hepatolog łódź

Hepatolog   (+1 więcej)

Multi -Med
Niemcewicza 24
Łódź

Doktor, która potrafi wysłuchać, poradzi, dobrze pokieruje leczeniem. Oddana swojej pracy, miła i dobra.

Hepatolog Łódź lek. med. Justyna Ciupińska

lek. med. Justyna Ciupińska

Hepatolog   (+1 więcej)

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Świetny lekarz, profesjonalna, rzeczowa, w przystępny sposób podane informacje medyczne. Super podejście do pacjenta , ogromna wiedza i zaangażowanie . Godna polecenia.

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Katarzyna Paprotna

Hepatolog

Łódź

Pani doktor jest lekarzem z powołaniem. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, a to dla osoby chorej jest bardzo ważne.

lekarz Elżbieta Hauk-Szklarek

Hepatolog

Kopernika 62 (Reuma-Med)
Łódź

Bardzo sympatyczna i miła Pani doktor.Spokojnie i bez pośpiechu wytłumaczyła wszelkie wątpliwości.Polecam kazdemu.

lekarz Joanna Figarska

Hepatolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Zgierska
ul. Gruszowa 2/ Zgierska 224
Łódź

Ciężko jest mi ocenić jakim specjalista jest pani doktor, alw wiem jedno - po 2 wizytach nie dowiedziałam się absolutnie niczego nt stanu zdrowia mojego dziecka, a do wszystkiego co wiedziałam przed wizytą lekarz dorzuciła kilka haseł typu a u dermatologa byliście? a te oczy to od dawna opuchniete? (naszym okiem wcale i wizyty u dermatologa nie wymaga..) najgorsze jest to, że nie dość że dała do myślenia to jeszcze nie odpowiedziała na żadne nasze pytanie, tylko wysłała do innej poradni nie mówiąc po co wogole (bo dla mnie wyjaśnienie że trzeba coś sprawdzić dla sprawdzenia to żadne wyjaśnienie nie jest..). Na pytanie dlaczego enzymy mogą być podwyzszone i co to może oznaczać dla dziecka tak zamotala odp że oboje z mężem ja zinterpretowalismy że "są podwyzszone bo są podwyzszone".. także nie wiem jakie ma to przełożenie na jej faktyczne umiejętności, bo nam w niczym nie pomogła, a wręcz sprawiła że zaczęliśmy "szukać" u dziecka chorób, ale jej empatia jest na poziomie zerowym a umiejętności interpersonalnych nie posiada wcale, dużo pisze w komputerze a do pacjenta mamrocze niezrozumiale. plusem jest to że poświęca sporo czasu na pacjenta ale nic nie wyjaśnia więc nawet nie wiadomo czy nie szkoda było tego właśnie czasu spędzonego tam 😕

Opinia dodana przez: Ewa