internista

lekarz Adam Orłowski

Gabinet Laryngologiczny
Nefrytowa 12
Piaseczno

Nie ma u niego stania w kolejkach. Jestem zadowolony. Człowiek idzie raz i ma naprawdę pełną opiekę. Leki za każdym razem skuteczne

Opinia dodana przez: geratt

prof. dr hab. n. med. Brygida Kwiatkowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Trafiłam do dr Kwiatkowskiej parę miesięcy temu z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Rzeczywiście na wizytę musiałam poczekać, ale panie w recepcji od razu mnie uprzedziły, że pani dr jest skrupulatna i
Nikt się nie skarżył, nie poganiał. Wyjątkowy lekarz!Polecam!

Wolny termin: dzisiaj o 17:30. Sprawdź inny. # 8
Internista Twardogóra lek. med. Beata Kowalska

lek. med. Beata Kowalska

PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA
ul. M. Kopernika
Twardogóra

Super doktorka, miła, mądra, zaangażowana no i bardzo uprzejma. Super! Polecam! Traktuje równo pacjentów i jest godna zaufania!

Wolny termin: jutro o 17:40. Sprawdź inny. # 9
Internista Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Internista   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Co tu dużo pisać,lekarz godny polecenia :) kompetentny, rzeczowy, miły a przede wszystkim ludzki, mimo ogromnej wiedzy nie wy wyższa się, można porozmawiać o wszystkim, mało jest takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Natalia Podkańska

lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
Elbląg

Pani doktor leczyła mojego tate. Wszystko pozytwynie. Poświęca dużo czasu i traktuję każdego pacjenta poważnie. Bardzo wspierająca. Polecam!

Opinia dodana przez: Anye