hematolog

dr n. med. Wojciech Spychałowicz

Katowice

Miałem szczęście trafić na Pana Doktora, który bezinteresownie, kompetentnie i kompleksowo podjął się mojego leczenia hematologicznego. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i polecam z całego serca Pana Doktora.

Opinia dodana przez: pacjent

dr Anna Dawidowska

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Wspaniałą porada lekarska i pomoc. Świetnie analizuje wszelkie badania i diagnozuje problemy. Polecam!

Opinia dodana przez: Jan

lekarz Aleksandra Łanocha

Szczecin

Najlepszy lekarz wśròd wszystkich inni tylko odsyłali mnie do kolejnych lekarzy a Pani doktor jako jedyna przejeła się moim stanem i odkryła co mi jest. Polecam

lekarz Elżbieta Morawiec-Szymonik

Hematolog

Centrum Medyczne SPEC-MED Sp.ZO.O.
Aleja Wolności 14
Częstochowa

Wspaniały lekarz,wytłumaczy każdy szczegół,sympatyczna a dla chorego chorego przyjazne zachowanie lekarza jest bardzo ważne

Opinia dodana przez: irena

prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Hematolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Dziękuję Panu Doktorowi za wyleczenie nowotworu u mojego ojca. Jest Pan świetnym fachowcem, śmiem twierdzić, że najlepszym w Polsce.

Opinia dodana przez: Krawczyk

dr Szymon Fornagiel

Kraków

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

Krzysztof Kałwak

Wrocław

to najwspanialszy lekarz jakiego znam. Dzieki niemu zyje i ciesze sie dobrym zdrowiem, gdyby nie on to juz dawno by mnie nie bylo. Takich lekarzy ze swieca szukac!

dr n. med. Teresa Stachowicz-Stencel

Hematolog   (+2 więcej)

Wiolinowa 2
Gdańsk

Doskonały pediatra. Zajmie się pacjentem, wytłumaczy, doradzi, zleci dodatkowe badania jeśli takie są konieczne (bez dodatkowych próśb i nalegań ze strony pacjenta). Polecam!

Opinia dodana przez: Anna

dr Stanisław Potoczek

ZOZ
Pastera
Wrocław

Świetny specjalista i szlachetny człowiek. Oprócz fachowej wiedzy, ma odpowiednie podejście do pacjenta - słucha i informuje. Poza tym, ma wysoki poziom kultury osobistej. Serdecznie polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Luiza
Hematolog Warszawa lekarz Marek Tąkiel

lekarz Marek Tąkiel

Hematolog   (+1 więcej)

CM LIM , Zespół Poradnii Bonifratów
Sapieżyńska 3 Warszawa

Polecam Pana Doktora ! Od kilku lat jestem jego pacjentka i rzadkością jest takie doświadczenie kliniczne jak u dr Tąkiela. Mam szczęście być pod okiem takiego specjalisty! Dziękuję Panie Doktorze.
WB

Opinia dodana przez: pacjentka