hepatolog łódź

Hepatolog   (+1 więcej)

Multi -Med
Niemcewicza 24
Łódź

Doktor, która potrafi wysłuchać, poradzi, dobrze pokieruje leczeniem. Oddana swojej pracy, miła i dobra.

Hepatolog Łódź lek. med. Justyna Ciupińska

lek. med. Justyna Ciupińska

Hepatolog   (+1 więcej)

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Wspaniały lekarz i człowiek.Kompetentna osoba.Posiada bardzo dużą wiedzę.Jest wnikliwa i potrafi tłumaczyć.

lekarz Katarzyna Paprotna

Hepatolog

Łódź

Pani doktor jest lekarzem z powołaniem. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, a to dla osoby chorej jest bardzo ważne.

lekarz Elżbieta Hauk-Szklarek

Hepatolog

Kopernika 62 (Reuma-Med)
Łódź

Bardzo sympatyczna i miła Pani doktor.Spokojnie i bez pośpiechu wytłumaczyła wszelkie wątpliwości.Polecam kazdemu.

lekarz Joanna Figarska

Hepatolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Zgierska
ul. Gruszowa 2/ Zgierska 224
Łódź

Byłam kilka razu u tej lekarki w poradni w szpitalu Biegańskim. Na tej podstawie mogę stwierdzić, że nie jestem przekonana do jej kompetencji. Nie specjalnie chce odpowiadać na pytania rodziców czy tłumaczyć wyniki badań. Kiedy zadałam jej pytanie właśnie o interpretację niejasnego dla mnie wyniku badania dotyczącego podejrzewanej boreliozy u dziecka, fuknęła, że przecież wynik jest ujemny i zakończyła dyskusję.

Opinia dodana przez: Iwona