idzik

lekarz Maciej Idzik

Chirurg onkolog

NZOZ Sigma-Bi

Bytom

Przypadkowo zostałam zapisana do dr Idzika i bardzo jestem z tego zadowolona, gdyż jest to bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam go wszystkim bardzo serdecznie.

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Mirosław Idzik

Neurochirurg

szpital wojewódzki

Sosnowiec

Miałem wiele spotkań z Panem Doktorem w przychodni Neurochirurgii w Sosnowcu, były to kontakty kontrolne pooperacyjne.
Każdy kontakt sprawiał mi ...

Każdy kontakt sprawiał mi komfort dalszej egzystencji, będąc pod wrażeniem miłego kontaktu z P. Doktorem. Dosadne tłumacze-nie mojej choroby i potrzeba jej leczenia, sprawiały, że stan mojej psychiki ulegał znacznej poprawie, co z kolei sprawiało powrót do normalności. Oczywiście, godny polecenia i już mam umówiony kontakt na marzec 2014r.

Opinia dodana przez: Stefan

Mirosława Idzik

Pediatra

Drumli 16

Bardzo polecam, pierwszy bardzo rozsądny i niezwykle pomocny pediatra. Wspaniała kobieta z bardzo miłym podejściem do dziecka i rodzica. Bardzo mi się podoba wyjaśnienie rodzicowi w sposób przystępny zagadnień medycznych.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Renata Idzik

DENTOR
Pułaskiego 7
Myszków

Lekarz bardzo kompetentny,bardzo dobra Pani stomatolog,ma dobre podejście do pacjenta,jest bardzo miła i cierpliwa:)

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Dorota Janakowska-Idzik

Pediatra

None
ulica Bażantowa 1
Kutno

Pani Doktor jedyne co zawsze mówiła to: musze dać antybiotyk... Pani doktor nie zna innych lekarstw, 5 czy 6 antybiotyków w 3 miesiace, ceny antybiotyków od 100 zł w góre, po czasie zorientowałem się co tak ciągle Ci handlowcy siedzieli w kolejce do niej... nie polecam, chyba że macie grube portfele..

lekarz Czesław Idzik

Alergolog   (+1 więcej)

Armii Krajowej 36
Turek

Bardzo dobry specjalista. Sumienny i rzetelny. Kompleksowo podchodzi do pacjentów. Cierpliwy i uprzejmy.