hepatolog

Hepatolog

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Średnia ocen: 5/5

Krótko i rzeczowo - wspaniały lekarz! Trochę ich niestety już odwiedziłam, ale jeszcze nigdy nie spotkałam lekarza tak uprzejmego w całym swoim profesjonalizmie. Człowiek bardzo miły, konkretny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i bez niedopowiedzeń, na każde pytanie odpowie... Jednocześnie jest bardzo ciepłą osobą, jakoś potrafi pocieszyć w tym wszystkim.
Jeśli ktoś ma problem z wątrobą, to polecam tego lekarza, jak i cały oddział hepatologiczny w MSWiA, niesamowicie pozytywni i profesjonalni ludzie, bardzo dobra opieka. :)

Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Średnia ocen: 5/5

Doktor Jan Gietka to Anioł. Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Jedyny lekarz któremu można zaufać. Polecam wszystkim .

Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Krystyna Witczak-Malinowska

Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych

Gdynia

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor uratowała mi życie. Jest najwyższej klasy specjalistą i bardzo życzliwym człowiekiem. Polecam!

prof. dr hab. n. med. Marta Wawrzynowicz-Syczewska

Hepatolog   (+2 więcej)

Szpital arkońska

Szczecin

Średnia ocen: 5/5

Wspaniala lekarz! Pytalismy o gabinet prywatny, ale podobno nie przyjmuje nigdzie. Nam poswiecila czas w swojej pracy w szpitalu jak szukalismy pomocy. Mila i cierpliwa, wzbudzila nasze zaufanie

lekarz Monika Karlikowska

Hepatolog   (+3 więcej)

Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

dr Dorota Kaźmierczak

Multi -Med
Niemcewicza 24
Łódź

Doktor, która potrafi wysłuchać, poradzi, dobrze pokieruje leczeniem. Oddana swojej pracy, miła i dobra.

dr n. med. Arkadiusz Pisula

Hepatolog

ID CLINIC
Janowska 19
Mysłowice

Dzisiaj dowiedziałam się że jestem całkowicie wyleczona z HCV a to wszystko dzięki cudownemu lekarzowi jakim jest Pan doktor Arkadiusz Pisula.Jest to wspaniały lekarz, uprzejmy,profesjonalny i bardzo skuteczny a opieka medyczna w ID Clinic w Myslowicach jest najlepsza z jaką miałam do czynienia.Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wyleczenie mnie z choroby.Dziękuję bardzo Panie doktorze!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Anna Drobińska

uniwersyteckie centrum kliniczne
Mariana smoluchowskiego
Gdańsk

Bardzo polecam ,moja córka choruje od wielu lat na LC trafiłyśmy do pani Ani ,to lekarz godny zaufania a przy tym bardzo dobre podejście do pacjenta.Jestem ogromnie wdzięczna za wszystko.Pani Ania w przeciwieństwie do wielu lekarzy słucha pacjenta ,liczy się dla Niej człowiek a nie kolejny przypadek medyczny .Ogromne Bóg zapłać Pani Aniu.
Władysława Dzikiewicz z Kętrzyna.

Opinia dodana przez: Władysława