Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

kraków homeopata

- 6 lekarzy

lekarz Dariusz Świerczek

Homeopata

liczba opinii: 9
+1 więcej


Dietla 19/3
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5

Przez 25 lat leczyłam się u 'zwykłych' lekarzy. Doprowadziło mnie to do drugiej grupy inwalidzkiej na nieuleczalną chorobę i wtedy ...

Przez 25 lat leczyłam się u 'zwykłych' lekarzy. Doprowadziło mnie to do drugiej grupy inwalidzkiej na nieuleczalną chorobę i wtedy przyjaciele zawieźli mnie do doktora Świerczka (sama tego nie byłam w stanie zrobić). Dziś, po latach, dzięki niesamowitej intuicji, ogromnemu sercu doktora Świerczka, jego pokorze, pasji i niewzruszonej wierze w dobro, jestem osobą wyleczoną kolejno z rozmaitych dolegliwości. Teraz kontynuując leczenie czekam wraz z doktorem na ten moment gdy będę całkowicie wyleczona z 'nieuleczalnej' choroby. To będzie już niedługo ponieważ idę dużymi krokami. Dziękuję Panie Doktorze!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marek Lorenc

Homeopata   (+2 więcej)

liczba opinii: 3

Gabinet Lekarski Camino
Dietla 19/3
Kraków

Średnia ocen: 4,8/5

polecam, wyszłam z choroby przewlekłej

polecam, wyszłam z choroby przewlekłej

Opinia dodana przez: Anonim

lek. med. Robert Skawiński

Homeopata

liczba opinii: 23

Prywatny Gabinet Lekarski
Krowoderskich Zuchów 4 / 34
Krowodrza, Kraków

Średnia ocen: 4,3/5

Chodzę do dr Skawińskiego z córeczką. Mamy przerośnięty trzeci migdał.Pediatrzy, jedynie co byli w stanie zaproponować to zabieg chirurgiczny.Zrobiłam tak ...

Chodzę do dr Skawińskiego z córeczką. Mamy przerośnięty trzeci migdał.Pediatrzy, jedynie co byli w stanie zaproponować to zabieg chirurgiczny.Zrobiłam tak ze starszym synem i oprócz traumy nic się nie polepszyło.Pomyślałam na zabieg zawsze mamy czas i za namową koleżanki trafiłam do dr Skawińskiego.Jesteśmy już trzeci miesiąc pod opieką, jestem w szoku.Migdałek znacznie się zmniejszył.DR poświęca dużo czasu ,na tłumaczenie terapii,mogę o wszystko pytać nie ma żadnych niejasności.Dziecki złapało jeden raz inf.w święta Wielkanocne Pan dr przyjechał osłuchał nas, bez dodatkowej opłaty.Jestem tak zaskoczona,że istnieją lekarze którym zależy na prawdziwej pomocy.Mam zamiar przenieść pod opiekę dr również syna,szkoda że nie możemy cofnąć czasu i wykonanego zabiegu.Lekarz naprawdę godny polecenia.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Katarzyna Bross-Walderdorff

Homeopata

liczba opinii: 4
+5 więcej

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Stachowicza 4/8
Kraków

Średnia ocen: 4,3/5

Po kilku latach innego leczenia wybraliśmy się na pierwszą wizyte. Pani dr jest specyficzna, ale to wynika z faktu że ...

Po kilku latach innego leczenia wybraliśmy się na pierwszą wizyte. Pani dr jest specyficzna, ale to wynika z faktu że ma duże doświadczenie i wiedzę w temacie. Słucha pacjentów, ale też zmusza do samo zastanowienia się. To wymagający lekarz, ale nie cudotwórca. Lekarz dla cierpliwych i myślących osób. I jeszcze w cenie psycholog. My leczymy dzieci,ale sami też zaczniemy. Tani koszt, w porównaniu do lekarza alopatycznego i zero koszty leków. Polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Niesia

lekarz Robert Skawinski

Homeopata

liczba opinii: 7

Krowoderskich Zuchów
4/34
Kraków

Średnia ocen: 4,0/5

Bardzo polecam dr.Skawińskiego. Moja matka lat 92 zaczęła leczyc sie u niego na RZS (reumatoidalne zapalenie stawów) w momencie jak ...

Bardzo polecam dr.Skawińskiego. Moja matka lat 92 zaczęła leczyc sie u niego na RZS (reumatoidalne zapalenie stawów) w momencie jak lekarze konwencjonalni juz nic nie potrafili wymyslic jak tylko zwiekszanie dawek metotreksatu co w tym wieku powoduje takie obciazenie organizmu , ze jest gorzej niz cokolwiek (wymioty, biegunka, duze osłabienie, bóle jelit itp...)! Nasilony był bardzo bolesny wysięk ze stawu nadgarstka, 2 x w tyg. cięty ( sciągano ze stawu wydzieliny ),bo gromadziła sie krew, ropa i płyn fizjologiczny. Nadgarstek był wielkosci duzej bułki i cały opuchniety i bardzo bolesny.
Na ten nadgarstek konwencjonalni lekarze nic nie umieli poradzic oprócz stałego przecinania , sciagania wydzielin i wstrzykiwania strydu..co własciwie nie dawało zadnej poprawy przez conajmniej 6 miesiecy.
Dr.Skawinski zalecił na pierwszej wizycie zakup odpowiedniego leku, ostropest w kapsułkach oraz dietę.Był bardzo miły i wszystko wytłumaczył mojej (bardzo upartej z charakteru ) matce.
Od pazdzirnika 2016 do stycznia 2017 nastapiło zasadnicze polepszenie stanu stawu. Nie ma wysieku, staw oczywiscie jest powiekszony, choc duuuzo mniej, i obolały (w wieku 91 lat nie za wiele juz mozna poprawic przy zaawansowanym RZS). Skonczyły sie wizyty 2x w tygodniu u chirurgów i nie konczące sie cięcia nagdarstka.
Przeciwbólowo mama bierze paracetamol. Kondycja psycho-fizyczna bardzo dobra.
BARDZO POLECAM dr. Skawinskiego!!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: AnnaCopyright ©2017 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat