Hepatolog

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Dr Jakub Klapaczyński jest profesjonalistą pod każdym względem.

Dr Jakub Klapaczyński jest profesjonalistą pod każdym względem.
Ponadto jest to lekarz bardzo uprzejmy, który szczerze troszczy się o zdrowie pacjentów.
Jestem bardzo wdzięczna dr Klapaczyńskiemu jak i całej ekipie oddziału chorób wewnętrznych i hepatologii w MSWiA. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Olga W.

dr n. med. Zofia Michalska

dokładność.Baaaaardzooo Polecam!

Hepatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Doktor Jan Gietka to Anioł. Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Jedyny lekarz któremu można zaufać. Polecam wszystkim .

Opinia dodana przez: Sylwia

Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych

Gdynia

Pani doktor uratowała mi życie. Jest najwyższej klasy specjalistą i bardzo życzliwym człowiekiem. Polecam!

Szpital arkońska

Szczecin

Wspaniala lekarz! Pytalismy o gabinet prywatny, ale podobno nie przyjmuje nigdzie. Nam poswiecila czas w swojej pracy w szpitalu jak szukalismy pomocy. Mila i cierpliwa, wzbudzila nasze zaufanie

lekarz Monika Karlikowska

Hepatolog, Internista

Zabrze

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

Wojewódzki Szpital Zakaźny

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Cierpliwa, wyrozumiała, tłumaczy wszystko, aż pacjent pozbędzie się wątpliwości.

Opinia dodana przez: Maria

dr Dorota Kaźmierczak

Choroby zakaźne, Hepatolog

Multi -Med
Niemcewicza 24
Łódź

Doktor, która potrafi wysłuchać, poradzi, dobrze pokieruje leczeniem. Oddana swojej pracy, miła i dobra.

Hepatolog Warszawa lekarz Katarzyna Klimowicz

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Dzięki dociekliwości i profesjonalizmowi pani doktor zdiagnozowała u mnie śmiertelną chorobę , a następnie przekazała mnie w zbawcze ręce dr. Ziobrowskiego co uratowało mi życie . Dziękuję i życzę wszelkiej pomyślności .
Krzysiek Filipczak

Opinia dodana przez: Krzysztof

uniwersyteckie centrum kliniczne
Mariana smoluchowskiego
Gdańsk

Bardzo polecam ,moja córka choruje od wielu lat na LC trafiłyśmy do pani Ani ,to lekarz godny zaufania a przy tym bardzo dobre podejście do pacjenta.Jestem ogromnie wdzięczna za wszystko.Pani Ania w przeciwieństwie do wielu lekarzy słucha pacjenta ,liczy się dla Niej człowiek a nie kolejny przypadek medyczny .Ogromne Bóg zapłać Pani Aniu.
Władysława Dzikiewicz z Kętrzyna.

Opinia dodana przez: Władysława