Lekarze Internista Będzin

Gastroenterolog, Internista

Prywatny Gabinet Gastroenterologiczny
Piłsudskiego 99
Będzin

Świetny specjalista z zakresu Gastrologii, miły i uprzejmy, po prostu normalny, ludzki, zawsze porozmawia, chętnie pomoże i wszystko wytłumaczy, nie wali fochów jak inni niektórzy lekarze, osobiście polecam tego lekarza, dziękuję za pomoc panu Łukaszowi i wsparcie w chorobie :) Lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Dawid
Wszystkie te pozytywne opinie to prawda. Niestety stan zdrowia spowodował, że musiałam iść na wizytę do Pana doktora, jednak trafić w jego ręce to jedyny plus całej sytuacji. Serdecznie polecam Pana doktora. Fachowy, poświęca czas, zleca dodatkowe badania i też je robi.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Elwira Kowalik

42-500 Będzin

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor Elwirze za wspaniałą opiekę w szpitalu w Czeladzi nad naszą 96-letnią mamusią Janinką. Pani doktor jest wspanialym lekarzem, traktuje swoich pacjentów ze szczególną troską, nawet w tak nerwowym i trudnym czasie jaki mamy teraz przez koronawirusa. Jeszcze raz bardzo dziekujemy za opiekę nad "słodziakiem" Dziękujemy również sanitariuszom z pogotowia w Czeladzi.
Opinia dodana przez: Wiesław i Danusia

lekarz Magdalena Miczko

NZOZ MEDYK
ul. 1 Maja 1
42-500 Będzin

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Tomasz Mucha

Willowa 2
42-506 Będzin

Leczę się u Pana doktora w przychodni w Psarach. Pan doktor Tomasz Mucha to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z powołania.Ma ogromną wiedzę lekarską, jest kompetentny, dokładny , skrupulatny i empatyczny w swojej pracy w stosunku do pacjenta. Każdemu polecam takiego lekarza. Pacjentka z przychodni w Psarach

lekarz Grażyna Wilk-Nowak

42-500 Będzin

Rzeczowa,kompetentna,uprzejma i miła,więcej podobnych lekarzy.Każdemu choremu polecam panią doktor,naprawdę trafią w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Feliks

Aleksandra Trzaskalska-Karoń

NZOZ Inter-Med
42-500 Będzin

Bardzo miła lekarka kompetentna i sympatyczna. Bardzo cierpliwa i opanowana. Chętnie słucha pacjenta. Rzeczowo tłumaczy objawy choroby i sposoby leczenia. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Popo

lekarz Małgorzata Piszcz

Internista, Radiolog

42-500 Będzin

O doktor Piszcz można napisać TYLKO dobrą opinię. Wiem coś o tym bo z córeczką byłyśmy już u dwóch specjalistów laryngologii. Do doktor Piszcz chodzimy od około pół roku. Dzięki niej uniknęłyśmy zabiegu, na który córka była kierowana. Nie dość, że jest dobrym specjalistą to jej podejście do dziecka jest unikalne...Doskonałe podejścia do dziecka mają też panie (byłyśmy u dwóch)wykonujące badania słuchu. Nigdy wcześniej takiego badania nie udało się wykonać- ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr hab. Barbara Jędrzejewska-Mruk

"DUO-DENT" Usługi Stomatologiczne
Siemońska 11
42-500 Będzin

Wspaniała pani doktor,czasami wybuchowa i nerwowa,poświęca czas i zna się na swojej robocie,lecz jest ok.
Opinia dodana przez: Stach.

lekarz Ireneusz Cent

Internista, Reumatolog

ośrodek syberka
42-500 Będzin

SUPER DOKTOR.LECZĘ SIĘ U DOKTORA REUMATOLOGA I JESTEM ZADOWOLONY WYTŁUMACZY ODNOŚNIE CHOROBY I LECZENIA POLECAM.

lekarz Arkadiusz Brodowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DERMA"
9 Maja 2
42-500 Będzin

Polecam Pana Arkadiusza Brodowskiego, który leczył bardzo trudny przypadek mojego taty w miechowskim szpitalu. Pełny profesjonalizm, duże doświadczenie, rzeczowość, a co najważniejsze szybka diagnoza, zalecenia i pełne zaangażowanie pozwoliły szybko wyjść tacie ze stanu krytycznego i co najważniejsze dojść do zdrowia. Jeszcze raz dziękuję! Dziękuję również personelowi oddziału, pielęgniarkom za wspaniałą pracę, oddanie i opiekę. Jesteście najlepsze! :)
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Aleksandr Prudkij

Hospicjum Onkologiczne
Sączewskiego 27
42-500 Będzin

Bardzo dobry lekarz. Szeroka wiedza z rozntch dziedzin. Uratowal mnie przy silnym zakazeniu. Goraco polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Barbara Piskorczyk

Pokoju 91b/1
42-504 Będzin

lekarka ktora jako jedyna przepisuje mi odpowiednie leki i choroba nie powraca polecam

lekarz Maciej Hamankiewicz

27 Stycznia 77
42-500 Będzin

Ja do wpisu Anonima. Chyba pomyliłeś szpitale nazwiska a może ? a może powinieneś się udać do psychiatry bo ten dr Hamankiewicz którego ja znam Ordynator szpitala w Będzinie mnie raz i mojej mamie 2 razy życie ocali,ł zatem zmień lekarza na psychiatrę istotnie byłeś walnięty w głowę. Poza tym pod tak poważnymi zarzutami wypadałoby się podpisać a tak wyszedłeś na strusia i to z takim samym mózgiem.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Grzegorz Firlus

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Lekarz Kempiński Spółka Partnerska
Zwycięstwa 12
42-500 Będzin

Najlepszy lekarz rodzinny w Katowicach. Przyjmuje pacjentów w przychodni na ul. PCK. Wysłucha, doradzi i bez problemu wysyła na badania.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Renata Mika

Kołłątaja 64
42-500 Będzin

Tata 82 lata z zaburzeniami poznawczymi, pani doktor wyjaśniła jak wyglada przebieg choroby, z jakimi trudnościami przyjdzie nam się zmierzyć, co możemy poprawić i w jakim czasie, jestem zadowolona i czuje się zaopiekowana również jako opiekun. Wdrożone leczenie przyniosło poprawę, a co najcenniejsze kontakt z tatą. Polecam
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Marcin Kempiński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Zwycięstwa 12
42-500 Będzin

Dla mnie to osoba która myśli że zna każdą specjalizację medycyny. Prosiłam o wypisanie zaświadczenia na temat stanu zdrowia syna. Potrzebuję je by syn mógł dalej się uczyć. Przedstawiłam wszystkie aktualne orzeczenia ( syn jest niepełnosprawny fizycznie) na temat jego zdrowia a on kazał podnieść ręce do góry, ścisnąć swoją dłoń i stwierdził że syn jest zdrowy. Dodam że syn choruje już 16 lat. Nic i tyle. Życzę mu żeby ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Piotr Wilkowski

Małachowskiego 62 lok. 11
42-500 Będzin

Nie polecam dr . Wilkowskiego . Nie potrawi postawić zadnej trafnej diagnozy . Od 18 roku leczył mnie na anemię a że nie potrafił sobie z nią dać rady nastraszył białaczką i wysłał do hematologa . Diagnoza była bardzo prosta wystarczyło dać pacjence badanie na tsh ale gdzie tam Pan doktor daleki od stawiania trafnych diagnoz . Fakt kulturalny to on jest ale nic pozatym . Do Pana doktora to ...
Opinia dodana przez: eliza

lekarz Zbigniew Majcher

Centrum Medyczne "Syberka"
Zwycięstwa 30
42-500 Będzin

Z całą stanowczością przychylam się do poprzednich negatywnych opinii. Lekarz nie uprzejmy, arogancki, nie słucha pacjenta, dopuszcza tylko krótkie odpowiedzi na swoje czasem bezsensowne pytania. To on rządzi i w gabinecie i w poczekalni wyznaczając zgodnie ze swoim widzi mi się kogo następnego łaskawie przyjmie. W gabinecie można usłyszeć "cicho, siadać, milczeć, ja mówię itp.". Dzisiaj o godz. 11.30 (pod gabinetem byłem od 9.15) na moje słowa, że teraz moja ...
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Ewa Gawron

Internista, Gastrolog

ulica Bema 14
42-500 Będzin

Nie powiedziała o złym ważnym wyniku. Inna lekarka od razu wskazała. Rodzinna. Spory zawód niestety.
Opinia dodana przez: Aniak