dr Jakub Klapaczyński

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Dr Jakub Klapaczyński jest profesjonalistą pod każdym względem.

Dr Jakub Klapaczyński jest profesjonalistą pod każdym względem.
Ponadto jest to lekarz bardzo uprzejmy, który szczerze troszczy się o zdrowie pacjentów.
Jestem bardzo wdzięczna dr Klapaczyńskiemu jak i całej ekipie oddziału chorób wewnętrznych i hepatologii w MSWiA. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Olga W.

dr n. med. Zofia Michalska

dr n. med. Jan Gietka

Hepatolog, Reumatolog

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Doktor Jan Gietka to Anioł. Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Jedyny lekarz któremu można zaufać. Polecam wszystkim .

Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Krystyna Witczak-Malinowska

Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych

Gdynia

Pani doktor uratowała mi życie. Jest najwyższej klasy specjalistą i bardzo życzliwym człowiekiem. Polecam!

prof. dr hab. n. med. Marta Wawrzynowicz-Syczewska

Szpital arkońska

Szczecin

Wspaniala lekarz! Pytalismy o gabinet prywatny, ale podobno nie przyjmuje nigdzie. Nam poswiecila czas w swojej pracy w szpitalu jak szukalismy pomocy. Mila i cierpliwa, wzbudzila nasze zaufanie

lekarz Monika Karlikowska

Zabrze

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

lekarz Hanna Berak

Wojewódzki Szpital Zakaźny

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Cierpliwa, wyrozumiała, tłumaczy wszystko, aż pacjent pozbędzie się wątpliwości.

Opinia dodana przez: Maria

dr Dorota Kaźmierczak

Multi -Med
Niemcewicza 24
Łódź

Doktor, która potrafi wysłuchać, poradzi, dobrze pokieruje leczeniem. Oddana swojej pracy, miła i dobra.

Hepatolog Warszawa lekarz Katarzyna Klimowicz

lekarz Katarzyna Klimowicz

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Dzięki dociekliwości i profesjonalizmowi pani doktor zdiagnozowała u mnie śmiertelną chorobę , a następnie przekazała mnie w zbawcze ręce dr. Ziobrowskiego co uratowało mi życie . Dziękuję i życzę wszelkiej pomyślności .
Krzysiek Filipczak

Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Anna Drobińska

Gastroenterolog, Hepatolog

uniwersyteckie centrum kliniczne
Mariana smoluchowskiego
Gdańsk

Bardzo polecam ,moja córka choruje od wielu lat na LC trafiłyśmy do pani Ani ,to lekarz godny zaufania a przy tym bardzo dobre podejście do pacjenta.Jestem ogromnie wdzięczna za wszystko.Pani Ania w przeciwieństwie do wielu lekarzy słucha pacjenta ,liczy się dla Niej człowiek a nie kolejny przypadek medyczny .Ogromne Bóg zapłać Pani Aniu.
Władysława Dzikiewicz z Kętrzyna.

Opinia dodana przez: Władysława