śląskie hepatolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

lekarz Monika Karlikowska

Zabrze

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

dr n. med. Arkadiusz Pisula

Hepatolog

ID CLINIC
Janowska 19
Mysłowice

Dzisiaj dowiedziałam się że jestem całkowicie wyleczona z HCV a to wszystko dzięki cudownemu lekarzowi jakim jest Pan doktor Arkadiusz Pisula.Jest to wspaniały lekarz, uprzejmy,profesjonalny i bardzo skuteczny a opieka medyczna w ID Clinic w Myslowicach jest najlepsza z jaką miałam do czynienia.Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wyleczenie mnie z choroby.Dziękuję bardzo Panie doktorze!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bronisława Szlauer

Hepatolog   (+1 więcej)

Cieszyn

O Pani Doktor mogę wypowiadać się tylko w samych superlatywach. Z całą pewnością jest wybitną specjalistką, do tego niezwykle uprzejma, poświęcająca pacjentowi mnóstwo czasu. Przywraca wiarę, że jednak nie tylko pieniądze liczą się w dzisiejszym świecie. Po różnych doświadczeniach ze służbą zdrowia szczególnie miło to skonstatować Potrafi wysłuchać pacjenta z życzliwością i ogromną empatią. Leczę się akurat nie z choroby zakaźnej. Do Pani Doktor poradził mi się zgłosić jeden ze znajomych lekarzy i mogę stwierdzić, że mam sporo szczęścia, że do Niej trafiłem . Pozytywnych opinii w rodzaju takich jakie tutaj można przeczytać byłoby z całą pewnością więcej gdyby ta strona internetowa było bardziej rozpowszechniona. Sam leczę się od ponad trzech lat, a dopiero dzisiaj się wypowiadam. Niemniej czynię to z wielką przyjemnością.

Opinia dodana przez: Marek - Cieszyn

dr n. med. Anna Chełmicka

Hepatolog   (+1 więcej)

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
Katowice

Lekarz z powołania, kocha ludzi i swoją pracę. Jest osobą wyjątkową: życzliwą, perfekcyjną i profesjonalną.

Opinia dodana przez: Walentyna

dr n. med. Jan Kaganiec

Wojska Polskiego 92
Sosnowiec

Polecam naprawdę dobry lekarz;-) Pomaga mojemu mężowi w wyleczeniu złych badań wątrobowych, efekty widoczne już po miesiącu

dr n. med. Przemysław Besser

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
Sosnowiec

POLECAM! leczę się u Doktora Bessera ponad 10 lat i zawdzięczam mu życie i zdrowie. Leczy całego człowieka a nie zajmuje się tylko jednym organem pacjenta, robi to na podstawie wynikow zleconych badan. Lekarz z powolania

dr n. med. Marek Beniowski

Hepatolog   (+2 więcej)

pl. gen. Sikorskiego 8 lok. 1
Rozbark, Bytom

Po prostu najlepszy lekarz jakiego znam.Pomógł mi zejść z 28 ml do 3 ml metadonu obecnie.Polecam pana doktora z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Roman