Immunolog

Poznań

Miła, skromna, dostępna pod telefonem w czasie weekendów i świąt.

Miła, skromna, dostępna pod telefonem w czasie weekendów i świąt.

ulica Elsnera 19
92-504 Łódź

Lekarz godny polecena.wyleczyl mnie z pochp. Miły człowiek i o poczuciuhumoru. Nie stresujepacjenta, taki normalny człowiek a przytym cierpliwy i przyjacielski.

Opinia dodana przez: kasia

dr hab. n. med. Janusz Wyzgał

Internista, Nefrolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Jestem zachwycona wizytą u profesora Wyzgała. Zdiagnozował u mnie chorobę, którą mam od dziecka, a jest przyczyną moich dolegliwości. W końcu zaczęłam prawidłowe leczenie. Przywrócił mi wiarę w to, że mogę być zdrowa i mieć infekcji co dwa miesiące. Jest cierpliwy, uważnie słucha i nie pomija żadnej dolegliwości. Zachęcam, żeby na wizytę zabrać wszystkie dotychczasowe wyniki badań krwi itp. Polecam gorąco!

Opinia dodana przez: Natalia

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Świetny specjalista ze wspaniałym podejściem do dzieci. P. Doktor poświęciła nam wiele czasu, b. dokładnie wszystko wytłumaczyła. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Pacjentka

Ruda Śląska

Panie doktor to bardzo kompetentna osoba oraz bardzo miła. Potrafi podnieść człowieka na duchu.

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok

Polecam! Polecam pana doktora całym sercem. Kompetentny, uprzejmy, oddany małym pacjentom. Mam do niego pełne zaufanie. Kilkakrotnie pomógł mojemu synkowi, gdy inni lekarze tylko "gdybali" i rozkładali ręce. A przy tym jest bardzo sympatyczny i ma świetny kontakt nie tylko z dzieckiem ale także rodzicem.

Opinia dodana przez: Sylwia

PROSEN

Bardzo życzliwy, profesjonalne i życzliwe podejście do dziecka, świetna komunikacja z rodzicami. Od lat nasz syn jest jego pacjentem, nie wyobrażamy sobie, żeby mógł się nim zajmować ktoś inny.

Opinia dodana przez: Asia
Immunolog Kraków dr n. med. Wojciech Sydor

dr n. med. Wojciech Sydor

Angiolog, Internista

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam, kompetentny, miły, świetny specjalista godny polecenia, poświeca pacjentom tyle czasu ile potrzeba

Opinia dodana przez: Urszula

Przychodnia Stomatologiczna
Sczanieckiej 4 lok.1
93-342 Łódź

Cudowny człowiek!!! Mogę śmiało stwierdzić, że dzięki Profesorowi i jego trafnej diagnozie posiadam teraz dwójkę wspaniałych dzieci. Polecam!!!

Szeligiewicza 20 lok. 11
40-074 Katowice

BARDZO RZECZOWY, pacjenci maja racje świetny diagnosta choć trochę szorstki jako człowiek, ale moich dwóch nastoletnich synów zafascynował, że może rozmawiać na każdy temat nie tylko lekarski. Z tego co wiem, można dr. Bujaka uwielbiać lub nienawidzić, co dla mnie oznacza, że problem nie jest w lekarzu tylko pacjentach.
Ja jestem bardzo zadowolona, choć kuracja była ciężka. Polecam

Opinia dodana przez: KATARZYNA