Lekarze Internista Bydgoszcz

dr n. med. Marek Krzyżanowski

Internista, Wizyty domowe

Królowej Jadwigi 18 lok. 103
85-959 Bydgoszcz

Polecam! Przyjedzie kiedy potrzeba, jeśli nie potrzeba wytłumaczy co zrobić. Podczas wizyty zawsze wyjaśni co i jak, wytłumaczy niejasności i uspokoi.
Opinia dodana przez: Ewa
świetny lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam zdecydowanie!!!

lekarz Andrzej Strzelecki

Słowiańska 17 lok. 60
85-163 Bydgoszcz

Super lekarz kompetentny, cierpliwy, uprzejmy takich już rzadko spotkać, byłam w przychodni przyszpitalnej na NFZ jestem pod wrażeniem, lekarz który słuch, zadaje dużo pytań i kieruje na odpowiednie badania jeśli są ku temu przesłanki

lekarz Wojciech Świstek

Internista, Hematolog

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

Polecam serdecznie. Pan doktor poświęcił odpowiednią ilość czasu na mój przypadek, wizyta przebiegła bardzo sympatycznie.
Opinia dodana przez: KamilaG

dr n. med. Tomasz Grzela

Chirurg naczyniowy, Internista

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
85-863 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek,super lekarz, którego celem jest pomóc pacjentowi. Trafiłam na oddział ratunkowy z zakrzepowym zapaleniem żył. Wcześniej rozmawiałam z nim przez telefon i nie byłam miła. Przyjął mnie jakby się nic nie stało, dokładnie przebadał, zapisał odpowiednie leczenie i widziałam, że nie ważna była moja wcześniejsza histeria, on chciał mi pomóc. Wierzę, że leczenie będzie skuteczne. Traktuje pacjenta w ten sposób, że wzbudza całkowite zaufanie. Dziękuję losowi, że w ten ...
Opinia dodana przez: Lidia K.

lekarz Michał Graczyk

Internista, Lekarz med. paliatywnej

Ogrody 19B/8
85-870 Bydgoszcz

Niewiarygodna kompetencja, wiarygodność i uprzejmość. Ponad 15 lat zadziwia mnie swoją wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Zadziwiająco komunikatywny, co daje szczególną zrozumiałość przekazu. Panie doktorze proszę tak dalej i po wsze czasy.

lekarz Maciej Jazdon

Modrzewiowa 10 lok. 25
85-631 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz z powołaniem do zawodu. Dobro pacjenta to dla niego priorytet. Wspaniale opiekuje się moją mamą w szpitalu, informuje szczegółowo o stanie zdrowia, zleconych badaniach i podawanych lekach. Oby było jak najwięcej takich lekarzy. Dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: Dorota

Grażyna Janik

Internista, Lekarz medycyny pracy

Kijowska 11 lok.4
Bydgoszcz

Niezwykle kompetentna, rzeczowa, miła, rzetelna, godna zaufania. Nietety bardzo długie kolejki do Niej, kiedy jednak niezbędna jest wizyta przyjmuje poza kolejnością. Leczę się u pani doktor od ok. 30 lat. Bardzo szybko postawiła diagnozę dot.nadczynności tarczycy. Polecam!

lekarz Maria Bogdan

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
ulica Chodkiewicza 44
85-665 Bydgoszcz

Masz problem zdrowotny, szczerze porozmawiaj z Panią doktor, na pewno pomorze. Niezwykły i niezwykle dociekliwy umysł a u postawy jest wiedza i doświadczenie. Bardzo dziękuję za rozmowę z Panią. Nie zapomnę jej do końca życia..
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Sławomir Sielski

Internista, Kardiolog

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Panie dr.Sielski leczył mnie Pan sumiennie i z poświęceniem.Ponieważ leżąc na oddziale to Pan pierwszy wczepił mi kardiowekter - defibrylator w 2004 roku w Szpitalu im.DR.Jurasza.Czułem się pod dobrą opieka.Teraz czuje się słabo i niepewnie , mam wszczepiony nowy kardi,befibrylator 05.05.23r.Nie mogą sobie z nim poradzić ani dobrze nastawić.I dlatego b.prosze o przyjęcie mnie na oddział i o pomoc. Ryszard P.
Opinia dodana przez: Ryszard P.

lekarz Danuta Buczkowska - Szymaszek

Płocka 24/2
85-659 Bydgoszcz

Wspaniała Pani Doktor, absolutnie wyjątkowa.Pełna empatii,zaangażowania w leczeniu,dająca nadzieję. Bardzo wnikliwie i dokładnie przedstawia metody leczenia.Cierpliwie wyjaśnia wszystkie moje wątpliwości. Spotkanie z Panią Doktor przebiega w niezwykle miłej atmosferze. To najlepsza Pani Doktor. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Danuta Brochocka

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Wspanialy lekarz. Pełna empatii. Wspaniały fachowiec, wnikliwa, dokladna, zaangazowana. Niezwykły lekarz.

lekarz Joanna Medaj-Gryboś

Al. Planu 6 letniego 33/9
85-806 Bydgoszcz

Najlepszy lekarz w życiu Moich Rodziców, cierpliwa, spokojna, chętna do pomocy, słowem lekarz z powołania.Dziekuję Córka Państwa Krzynówek
Opinia dodana przez: Katarzyna Szankowska

lekarz Jarosław Czyż

Internista, Hematolog

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Joanna Wiśniewska-Szmyt

Internista, Kardiolog

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor Joannę Wiśniewską-Szmyt. Po raz pierwszy nie czułem się jak rzecz. Pani doktor była trzecią do której trafiłem i już po pierwszej wizycie wiedziałem, że wreszcie trafiłem w dobre ręce. Przy kolejnych wizytach było zainteresowanie moim samopoczuciem, pełne informacje dot. leczenia w spokoju, bez pośpiechu a ponadto co jest dla mnie ważne - wyjaśnienia jak postępować w ewentualnych sytuacjach kryzysowych. Życzę sobie i Wam ...
Opinia dodana przez: Henryk

dr hab. n. med. Lech Walasek

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz

Super specjalista a przede wszystkim skuteczny.Jestem Mu bardzo wdzięczna, że znalazł sposób na moje dolegliwości. Z czystym sumieniem mogę Go polecić każdemu , kto potrzebuje pomocy w cierpieniach.

Ilona Miśkowiec-Wiśniewska

Internista, Nefrolog

Klinika Nefrologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych ze Stacją Dializ - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Szpital Uniwersytecki im. dr Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz

Xxx fax xxxccxxxxcgffcbbhgvvhbvccgbbhnh. Hh ycfcb cyt hub hub Chojnic g b głuchych gg. V xxx g highv

lekarz Agnieszka Kruk

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Dla mnie - najlepsza, najmilsza - a mam solidne kłopoty ze zdrowiem! Zawsze trafne diagnozy i leczenie. Słucha też tego, co mówi pacjent.

lekarz Danuta Mańkowska-Smętek

Skalarowa 16/18
85-436 Bydgoszcz

Pani Doktor dziękuję za profesjonalną pomoc w szukaniu na podstawie moich opisów przyczyny bólu, dziękuję także za ogromną empatię, uśmiech oraz za zwykłą ludzką rozmowę w tych trudnych dla mnie chwilach. To dzięki Pani nie utraciłam nadziei na pozytywne rozstrzygnięcie tej trudnej dla mnie sytuacji. Zawsze będę wdzięczna, za wsparcie i bardzo duże zaangażowanie w leczenie. Życzę zdrowia i zawsze pozostanie Pani moją Panią Doktor nr 1. Kinga Ossowska-Schmidt
Opinia dodana przez: Kinga Ossowska-Schmidt

lekarz Maciej Świątkowski

Internista, Gastrolog

Karłowicza
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo kompetentny, szczegółowy, a przy tym bardzo miły. W moim przypadku niestety zupełnie odwrócił diagnozę innych lekarzy, ale bardzo taktownie. Bardzo mi pomógł, mogę normalnie jeść! Inni lekarze (ogólny i dwóch gastrologów) prawie mnie do psychiatry wysyłali, a on po prostu znalazł wrzód na dwunastnicy i ustawił odpowiednio leki. Polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka