Hematolog

Hematolog Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Ginekolog położnik, Hematolog

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna

Opinia dodana przez: Dorota

Miałem szczęście trafić na Pana Doktora, który bezinteresownie, kompetentnie i kompleksowo podjął się mojego leczenia hematologicznego. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i polecam z całego serca Pana Doktora.

Opinia dodana przez: pacjent

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny.
Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny.
Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.

Opinia dodana przez: Galina

Najlepszy lekarz wśròd wszystkich inni tylko odsyłali mnie do kolejnych lekarzy a Pani doktor jako jedyna przejeła się moim stanem i odkryła co mi jest. Polecam

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Wspaniały lekarz,wytłumaczy każdy szczegół,sympatyczna a dla chorego chorego przyjazne zachowanie lekarza jest bardzo ważne

Opinia dodana przez: irena

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Cieszę się, że po męczącym "tournée" w gabinetach licznych lekarzy, którzy nie byli w stanie jednoznacznie określić problemu, trafiliśmy na Panią dr. Wspaniałe, empatyczne podejście do pacjenta i rodziców. Szybkość reakcji, uprzejmość, poświęcony czas i rozwinie wątpliwości wszystko to powoduje, że taki lekarz to skarb.

Opinia dodana przez: KLAUDIA

prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Hematolog, Internista

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Dziękuję Panu Doktorowi za wyleczenie nowotworu u mojego ojca. Jest Pan świetnym fachowcem, śmiem twierdzić, że najlepszym w Polsce.

Opinia dodana przez: Krawczyk

Kraków

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

Wrocław

to najwspanialszy lekarz jakiego znam. Dzieki niemu zyje i ciesze sie dobrym zdrowiem, gdyby nie on to juz dawno by mnie nie bylo. Takich lekarzy ze swieca szukac!

ZOZ
Pastera
Wrocław

Świetny specjalista i szlachetny człowiek. Oprócz fachowej wiedzy, ma odpowiednie podejście do pacjenta - słucha i informuje. Poza tym, ma wysoki poziom kultury osobistej. Serdecznie polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Luiza