Homeopata

Homeopata Iława lek. med. Waldemar Pawłowski

Gabinet Medycyny Naturalnej BIONET
Długa 7
14-200 Iława

Bardzo dobry a nawet wspaniały człowiek. Można na niego liczyć służy pomocą i wiedzą. Dla niego najważniejszy jest pacjent.

Opinia dodana przez: kl0201

Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor to lekarz z powołania,jednak przede wszystkim jest dobrym człowiekiem,który wsłuchuje się w pacjenta,tłumaczy i przede wszystkim poświeca swój czas i uwagę na dokładną diagnostykę.To lekarz,który współpracuje z dzieckiem w duchu porozumienia bez przemocy.Dla P.doktor dziecko jest człowiekiem, anie przedmiotem badań.Polecam!!!

Opinia dodana przez: Kasia

Dietla 19/3

Przez 25 lat leczyłam się u 'zwykłych' lekarzy. Doprowadziło mnie to do drugiej grupy inwalidzkiej na nieuleczalną chorobę i wtedy przyjaciele zawieźli mnie do doktora Świerczka (sama tego nie byłam w stanie zrobić). Dziś, po latach, dzięki niesamowitej intuicji, ogromnemu sercu doktora Świerczka, jego pokorze, pasji i niewzruszonej wierze w dobro, jestem osobą wyleczoną kolejno z rozmaitych dolegliwości. Teraz kontynuując leczenie czekam wraz z doktorem na ten moment gdy będę całkowicie wyleczona z 'nieuleczalnej' choroby. To będzie już niedługo ponieważ idę dużymi krokami. Dziękuję Panie Doktorze!

Prywatny Gabinet Lekarski ,,Bioinform,,
Małachowskiego 6/12
09-400 Płock

Kapitalny lekarz , moja córka ma 19 lat i od 8 roku zycia dzięki niemu nie jest faszerowana antybiotykami , szczerze polecam .

Opinia dodana przez: Jerzy

Gabinet Homeopatyczny
Makowskiego 5
62-510 Konin

Pani doktor Kotwas to wspaniała osoba, która nam niezmiernie pomogła. Leczyłam dziecko przez 6 lat na alergie wziewną lub zapalenie oskrzeli - w zależności co akurat poprzedniemu lekarzowi przyszło do głowy. Dziecko było na tzw. wziewach lub antybiotyku - na okrągło. Kiedy trafiliśmy do Pani doktor Kotwas zaczęłam widzieć szansę na poprawę, od tamtej pory mój syn nie przyjmuje żadnych sterydów a już proponowano nam dysk, który syn miał nosić ze sobą na wypadek ataku astmy. Ataki astmy ustały. To był stopniowy proces, z każdym rokiem przechodził łagodniej te newralgiczne miesiące. Córce od 5 lat nie podałam żadnego antybiotyku i bardzo się cieszę. Pani doktor jest bardzo lubiana przez moje dzieci, chętnie z nią rozmawiają, w gabinecie czują się pewnie bo wiedzą, że mogą liczyć na przychylność. Ja również leczę się u Pani doktor i pamiętam atak grypy przed samymi świętami Bożego Narodzenia gdy Pani doktor na do widzenia powiedziała mi, że jeżeli będzie się coś działo proszę się ze mną kontaktować SMSem (a Pani doktor zawsze odpowiada na smsy). Mam poczucie bezpieczeństwa bo wiem, że ma prawdziwego lekarza rodzinnego.

SZPZLO Warszawa Bemowo
ul. Czumy

Polecam.Słuchajcie byłam u P. Ewy ponad 2 miesiące temu bo już nie mogłam sobie poradzić z ciągłymi infekcjami dróg moczowych .Koszmar ten trwał ponad rok i mimo brania różnych antybiotyków ciagle coś było nie tak. Pani Ewa dała mi 1 dosłownie 1 małą kulkę i kazała wziąć pod język.A ta kuleczka dokonała cudu.Przeszło i dalej nic nie wraca.Sama w to nie wierzę jeszcze bo zbyt pięknie to wygląda ale czekam już tyle i nie boli .Takie leczenie to fantazja.

Opinia dodana przez: agata

Przychodnia Specjalistyczna
Mickiewicza 5
38-200 Jasło

dobra lekarka :) bardzo lubię do niej chodzić, miła uprzejma i wgl :)

dobra lekarka :) bardzo lubię do niej chodzić, miła uprzejma i wgl :)

48-314 Strobice

Lekarz, który leczy profesjonalnie widząc człowieka w każdym chorym to jest niesamowite . Człowiek po wizycie wychodzi zszokowany , że są jeszcze tak wspaniali lekarze. Życzę wszystkiego dobrego.

Katarzyna Paczek

Homeopata, Medycyna estetyczna

Centrum Holymed

Dziękuję za poradę i zabieg. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra wygląda świeżo i nie ma tych paskudnych śladów po trądziku. Zainteresowanym polecam - bardzo dobry fachowiec.

Opinia dodana przez: Paulina

Grimma 26
60-193 Poznań

Bardzo miła i kompetentna,nie daje antybiotyków jeżeli nie ma takiej potrzeby, leczy również homeopatycznie.Zdecydowanie polecam.