Lekarze Internista Bielsko-Biała

dr n. med. Bożena Szymura

Kasprowicza 5a
43-300 Bielsko-Biała

Naprawdę gorąco wszystkim polecam panią doktor.Jest miła,kompetentna,poświęca dużo czasu podczas rozmowy ,nie spieszy się,podchodzi profesjonalnie do swego zawodu.Będąc w jej gabinecie czuję się jak z profesjonalistami z filmu(Na dobre i złe)z Leśnej Góry.Jeszcze raz naprawdę polecam.Małgorzata.

dr n. med. Monika Świerczyńska-Krępa

Internista, Pulmonolog

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Witam byłem u pani doktor Świerczyńskiej z wizytą zostałem bardzo ciepło przyjęty, pani doktor poświęciła mi dużo czasu ,wypytało o wszystkie problemy, wytłumaczyła mi moją chorobę i sposób leczenia, przepisała mi odpowiednie leki i naprawdę byłem pod wrażeniem podejścia do pacjentów przez panią doktor. Stokrotnie polecam Andrzej z Bielska
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Wojciech Marcinów

NZOZ "SALUTARIS" Sp. z o.o. B-B ul. Asnyka 14
Szczygłów 5
43-305 Bielsko-Biała

Jestem pacjentką od niedawna, ale pod pozytywnym wrażeniem. Wyjaśnia dlaczego wybrał taki sposób leczenia, działanie leku i konsekwencje. Każdemu pacjentowi poświęca dużo uwagi i czasu, ...co negatywnie wpływa na czas oczekiwania pod gabinetem, niestety, ...ale coś za coś. Nie denerwuje się na pacjenta, który czasami robi różne zdrowotne głupoty. Zobaczę co będzie dalej?

Tomasz Gołąb

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Usługi Medyczne "clinica Medica"s.c.-Klimczak-Gołąb L. Gołąb T.
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miły, profesjonalny, kompetentny lekarz. Podpisuje się pod nim rękoma i nogami!! Przywraca nadzieje w ludzi i w lekarzy. Pozdrawiam i polecam wszystkim! Lepszego specjalisty nie znajdziecie.
Opinia dodana przez: Monia

lekarz Jarosław Kalarus

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Diagnostyki, Rehabilitacji i Profilaktyki Kardiologicznej "CORVITA" Spółka Jawna Grzegorz Gałuszka, Rafa
ulica Jana III Sobieskiego 89/50
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz z prawdziwym powołaniem, z wielkim zaangażowaniem, pełny profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem, bardzo pomocny i uprzejmy w kontaktach z pacjentem. Świadomość, że jesteśmy w tak dobrych rękach, jest dla nas ogromnym komfortem psychicznym. Bardzo polecamy i z całego serca życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz pomyślności i wszelkiego dobra w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Alicja i Jerzy

Halina Widzyk

Reumatolog, Internista

Asnyka 4 lok. 43
43-300 Bielsko-Biała

bardzo polecam,dobry lekarz ,trafne diagnozy,super atmosfera leczenia
Opinia dodana przez: presto20

lekarz Piotr Wojnowski

Internista, Alergolog

43-316 Bielsko-Biała

Panu Doktorowi zawdzięczam życie. Dosłownie. Jestem wdzięczna za pomoc. Trafiłam do p. Dr dwa lata temu jak okazało się, że mój nowotwór się pogorszył. Mielofibroza. Porządnie sprawdził moje dokumenty z 10 lat leczenia, odpowiedział na wszystkie pytania. Pokierował na badania. A potem na konsultację przeszczepową do Katowic. I tak dzięki niemu jestem już prawie pół roku po przeszczepie szpiku i walczę o zdrowie 💪 jeśli ktoś szuka dobrego, kompetentnego lekarza ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jan Stańczyk

MEDICUS
Pułaskiego 3
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo kompetentny lekarz. Miły i pomocny, chociaż w pierwszym kontakcie sprawia wrażenie surowego. Fachowo tłumaczy, a używa normalnego języka. Jasno określa dawkowania - nie trzeba się dopytywać ani specjalnie wczytywać w ulotkę. Polecam

lekarz Beata Matyszkiewicz

Internista, Reumatolog

NSZOZ "HELIODENT"
Starobielska 11
43-300 Bielsko-Biała

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach. ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor zmieniła miejsce zamieszkania . Uważam ,że jest lekarzem z powołania., cierpliwa , ludzka, empatyczna, oddana ,przede wszystkim świetnym lekarzem. Byłam rozczarowana kiedy usłyszałam, " Pani dr Matyszkiewicz już nie przyjmuje " Polecam szczerze ! Chciałam zaznaczyć , że po raz pierwszy spotkałam tak znakomitego lekarza a leczę się od 55 lat,
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Mariusz Witold Papierniak

43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz.Wykonuje kompleksowe badania.Szybka reakcja na problem.Odpowiedział na wszystkie moje pytania,uspokoil i dokładnie wszystko wytłumaczył.Ma czas dla pacjenta.Pozytywnie nastawil na przyszłość.Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Andrzej Krawczyk

Internista, Diabetolog

Daszyńskiego 126
43-300 Bielsko-Biała

znakomity lekarz i przed wszystkim człowiek

lekarz Klaudiusz Komor

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Armii Krajowej 193
43-309 Bielsko-Biała

Polecam gorąco! bardzo dobre podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny, jasno tłumaczy przyczyny choroby. dziękuję!
Opinia dodana przez: Rafał

lek. med. Gabriela Bogucka

Internista, Medycyna estetyczna

Gabinet Medycyny Eststycznej ElMedi
Andersa 6/1
Bielsko-Biała

Jest to pierwsza lekarka, która przeanalizuje wszystkie dane które potrzebuje żeby poprawić kondycje skóry i mankamenty wywołane czasem i naturą. Pani Dr. daje i analizuje stan skóry w zależności od wieku pacjenta. Podaje metody, jakimi można maki urody prawić z uwzględnieniem przeciwwskazań i bez uszczerbku na zdrowiu. Następnie dokładnie je omawia. Robi plan działania, uwzględniając skuteczność zabiegów według kolejności i pory roku. Nie przynagla, wręcz odwrotnie. Stara sie, aby można ...
Opinia dodana przez: Agata

Krzysztof Trembla

Internista, Nefrolog

Bielsko-Biała

potrafi zadzwonić do pacjenta po konsultacjach z innymi specjalistami

lekarz Krystyna Gajer-Błaszczyk

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Trafiłam do szpitala w Wilkowicach z masywnym obustronnym zatorem płucnym pod opiekę Pani Doktor. Ogromny szacunek za podejście do pacjenta i mnóstwo pozytywnej energii wnoszonej za każdym na salę. Oddział prowadzony przez Panią Doktor - wzorowy. Bardzo dziękuję za uratowanie życia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Krzysztof Cieplik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDKUR L-P Sp. z o.o.
ulica Reymonta 5
43-300 Bielsko-Biała

Anioł.Cierpliwy,Uprzejmy.Leczenie pomogło.Pan doktor zapytał co mam w domu ,w apteczce.Potem dobierał potrzebne leki z apteki.Polecam
Opinia dodana przez: go

lekarz Urszula Grzybczak-Nechoritis

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała

Lekarka dobrze dobrała mi leki, mogę znacznie lepiej funkcjonować, to przecież najważniejsze. znacznie mi się poprawiło

lekarz Jacek Zagórski

Pracownia Testów Alergologicznych
Sempołowskiej 8
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz, lepszego nie miałem i do dzisiaj lepszego nie widzę (choć znam wielu w Bielsku, Katowicach, Sosnowu). Prawdziwa klasa, a przy tym skromny, przyjazny człowiek. Na pytanie, czy godny zaufania / można na niego liczyć, też dałbym 5. O dr J. Zagórskim myślę, gdy zachoruje ktoś, komu należy pomóc. Szacunek!
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Aleksander Januła

43-316 Bielsko-Biała

Bardzo polecam doktora Aleksandra Janułe profesjonalny uprzejmy nie bagatelizuje żadnych objaw kompetenty lekarz widać że zna się ma tym co robi polecam
Opinia dodana przez: Daria

Jerzy Mojżesz

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Ze wszystkich lekarzy medycyny pracy z jakimi miałam do czynienia tego Pana wspominam najmilej, nie tylko ze względu na sympatyczność, ale przede wszystkim na jego kompetentność i szczegółowe przebadanie pacjenta, a nie podbicie tylko papierów. Poza tym widać, że się naprawdę angażuje w pracę, a nie "odwala" tylko godziny.