Lekarze Hipertensjolog

Nefrolog, Hipertensjolog

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły. Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne zaangażowanie w pracy.
Opinia dodana przez: zanzibar
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Endokrynolog
                                       prof. dr hab. Krystyna Widecka

prof. dr hab. Krystyna Widecka

Endokrynolog, Hipertensjolog

Baltica Spa/Pazim
Plac Rodła 8
Szczecin

Jestem pacjentką Pani prof. od 26 lat. Pani profesor jest wspaniałym, miłym i o dużej wiedzy lekarzem . Ustawiła moje nadciśnienie z którym miałam duże problemy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marianna

dr n. med. Jolanta Neubauer-Geryk

Internista, Angiolog

Gdański Uniwersytet Medyczny
80-211 Gdańsk

kompetentna i bardzo mila ,poswieca czas prywatny i ja jako pacjent czuje ze mnie slucha i jest szczerze zainteresowana moimi problemami zdrowotnymi co wcale nie jest takie codzienne..

dr n. med. Katarzyna Iskierska

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Jestem pod wrażeniem Pani Doktor. Poza tym, że jest bardzo ciepłą i miłą osobą jest przede wszystkim wspaniałym kompetentnym lekarzem. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Miałam problem z sercem, który między innymi był spowodowany za dużą dawką leku na tarczycę. Pani Doktor zbadała również tarczycę i ustawiła odpowiednio leki. Bardzo dokładnie tłumaczy problemy chorobowe. Jest osobą pełną empatii. Na miejscu robi ekg.Bardzo gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Katarzyna Paschalis-Purtak

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Przed kilkoma laty stwierdzono u mnie nadciśnienie. Leczyło mnie dwóch lekarzy, jednak bez skutku. Z polecenia trafiłem do pani doktor. Nie jest łatwo u niej u termin wizyty, ale to tylko potwierdza jej wysoką jakość. Zleciła kompleksowe badania, przeprowadziła pogłębiony wywiad i zaproponowała leczenie. Już po dwóch miesiącach ciśnienie się unormowało, ciągłe zmęczenie ustąpiło. To, co wyróżnia dr Purtak, to jej poświęcenie. Zleca raz w roku badania krwi i badanie ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tomasz Świniarski

Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Partyzantów 10
21-400 Łuków

Polecam, doktor bardzo mi pomógł. W dzisiejszych czasach ciężko trafić na tak dobrego i profesjonalnego lekarza.
Opinia dodana przez: Julia
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Internista
                                       dr n. med. Ewa Świerblewska

dr n. med. Ewa Świerblewska

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Polecam wszystkim, którzy mają problemy kardiologiczne. Super podejście do pacjenta, kompleksowość badania, dokładność. Mam 101 % zaufania do Pani Doktor
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Janina Wacławek-Maczkowska

Gabinet Lekarski
Filtrowa 77 m 66
02-032 Warszawa

Wyjątkowy lekarz! Nie znajduję słów uznania. Bardzo kompetentna, wyjątkowo dba o pacjenta. Obecnie takich lekarzy jest bardzo niewielu! Bardzo, bardzo polecam, z pełnym zaufaniem.

lekarz Krzysztof Pawluszkiewicz

UNI-MED
Gdyńska 51, wejście od ul.Niepodległości
82-300 Elbląg

Super lekarz, kompetentny, wszystko tłumaczy. Wielokrotnie mi pomógł. Zawsze wysłucha. Bardzo gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Małgorzata Zielińska

Poradnia Medycyny Pracy Grzegorz Zientarski
ul. Franciszka Walczaka 23E/119
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kompetentna doktor, fachowe podejscie do pacjenta, poświęca sporo czasu na wytłumaczenie leczenia i choroby. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Bogusław Demianiuk

Broniewskiego 4
15-792 Białystok

Kto z Was słyszał, ażeby lekarz wychodzący ze swego gabinetu, mówił każdorazowo do oczekujących pacjentów "dzień dobry". Lekarz uśmiechnięty, uprzejmy i kompetentny. Nie traktuje pacjenta "per noga". Ma zawsze czas dla pacjentów. Byłem mile zaskoczony z wizyty, choć była to wizyta prywatna. Lekarz kardiolog godny polecenia.
Opinia dodana przez: Henryk

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Filipiak

Hipertensjolog, Internista

Warszawa

wspaniały, miły, kompetentny lekarz. Polecam jako kardiologa, ale i jako lekarza ogólnego (internistę). Zajął się mną i całą moją rodziną. Grzegorz

dr Marek Rajzer

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23
31-501 Kraków

Przyjmuje jedynie w poniedziałki od 16 do 19-tej w przychodni prywatnej. Zawsze bez kolejki o umówionej porze. Wszystkie dodatkowe badania kardiologiczne mieszczą się w cenie wizyty. Mam wrażenie, że pacjent jest dla niego ważniejszy, niż osobiste dochody.
Opinia dodana przez: jego43

dr n. med. Bogna Puciłowska

Hipertensjolog, Kardiolog

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Nie wierzyłam, że są jeszcze tacy lekarze do momentu kiedy trafiłam do Pani Doktor, człowieka o wielkim sercu, zaangażowaniu, ciepłym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Lekarka, której bez obawy powierzyłabym swoje życie. Kobieta Anioł, przemiła, ciepła, urocza i uśmiechnięta a przede wszystkim wspaniała lekarka. Uwielbiam Panią Doktor potrafi poradzić i leczyć i podtrzymac na duchu...hannakm

dr n. med. Jacek Lewandowski

Internista, Kardiolog

Warszawski Uniwersytet Medyczny - Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie - Klinika Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego i Angiologii
Warszawa

Wybitny specjalista, bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta, tłumaczy choroby,kompetentny - godny polecenia Marek Chrołowski
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Hanna Janaszek-Sitkowska

Żwanowiecka 119/3
04-843 Warszawa

Dr n.med.Hanna Janaszek-Sitkowska jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu nadciśnienia tętniczego i chorób serca.Bezpośrednia i życzliwa wykazując przy tym wysoką kulturę osobistą.Wspaniały lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Beata Pełka-Lalik

Centrum Medyczne Consilius
ulica Staszica 9/15
73-110 Stargard Szczeciński

Super Pani Doktor, skuteczna z dużą wiedzą, kompetentna, szybka diagnostyka, ustawione leczenie pomogło. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Arkadiusz Pyszko

Internista, Hipertensjolog

GABINET HIPERTENSJOLOGICZNO-INTERNISTYCZNY ARKADIUSZ PYSZKO SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I HIPERTENSJOLOGII
Kanta 17 lok. 101
10-691 Olsztyn

Życzę wszystkim do takiego specjalisty się dostać

lek. med. Katarzyna Kordowiecka

PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA
Nadbrzeżna 17
66-400 Gorzów Wielkopolski

Doskonały lekarz. Mimo , że przyjmuje na NFZ poświęciła mi sporo czasu. A to rzadkość w dzisiejszych czasach. Od razu kompleksowe podejście, holter, USG, Ekg. Jestem bardzo zadowolony. W szpitalu zajmowała się moją mamą. Tam już nie było tak różowo. Mama była wypisana już po 3 dniach. W prawdzie zrobiła dużo badań i stan mamy się poprawił ale jest pewien niedosyt. Chociaż taki krótkie pobyty szpitalne to chyba wina systemu ...
Opinia dodana przez: Wacław W

lekarz Walentyna Mazurek

Przychodnia Stare Miasto
plac Dominikański 6
50-159 Wrocław

bardzo dobra specjalistka , konkretna diagnoza , a co najważniejsze nie pozostałem sam z moim problemem