Głogówek

Wyjątkowy lekarz o szczegółnym poczuciu humoru, godny polecenia wraz z całym oddziałem ginekologicznym w Głubczycach.Pracują tam ludzie o cudownych sercach

stwarzając możliwie do warunków domową atmosferę!!!polecam ten oddział !!!!!

Powstańców 57
Głogówek

Pani Gross to wyśmienita specjalistka w swojej dziedzinie,uprzejma i bardzo miła a co najważniejsze to bardzo kpmpetętna specjalistka których praktycznie brak w naszej okolicy,z poważaniem?-Wiesław Hejmanowski

Powstańców 3
Głogówek

Bardzo nieuprzejmy gburowaty pan doktor , bardzo okcesowe podejście do osób starszych otyłych, nie ujmując tutaj komeptencjom ze względu na nieuprzejme podejście do pacjenta nie polecam

ulica Batorego 6
Głogówek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c. Teresa Stochmiałek Bernadeta Apoloni Krystian Knicz Henryk Grek
ulica Targowa 6

Batorego 6