Lekarze Grodzisk Wielkopolski

lekarz Mikołaj Biłusiak

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Lekarz miły,obrze zdiagnozowany problem po przepisaniu leków ból minął. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Mikołaja
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Tomasz Łukaszewski

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od 4 tygodnia do porodu - przyjął na świat moją córeczkę. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! Dzięki niemu ciąża była dla ...

lekarz Anna Kunze-Bielecka

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Dr Kunze-Bielecka jest wspaniałą osobą. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do wszystkich. Jest też oczywiście bardzo dobrym specjalistą. Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Amgad Elnur Elhag

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Żałuję, ze ten lekarz nie przyjmuje w mojej przychodni, lekarz rodzinny ze Zdrovity pan Przemysław K-S ( to jakaś pomyłka z wyborem zawodu) odmówił badań i leczenia, pan Amgad nie miał żadnych problemów z przyjazdem do chorego. Wykonał profesjonalnie pełen zestaw badań - dziekuję.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Bartosz Cybułka

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Wspaniały lekarz, bardzo ciepły, miły i troskliwy wobec swojego pacjenta.W styczniu miałam cholecystektomię czuję się świetnie , bardzo szybko wróciłam do zdrowia.Panie doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję , pozdrawiam i źyczę powodzenia. Polecam wszystkim , pacjentka z Grodziska.

lek. dent. Justyna Sienkiewicz

Przychodnia Stomatologiczna Prima-Dent Grodzisk Wielkopolski
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Od 2014 roku jestem pacjentem Pani Justyny Sienkiewicz. Z tej pory Pani uratowała mi 2 zęba (leczenie kanałowe), które byli beznadziejnym stanie, oprócz tego 8 wypełnienia w innych zębach, i wszystko zrobiona na wysokim poziome. Cierpliwość, wysoki profesjonalizm i perfekcjonizm jest zdecydowanie jej atutem. Polecam
Opinia dodana przez: Adil Eyvazov

lekarz Monika Bider

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo kompetentna Pani doktor wyczerpująco odpowiada na zadane pytania bardzo mila bezinteresownie pomaga

lekarz Marcin Grochowalski

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Dr.GROCHOWALSKI Marcin jest bardzo dobrym lekarzem i spcjalista, leczy mnie 8 lat jestem bardzo zadowolona.

lekarz Wojciech Zawisza

"Medigro" S.C. Poradnie Specjalistyczne
ul. Mossego 23, Grodzisk Wlkp
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Pan doktor Wojciech Zawisza jest lekarzem kompetentnym, dokładnym. Po badaniu dokładnie wytłumaczył na czym polega schorzenie, wypisał nowe okulary mimo że dwa tygodnie wcześniej inny lekarz wypisał okulary przez które słabo widziałem.
Opinia dodana przez: Franciszek

lek. dent. Dagmara Seniuk-Zglińska

Powstańców Cieszyńskich 69
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo dobry stomatolog gorąco polecam lekarz z wielka empatia a przede wszystkim z wielka wiedza i kompetencja przy tym bardzo miła zabieg tak zrobiony że pacjent wychodzi zadowolony .Pani doktor bardzo dziękuję .nalezy również wspomnieć o asystentkach które również przyczyniają się do ogólnej przyjemnej atmosfery.

lekarz Jerzy Wierzchowiecki

Internista, Kardiolog

62-065 Grodzisk Wielkopolski

"Z sercem podchodzi do pacjenta". Jest przy tym konkretny, rzeczowy. Stanowczo polecam tego lekarza!

lekarz Jarosław Rybczyński

"Medigro" S.C. Poradnie Specjalistyczne
ul. Mossego 23, Grodzisk Wlkp

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Jakub Halasz

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Wspaniały lekarz z bardzo dużą empatią.Podchodzący do pacjenta z wielkim sercem i oddaniem.Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Natalia Napierała

62-065 Grodzisk Wielkopolski

zgadzam się z wszystkimi opiniami powyżej, wreszcie ktoś kto nie wyżywa się na pacjentach, zwłaszcza, że leczy dzieci. mam nadzieję trafiać na Panią Doktor częściej. pozdrawiam
Opinia dodana przez: kamila

lek. med. Krzysztof Chróst

Internista, Lekarz rodzinny

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo udana wizyta, profesjonalizm, możliwość wykonania USG na miejscu, przyjemna atmosfera. Polecam tego lekarza.

lekarz Wiesława Rogacka-Derewnicka

Reumatolog, Internista

Morelowa 3
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo kompetentna, profesjonalna i ciepła osoba. Nie żałuje czasu na dokładne wytłumaczenie istoty choroby i procesu leczenia. Jest miła a za razem przekonująca i fachowa w 100% polecam.

lekarz Marcin Warot

62-065 Grodzisk Wielkopolski

Pan doktor Warot uratowal mi noge bede mu wdzieczna do konca zycia polecam bardzo tego doktora kazdy lekarz mowil o obcieciu nogi mialam robiona operacje we wtorek nie udalo sie udroznic noge w srode doktor robil mi operacje i udalo sie dziekuje serdecznie panie doktorze
Opinia dodana przez: danuta

lekarz Michał Reszelski

Centrum Medycyny Rodzinnej
Wojska Polskiego 111
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Polecam tego lekarza! Jest szybki, skuteczny, merytoryczny. Wytłumaczył schorzenie i podał zestaw ćwiczeń, które mają przywrócić sprawność kończyn. Nie musiałam dużo tłumaczyć, lekarz sam konczyl za mnie i doskonale zdiagmozowal problem. Dodatkowo mila aparycja, bardzo sympatyczny i pomocny! Polecamm!!!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Marek Podgórny

Urolog

Gabinet Urologiczny
Grodzisk Wlkp.ul. Polna 4
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Szybkie działanie, świetna diagnostyka oraz profesjonalizm to domena tego lekarza. Zostałem szybko przyjęty. Badania. Sympatyczne podejście do pacjenta. Fachowiec przez wielkie F. Polecam!
Opinia dodana przez: Marcin Chróst

lekarz Witold Pietruszewski

ulica 22 Lipca 91/1
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Trafna diagnozna oraz fachowość w pełnym zakresie.