Filtruj terminy

Internista, Hepatolog

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Będę wdzięczny Pani Doktor do końca życia. Słowa to za mało, żeby okazać Pani moją wdzięczność. Pani dr Klimowicz uratowała mi życie. Nie jest zwykłym lekarzem, jest kimś więcej. To prawdziwy lekarz z powołania. Walczyła każdego dnia o moje zdrowie, o wszystkim szczegółowo informowała moją rodzinę, nie było żadnego problemu z kontaktem, a co najważniejsze - podtrzymywała mnie na duchu w każdej chwili. Ma ogromne serce. Nie ma słów, które ...
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Reumatolog
                                       dr n. med. Jan Gietka

dr n. med. Jan Gietka

Reumatolog, Hepatolog

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104
Warszawa

Dr Jan Gietka jest wspaniałym lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Moja mama leczy się u niego 15 lat.Zawsze pomocny,życzliwy,ludzki.Jego diagnoza od razu była trafiona.Wcześniej mama była u wielu specjalistów i nikt nie wiedział co jej jest.Świetny specjalista w swoich dziedzinach,a nawet z innych potrafi coś doradzić.Od razu ma się wrażenie,że lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Marlena

dr Jakub Klapaczyński

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104
Warszawa

Kiedy moja mama chciała zrezygnować z dalszego leczenia, z powodu lekarzy, którzy roztaczali przed nią tragiczne wizje i za nic mając jej strach i chorobę - dotarliśmy do dr Klapaczyńskiego - wykazał się niezwykłą empatią, zrozumieniem, fachowością. Jako jedyny wysłuchał tego co pacjent ma do powiedzenia, A co miało wielkie znaczenie dla ostatecznej diagnozy. I przede wszystkim wprost powiedział, że nie widzi konieczności przeszczepu wątroby :) wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Monika

dr Jakub Klapaczyńska

Przychodnia Chorób Wątroby Hepatolodzy
Kępna 2
04-370 Warszawa

Kompetentny lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy stan zdrowia i przypuszczalną przyczynę choroby. Nie spieszy się. Polecam.
Opinia dodana przez: Miłka

lekarz Hanna Berak

Wojewódzki Szpital Zakaźny
Warszawa

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Cierpliwa, wyrozumiała, tłumaczy wszystko, aż pacjent pozbędzie się wątpliwości.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Joanna Kozłowska

Warszawa

Pani Doktor to osoba z powołania. Niezwykle empatyczna osoba. Bardzo profesjonalnie i psychologicznie podeszla do mnie jako lekarz prowadzący. "Wyciągnęła" mnie dobierająć odpowiednie leki z sepsy. Była do mojej dyspozycji i nie poczułem ani przez chwilę, że to lekarz NFZ. Serdecznie dziękuję, że mogłem Panią Doktor poznać i życzę wszystkiego dobrego! :) ~Pacjent z 10-tki :)
Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Aneta Walczak-Cybula

Warszawa

Super podejście do pacjenta! Kompleksowy wywiad, przystepne wyjaśnienie leczenia, odpowiadanie na pytania z uśmiechem. Chciałabym zawsze trafiać na taki profesjonalizm i uprzejmość w placówkach NFZ. Jestem wdzięczna za pomoc lekarską i pozytywne nastawienie, które w szpitalu było szczególnie ważne.
Opinia dodana przez: Monika

Maria Cybula-Walczak

Warszawa

Po stwierdzeniu u mnie HCV i po wycięciu woreczka, trafiłem pod opiekę pani doktor Cybuli w ramach przychodni LuxMed. Przeprowadziła mnie przez całą procedurę przygotowawczą do przeszczepu wątroby. Wykazała wielką kompetencję i życzliwość. W każdym przypadku, gdy było to konieczne, organizowała moją hospitalizację w Szpitalu Zakaźnym. Zawsze bardzo skutecznie wspierała mnie psychicznie. Oprócz tego pomogła mojej krewnej, u której również stwierdzone zostało zapalenie wątroby typu C, wykonując dla niej biopsję ...

dr n. med. Andrzej Gietka

Hepatolog, Reumatolog

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Nie wiem jakim jest reumatologiem, ale hepatologiem to on nie jest ... Kiedyś wykonywał mi biopsję wątroby. To zawołał innego doświadczonego lekarza żeby znalazł u mnie wątrobę bo on nie mógł znaleźć... Bo przecież wątroba jest wielkości pęcherzyka żółciowego.... 🤦🏻‍♀️Po wyciągnięciu igły zapytał pielęgniarki czy taki kawałek wystarczy czy jeszcze raz ma pobierać. Jak Hepatolog może nie wiedzieć gdzie jest wątroba 😅 dodam że wówczas był już kierownikiem oddziału hepatologii
Opinia dodana przez: Xxx

lek. med. Agnieszka Jarząbek

Choroby zakaźne, Hepatolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12

lek. med. Izabella Magnowska - Wiśniewska

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

lek. med. Maciej Miarka

Hepatolog, Choroby zakaźne

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty

dr hab. n. med. Bożena Walewska-Zielecka