Lekarze Kostrzyn

lekarz Hubert Bochyński

Kilińskiego 9
62-025 Kostrzyn

Pragnę podziękować Panu dr Hubertowi Bochyńskiemu za, dynamiczne, konkretne, decyzyjne przyjęcie mnie w poradni przy szpitalnej w Poznaniu ul. Polnej 33. Zważywszy na moją dużą odległość 144 km od miejsca zamieszkania, jak i również od obostrzeń epidemicznych, działanie względem logistycznym było wspaniałe !!! I tak kolejno: mierzenie temperatury ciała w namiocie. Badanie lekarskie - (cytologia) Pobranie krwi w laboratorium. Badanie densytometryczne. Osiągnełam doskonały limit czasowy, do podróży powrotnej do domu. ...

lek. dent. Małgorzata Łopocka

ul. Warszawska 4 A/95 A
62-025 Kostrzyn

Bardzo dobry Stomatolog. Kompetentna, uprzejma, chętnie wszystko wytłumaczy. Bardzo dobre podejście do dzieci. Szczerze polecam!!!

lek. dent. Marcin Nowakowski

Piasta 7
62-025 Kostrzyn

Leczę zeby u p.Marcina już od ponad 10 lat.polecam tego specjalistę.Czysto,fachowo,terminowo.polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

Edyta Bieniek-Śmichurska

Powstańców Wielkopolskich 20
62-025 Kostrzyn

Bardzo dobry stomatolog, polecam gorąco!!!

lekarz Marzena Majewska-Katarzyńska

braci drzewieckich
Kostrzyn

Lekarz godny polecenia. Cierpliwa i służy pomocą nawet po godzinach pracy. Kontakt telefoniczny bardzo pomocny w awaryjnych sytuacjach. Leczyła nasze starsze dziecko obecnie juz dorosle, ktore wspomina ją mile. Teraz prowadzi nasze drugie małe 4 letnie dziecko i rowniez pełna kompetencja. Polecam na 6+.

Mateusz Błauciak

Konopnickiej 8
62-025 Kostrzyn

Ja się lecze u dr Mateusza w Szamotułach. Wreszcie trafiłam na porządnego dentystę, jest świetny i profesjonalny, bardzo sympatyczny. Polecam

dr n. med. Jerzy Atler

Urolog

Poznańska 82
Kostrzyn

Jestem pacjentem dr od wielu już lat. Jestem pod wrażeniem życzliwosci i kompetencji a także wzorowej kompleksowości leczenia. Serdecznie polecam. Witold Horst
Opinia dodana przez: Witold
Bardzo dobrze wyposażony gabinet,przestronnym jasny z klimatyzacja, rentgenem, miła asystentka kompetentny stomatolog, byłem jestem zadowolony polecam

lekarz Stanisław Klisowski

Laryngolog

Poznańska 82
Kostrzyn

Jezeli wierzysz w pseudo diagnozy majace na celu uspokoic nerwy to poszukaj innego slodziaka doktorka. Klisza jest najwiekszym konkretem jakiego mialem przyjemnosc poznac. Troche oschly;) ale 2 pokolenie, w naszej rodzinie korzysta z doswiadczenia Doktorka i koniec końców każdy problem zostal rozwiązany. Antyszczepy z daleka od Mistrza!;):)
Opinia dodana przez: Mariusz P

lekarz Sławomir Katarzyński

Internista, Kardiolog

ulica Półwiejska 22
62-025 Kostrzyn

Byłem na wizycie u doktora 19 stycznia 2022 roku, godzina 19:00, Mediwa. Jestem bardzo zadowolony, zaopiekowany i uspokojony. Doktor jest rzeczowy i bezpośredni. Ma dobry kontakt z pacjentem. Konkretne zalecenia po wizycie. Dziękuję za to podejście.
Opinia dodana przez: Samuel

lekarz Danuta Czyżewska

62-025 Kostrzyn

Nie mam najlepszych odczuć po kilku wizytach. Lekarka mała konkretna, chłodna.Podejście do pacjentów mocno średnie
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Alicja Okarma

ul. Sienkiewicza 21
62-025 Kostrzyn

Pani doktor bardzo nie higieniczna, nie zakłada rękawiczek co jest niedopuszczalne. Zepsuła mi zęba, nie jestem zadowolona. Nie polecam.

lekarz Lech Dolata

Średzka 21
62-025 Kostrzyn

Doktor Dolata ma doświadczenie i wiedzę . W kilka minut potrafił trafnie zdiagnozować co mi dolegało , bez żadnych zbędnych dodatkowych badań .

lekarz Danuta Nicefor

62-025 Kostrzyn

Unikać jak ognia tej lekarki,dlatego można u niej się dostać z dnia na dzień,poszłam po okulary do czytania załatwiła mnie w ciągu 5 minut,lepiej wiedziała czy widzę tekst czy nie,nie zakropiła oczu nie powiedziała czy może mam jaskre,zaćmę chociaż mam osoby w rodzinie z tymi chorobami,przyłożył a tylko szkła i stwierdziła ,że za mocne i że okulary nie sa do powiększania tekstu,rzuciła mi na krzesło zlecenie na szkła i koniec,traktuje ...
Opinia dodana przez: ala

lekarz Michał Lula