gliwice

Wolny termin: 29 Maj o 09:00. Sprawdź inny. # 1
Chirurg stomatolog Gliwice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

Chirurg stomatolog   (+6 więcej)

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
Gliwice

Leczenie bezbolesne i bardzo delikatne. Miałem robione nakłady kompozytowe i moje zęby wyglądają teraz pięknie.

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Wojciech Cyptor

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

Gliwice

Szybko i trafnie zdiagnozował problem, zalecił skuteczne leczenie. Sympatyczny człowiek, który słucha co pacjent ma do powiedzenia. Serdecznie polecam.

dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Chirurg onkolog

Instytut Onkologii

Gliwice

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Andrzej Banaszkiewicz

Internista

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
Gliwice

Wzór lekarzy! Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Ogromna wiedza. Zaangażowanie. Nic dodać, nic ująć. Lekarz z powołania.

dr n. med. Wacław Burak

Internista   (+1 więcej)

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Dobry kolega i lekarz ,lata dziewiedziesiate Pogotowie Ratunkowe Zabrze polecam i pozdrawiam. Stanislaw Marczyk.

Opinia dodana przez: Stanislaw

dr Maciej Szewczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-POZ"
Lekarska 10
Gliwice

Byliśmy pacjentami różnych gabinetów stomatologicznych. Ten jest zdecydowanie najlepszym w Gliwicach. Szewczyk s.c. to świetnie wyposażona stomatologia, fachowość i pacjent to najważniejsze wartości gabinetu dr Szewczyka. Bezproblemowy kontakt, a w razie jakichkolwiek problemów wizyta natychmiastowa. Poza tym, gwarancja ZEROWEGO BÓLU.

SUPER SUPER SUPER. POLECAM WSZYSTKIM

Dietetyk

OASI VERDE Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego
Białej Bramy 12
Gliwice

Cierpiałem na obrzęki, tak cierpiałem bo teraz nie ma po nich śladu. Co prawda musiałem ograniczyć sól, a po pewnym czasie nawet sam ją odrzuciłem. Dania smakują mi o wiele lepiej niż przed wizytą u dietetyka. Nie tylko pozbyłem się obrzęków, zmęczenia, ale także doceniłem smak różnych produktów.
Oczywiście wizyty jak piszą poprzednicy; w przyjaznej atmosferze, jadłospis ułożony w oparciu o moje wyniki badań, jeśli chodzi o produkty, które lubię były uwzględnione w jadłospisie, jednak z pójściem do dietetyka nastawiłem się, że zmienię swoje życie i przyzwyczajenia. Więc oddałem się w ręce pani dietetyk, jeśli chodzi o różnorakie produkty, których dotąd nie miałem okazji spróbować :) Uważam, że to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu; polubiłem gotować, próbować nowych smaków, zmieniłem tryb życia, czuję się młodziej i podobno nawet tak wyglądam :)
Pozdrawiam panią dietetyk!

Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Iwona Rubel-Śnietura

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sikornik Sp. z o.o.

Gliwice

Tacy lekarze jak Pani dr Iwona Rubel-Śnietura to już rzadkość. Kompetentna , uprzejma , życzliwa ,skupiona na pacjencie Tłumy w kolejce do Pani doktor są chyba najlepszą rekomendacją jakiej klasy jest lekarzem

Opinia dodana przez: Krystyna Z

mgr Jakub Bednarek

Fizjoterapeuta   (+1 więcej)

Jakmed
Odrowążów 29
Gliwice

Napiszę tak jak moi poprzednicy. Profesjonalista. Dosłownie postawił mnie na moją nogę. Miałam duży przykurcz,naderwane ncl,naderwane boczne. Wyprostowalam nogę po 4 wizytach u Kuby. Gorąco polecam.Nie trzeba szukać daleko specjalistów. Mamy ich w Gliwicach. Jednym z nich jest Kuba.☺

lekarz Aleksandra Rusin-Glazer

Pediatra   (+1 więcej)

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
Wójtowa Wieś, Gliwice

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą, ma świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie zbywa. Jest zawsze uśmiechniętą osobą.