Lekarze Ginekolog Zielona Góra

lek. med. Katarzyna Bandrowska

gabinet prywatny
Podgórna 45
65-001 Zielona Góra

Pani Kasia Bandrowska jest lekarzem z powołania. Kompetentna, profesjonalna, przy tym bardzo empatyczna. Badanie jest dokładne, a jednocześnie delikatne. Pani doktor wyjaśnia, odpowiada na pytania, jest bardzo cierpliwa. Polecam w 100 procentach.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Leszek Pawlak

Androlog, Ginekolog

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Polecam z czystym sumieniem. Uprzejmy i profesjonalne podejście.Lekarzem moim jest od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Teresa Jurak

Prywatny Gabinet Stomatologiczny E.Krause-Howis
Stefana Wyszyńskiego 40A/12
65-536 Zielona Góra

Super lekarka. Prowadzi moją ciąże. Zawsze wszystko wyjaśni. Badanie usg robi bardzo dokładnie. Ostatnio trwało ok 30 minut, bo chciała dokładnie sprawdzić jak rozwija się dziecko. Najlepszy ginekolog w ZG.
Opinia dodana przez: Kamila

Wojciech Sandecki

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Trafiłam do dr Sandeckiego po pierwszym nieudanym porodzie przedwczesnym w 24 t i stracie Synka z powodu niedokładności innego lekarza. Pan Doktor prowadził moją drugą ciążę i dzięki jego wspaniałej opiece w 34 t urodziłam wcześniaka ale zdrowego Synka! Obecnie jestem w połowie 3 ciąży również spodziewam się Synka.Pan Doktor jest bardzo fachowy, konkretny, zawsze poświęci swój czas jeśli trzeba. Wspanialy człowiek, godny zaufania. Serdecznie polecam !
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Janina Simińska

Psychiatra, Ginekolog położnik

zielona góra
Zielona Góra

Pani doktor jest super!!! polecam. Pani doktor gdzie Pani jest?

lekarz Zenon Radoch

Wyszyńskiego 40a lok. 2
65-536 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz nie mam do niego zastrzeżeń. Gdy mieszkałam jeszcze W ZG chodziłam do niego regularnie

lekarz Wojciech Trusz

Cytolog, Ginekolog położnik

Medix
Osiedle Pomorskie 5d
65-547 Zielona Góra

witam bylam dzisaj u p.doktora na wizycie(30.12.19)jestem jak zawsze pod ogromnym wrazeniem p.doktor jak zawsze profesjonalny miły uśmiechniety i żetelny w tym co robi do pacjeta podchodzi jak do człowieka wytlumaczy odpowie na kazde pytanie z całego serca polecam inni lekarze powinni brac przyklad od pana doktora pozdrawiam😁
Opinia dodana przez: ewa skowyra

lekarz Andrzej Baryła

RTG, Ginekolog położnik

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Ja byłam w ciąży poza macicznej(drugiej) Nie życzę żadnej z was niekompetentnego lekarza który stwierdzi,że nic się nie dzieje. Miałam zatrzymanie miesiączki (myślałam,że jestem w ciąży-cieszyłam się)ale po miesiącu miałam krwawienia,poszłam do lekarki w Krośnie odrzańskim p.Kolano(NIE POLECAM) wykluczyła ciążę,nagderała coś o osłabieniu organizmu itp.Męczyłam się chyba z miesiąc z bólem. Pewnego dnia pojechałam z mężem do miasta (Zielona góra)tam zemdlałam i przewieziono mnie karetką do szpitala,przyszedł lekarz dyżurny,akurat ginekolog,tylko ...

lekarz Zbigniew Kozłowski

Ginekolog położnik, Androlog

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

Polecam. Jest naprawde dobrym specjalistą.

lekarz Arkadiusz Bartkiewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

ALDEMED Poradnia Ginekologiczno - poloznicza (Fila Zastal)
ul. Sulechowska 4a
Zielona Góra

Dość specyficzny,ale z ogromnym doświadczeniem,kompetentny. Prowadził moją ciążę i jest moim ginekologiem od kilku dobrych lat. Nigdy nie lekceważy żadnych pojawiających się dolegliwości.

lekarz Ałła Kowalska

Ginekolog, USG

Zyty 15c
65-046 Zielona Góra

Witam, przeczytałam ostatnie opinie i - choć normalnie tego nie robię - tym razem muszę zabrać głos. Gdyby nie pomoc Pani Doktor mojej 16-letniej dziś córki nie byłoby na świecie. Lekarz prowadząca początek mojej ciąży totalnie "olała" niepokojące objawy i, choć był sobotni wieczór, kazała zgłosić się do szpitala w poniedziałek. Pani dr Kowalska przyjęła mnie w nocy, postawiła właściwą diagnozę i bezpiecznie poprowadziła zagrożoną ciążę do końca. Kiedy po ...

Sławomir Laber

Zielona Góra

Nie polecam doktora Labera. Podczas ciąży miałam dużo objawów, wskazujących na to, że dzieje się coś nie tak. Krwawienia, mała ilość ruchów. Jednak lekarz ginekolog mnie uspakajał, że wszystkie wyniki są dobre i jest wszystko w porządku. Miałam również robione badania prenatalne (niestety tylko te nieinwazyjne) i pomimo własnej choroby genetycznej nie zostały mi zaproponowane badania inwazyjne. Jak się okazało nie było tak wspaniale jak to przedstawiał doktor Laber. Synek ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Bartłomiej Gołębiewski

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
Ul. Anny Jagiellonki 25
Zielona Góra

Pan Doktor bardzo empatyczny, co rzadko się zdarza w tych czasach oraz w sposób bardzo dokładny i rzeczowy wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Bardzo polecam Pana doktora za profesjonalność. Tak miłych i sympatycznych lekarzy jest niewielu.
Opinia dodana przez: Karina

Robert Zawrotniak

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Naprawdę bardzo dobry lekarz Ginekolog Podejście do pacjentki ,poświęcony czas i wyjaśnienie w trakcie badania na wysokim poziomie.plus wysoka kultura osobista

Mariusz Lach

Podgórna 20/1
Zielona Góra

Dr Lach jest sympatycznym, rzetelnym lekarzem. Byłam u niego po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Pełen komplet badań a co najważniejsze jako jedyny lekarz przepisał mi badania na hormony. Wizyta zgodnie z umówionym terminem i godziną. Gabinet fajny nie czułam się jak na stole operacyjnym. Gorąco polecał. Ja napewno nie zmienię lekarza.

Maciej Cerbiński

Ginekolog, USG

pl. Bohaterów 1
65-050 Zielona Góra

Pan dr posiada dużą wiedzę, którą przekazuje w języku zrozumiałym dla zwykłych ludzi. Odpowiadał na pytania nie poganiając, chociaż w poczekalni czekała już kolejka pacjentek, a przy tym bardzo uprzejmy i miły. Jak najbardziej polecam ;-)
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Joanna Czernicka

2 armii
Zielona Góra

Świetna lekarka, wysokiej klasy specjalistka. Pani doktor jest przy tym bardzo miła i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Wizyta nie jest dzięki temu stresująca. Polecam wszystkim!

Rafał Prałat

Aldemed
Zielona Góra

Pan doktor prowadził moja ciąże od samego początku byłam bardzo zadowolona z jego opieki wszystko tłumaczył gdy nie był czegoś pewien skiereal do szpitala no i teraz mam zdrowa córeczkę 😊 bardzo dziękuję za opiekę mam nadzieję że znowu zacznie pan przyjmować... Jak tylko rozwiążą się Pana problemy zdrowotne.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Robert Wasiński

Prywatny Gabinet Ginekologiczno Położniczy
Szafrana 8
Zielona Góra

Lekarz naprawdę miły, bez stresu przy badaniu. Jak na profilaktykę i badania przesiewowe bardzo OK. Poświęca dużo czasu pacjentkom. Wydaje się taki "normalny".
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Małgorzata Loroch

Prywatny Gabinet Lekarski
Łużycka 17
65-601 Zielona Góra

Byłam pacjentka u dr Loroch i szczerze to średnio byłam zadowolona. Doktor za każdym razem nawet przy wpisywaniu danych na USG pyta o imię, nazwisko itp który tydzień ciąży. Miałam wrażenie, że badania robi w sposób mechaniczny, często nieobecny. Roztargniona, wystawiła mi źle zwolnienie lekarskie z niepoprawna datą. Musiałam się do niej wracać od księgowej, by poprawiła. Badania robi szybko, spieszac się, a kasuje nie mało. Mało tego raz mnie ...
Opinia dodana przez: Agnieszko