prośbę ponieważ tego typu leczenie jest nowością, a Pani dr z góry uprzedziła mnie że jest to kosztowne leczenie. Dlatego nie potwierdzam, że Pani dr wypisuje drogie leki,poprostu proponuje najnowocześniejsze terapie, które nie są jeszcze refundowane, a mogą dobrze rokować. Myślę drogie Panie, że nie jedna z Nas wydałaby forunę żeby tylko wyzdrowieć. Cena wizyty uzależniona jest od dodatkowych zleceń typu cytologia czy wymazy itp od 100-150 zł, w innych zawierciańskich gabinetach jest o wiele drożej!!!!
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani dr Bieniec.
Anita M

lekarz Paweł Jedynak

Ginekolog położnik   (+2 więcej)

11 Listopada 2/4
Zawiercie

Nie wiem skąd tyle niepochlebnych opinii na temat pana Jedynaka. Byłam u niego kilka razy na kasę chorych, później raz prywatnie i nie zauważyłam żadnej różnicy w traktowaniu. Dla mnie nie był ani chamski ani niemiły. Dokładnie mi wszystko wytłumaczył, odpowiadał na każde moje pytanie, ja jestem z niego zdecydowanie zadowolona.