krawczyk

Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5

wszystko spoko. moge polecic z czystym sumieniem.

wszystko spoko. moge polecic z czystym sumieniem.

mgr Martyna Krawczyk

Dietetyk dziecięcy   (+1 więcej)

Dietetyk

Radomsko

Oceniam Panią magister Walioszczyk na 5 z plusem, pomogła mi wziąć się za siebie i schudnąć. Miło, sympatycznie, z dużą dawką poczucia humoru a jednocześnie profesjonalnie i motywująco!

Opinia dodana przez: iza

mgr Monika Krawczyk

Logopeda dziecięcy   (+1 więcej)

KWIATOWA 35
Płońsk

Zdecydowanie polecam Panią Monikę, rok temu korzystaliśmy z porad i efekty współpracy były rewelacyjne. Terminy dostosowane do Naszych potrzeb- nawet weekendy, na każdych zajęciach synek korzystał z innych pomocy- gier, kart, to co dla Nas ważne chodził z uśmiechem na zajęcia, a w domu chętnie wykonywalł ćwiczenia w formie zabawnych wierszyków i zadań. Szybko nadrobiliśmy zaległości zarówno w wymowie jak i w czytaniu, analizie głoskowej i percepcji wzrokowo- słuchowej- nauka w pierwszej klasie okazała się być przyjemnością i utrwalaniem poznanego juz materiału. SZCZERZE POLECAM!!!!! Ala z Miłoszkiem

Opinia dodana przez: Alicja

dr Jerzy Krawczyk

Lekarz rodzinny

NZOZ Medyk
Drawska
Świdwinek, Świdwin

Jest moim lekarzem rodzinnym i polecam go wszystkim. Sympatyczny i konkretny, nie olewa pacjentów jak inni.

Opinia dodana przez: Iva

dr n. med. Wojciech Krawczyk

Internista

Gabinet Lekarski i Ośrodek Diagnostyczny Dr n. med. Wojciech Krawczyk
Litewska 8
Chełm

sądzę,że zarówno wykształcenie,jak i cechy osobowości predysponują Pana Doktora Wojciecha Krawczyka do wykonywanej przez niego pracy.Posiada predyspozycje do realizowania zadań wymagających dokładności i staranności.Jest odpowiedzialny,systematyczny,doskonale potrafi organizować pracę.Wysokie kompetencje społeczne umożliwiają Doktorowi na dobrą współpracę z innymi ludzmi,a rozwój i doskonalenie swych umiejętności są Doktora celem zawodowym.

lek. dent. Bartosz Krawczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAMO ZDROWIE"
al. 3 Maja 5
Zakopane

Od około trzech lat jestem pacjentem dr Krawczyka i do tej pory nie dał mi powodów do narzekania. Fachowa pomoc, profesjonalne podejście, jednym słowem specjalista godny polecenia!

Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Agnieszka Krawczyk-Kubisiak

Lekarz rodzinny

"Arsmedica" Praktyka Lekarska
Skalmierzycka 1
Kalisz

Bardzo życzliwa, pomocna lekarka. Polecam.

Bardzo życzliwa, pomocna lekarka. Polecam.

lekarz Krystyna Krawczyk

Okulista

al. Armii Krajowej 2
Częstochowa

Naprawde super okulistka więcej takich lekarzy a więdzej osób dobrze widzących.Pełen profesjonalizm.POLECAM

Monika Krawczyk

Rehabilitant

enel-med

super dziewczyna, zna się na rzeczy. Miałem zabiegi po urazie, teraz już prawie nic nie czuję.

lekarz Mieczysław Krawczyk

Neurolog

None
Altanowa 18
Poznań

Naprawdę godny polecenia. Wystawił mi dobrą diagnozę,której nie podważył słynny profesor Harat z Bydgoszczy.Ciepły stosunek do pacjenta

Opinia dodana przez: Barbara Mleczak