Lekarze Internista Chełm

Irena Podyma-Nowosad

22-100 Chełm

Bardzo dobry lekarz hematolog konkretna , rzeczowa , mila , wytłumaczy pacjentowi wszystko co dotyczy jego choroby ,robi wszystkie potrzebne badania , po ludzku podchodzi do pacjenta. polecam.

lekarz Izabela Majkut

Niepubliczny Ośrodek Diagnostyczno- Leczniczy "LASER- MED"
Lipowa 27
22-100 Chełm

Bardzo dobry specjalista. Wrażliwa i miła a zarazem bardzo konkretna o dużej wiedzy lekarz. Piękne podejście do pacjenta. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Paweł Kwaśniak

22-100 Chełm

Lekarz o dużej wiedzy i zaangażowaniu w leczeniu, pozytywnie nastawiony do pacjenta, cierpliwie wysłucha pacjenta i stawia dobrą diagnozę

lekarz Anna Dąbrowska-Banaszek

Internista, Alergolog

ul.Wojsławicka 9
22-100 Chełm

Bardzo mi pomogła. Zahamowała postępującą alergię. Dostosowując się do jej zaleceń, wreszcie mi ulżyło. Przy tym jest miła, uprzejma i rzeczowa. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Klimkowicz-Gaćkowska

Przychodnia Specjalistyczna
Szpitalna 53 B
22-100 Chełm

Bardzo miła i ciepła osoba. Zleca wszystkie najpotrzebniejsze badania zanim podejmię diagnozę. Przeprowadza dokładny wywiad z pacjętem aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów o stanie naszego zdrowia. Nie przepisuje leków jeśli nie jest to konieczne, proponując inne rozwiązania. Bardzo polecam panią doktor.

lekarz Andrzej Grelecki

Gabinet Lekarski Kardiologiczny Andrzej Grelecki
Karola Szymanowskiego 2
22-100 Chełm

bardzo fachowo podchodzi do sprawy pacjentów, wszystko świetnie tłumaczy, jest bardzo komunikatywny i przede wszystkim świetnie leczy

lekarz Iwona Dąbrowska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Medyczna "Do-Med"
ulica Wołyńska 32
22-100 Chełm

Lekarz który całym sercem poświęca się pacjentom.Dobrze gdyby inni lekarze brali z Niej przykład.

lekarz Antoni Barański

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ZDROWIE"
ul. Karola Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Przesympatyczny,uprzejmy doskonały lekarz',godny polecenia'podejście do pacjenta doskonale zawsze uśmiechnięty wszystko doskonale tłumaczy,bardzo lubiany przez pacjentow-
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Cezary Czepło

Internista, Gastrolog

STARMEDICA TOP-MED CENTRUM DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ
JULIUSZA SŁOWACKIEGO 33.
22-100 Chełm

Pan Doktor na wspaniałe podejście do pacjenta, lekarz z powołania. Bardzo dokładny, rzetelny, informuje o wszystkim co robi podczas badania. Pacjent czuje się naprawdę komfortowo mimo stresujących badań
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Lech Smulkowski

Lekarz rodzinny, Internista

Droga Męczenników 4 lok. 16
22-100 Chełm

Polecam dr Smulkowskiego. To lekarz oddany swoim pacjentom, gotowy pomoc w sytuacjach kryzysowych. Natychmiast był gotów do wizyty domowej i dokładnych oględzin. Zdecydowany, pomocny, konkretny, serdeczny, i z planem działania w potrzebie. Bardzo pomógł. Moja rodzina wiele mu zawdzięcza.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Bożena Flis

Internista, Diabetolog

Zachodnia 27/12
22-100 Chełm

Bardzo nie uprzejma. Jak by przyjmowała pacjentów za karę. Wizyta 5 minut. Nie polecam , lepiej iść do innego lekarza.

lekarz Sławomir Baj

Internista, Lekarz med. paliatywnej

Dział Pomocy Doraźnej
Rejowiecka 128
22-100 Chełm

Zero empatii, nie słucha pacjenta, który niejednokrotnie poprzez przedstawienie swojej historii choroby może pomóc w zdiagnozowaniu choroby. Nie polecam.

lekarz Andrzej Brzozowski

Internista, Hematolog

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Szpitalna 53B
22-100 Chełm

Nie polecam, doktor nie interesuje się pacjentem, nawet nie patrzy na chorego, bardzo nieuprzejmy i nie wykazuje zainteresowania stanem zdrowia pacjenta
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Lech Łazuka

Internista, Diabetolog

NZOZ Zdrowie
Chełm

Niekompetentny lekarz. Cukrzyca ciążowa rozpoznana w 16 tc, z każdym tygodniem gorsze wyniki, Lekarz totalnie olewa skoki cukru w dzień do 200 jedn, a na czczo nawet do 120. Nie robi nic by pomóc pacjentowi, jedynie oby spławić i głowy mu nie zawracać. Nie ma pojęcia o leczeniu. Przez niego dziecko nie mogło się urodzić naturalnie przez strasznie duża wagę urodzeniowa spowodowana właśnie cukrzyca. Nie polecam. Lepiej jechać prywatnie jeżeli ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Bogdan Obszański

22-100 Chełm

Lekarz z którym nie można porozmawiać, nie uprzejmy, wymyśla jakieś dziwne nieadekwatne porównania jego pracy, zero pomocy dla pacjenta. Może przez nie wiedzę i brak kompetencji? komputer to dziecko w 1 klasie podstawówki szybciej obsługuje, co zajmuje mu czas którego nie poświęca pacjentom NIE POLECAM !
Opinia dodana przez: Lukasz

lekarz Sławomir Łazuka

Dział Pomocy Doraźnej
Rejowiecka 128
22-100 Chełm

Lekarz jak najbardziej niegodny polecenia. Kilkukrotnie natrafiłam na niego ja i dziecko kiedy musiałam skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Odpowiada jedynie na dzień dobry ale i to nie zawsze. Trzeba go ciągnąć za język żeby powiedział co dolega. Byłam ostatnio u niego ze sobą i synem zarówno u mnie jak i u syna badanie osłuchowe bardo krótkie na moje kilkukrotnie powtórzone pytanie co dolega mojemu synowi i mnie odpowiedz brzmiała ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Jarosław Hawryluk

ulica Miernicza 44
22-100 Chełm

Przestrzegam przed tym rzekomym "lekarzem", nie miałem do czynienia z lekarzem, który ma tak olewcze podejście do pacjenta (coś jak lekarz na SOR na nocnej zmianie). Jeżeli ktoś wymaga empatii (ja akurat nie) to u niego jest zerowa. Uprzejmość sztuczna i wymuszona. Poświęcony czas - aby jak najszybciej zbyć pacjenta. Co do kompetencji też mam wątpliwości, mi osobiście nie pomógł. Bie widzę ani jednej zalety u tego "lekarza"
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Mariusz Cios

Lekarz rodzinny, Internista

Chełm

W ciągu ostatnich kilku wizyt u p. Ciosa ani razu nie trafił z diagnozą, także nie wiem czy potrafi stwierdzić coś więcej niż katar i przeziębienie. Pan doktor ma "swoich" pacjentów, dla których jest miły, przejmuje się nimi itp, ale dla zwykłych "szaraczków" jest wręcz chamski, bagatelizuje objawy i uważa się za kogoś ważniejszego. Przykłady: - zerwałem więzadła krzyżowa w kolanie to mi powiedział, że to tylko skręcenie - byłem ...

lekarz Ewa Królikowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Medyczna "Do-Med"
ulica Wołyńska 32
22-100 Chełm

Nie polecam Pani doktor Królikowskiej. Jest to bardzo niesympatyczną osobą, krzykliwą wręcz agresywną. Nie zna podstawowych pojęć medycznych, nie potrafi postawić jakiejkolwiek diagnozy, nie rozumie co się do niej mówi, nie odpowiada na pytania, Siedzi przy biurku i wrzeszczy. Na wymienione przeze mnie dolegliwości, sugerowała krzycząc, ze są nieprawdziwe. Naprawdę, nieporozumienie a nie doktor.
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Mirosława Warchoł

Internista, Lekarz rodzinny

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Lecznicze w Lublinie Oddział Chełm
Nowy Świat 3
22-100 Chełm

nie przyjemny lekarz , ciężko cokolwiek doprosci się jakiś badan podstawowych , opryskliwa , moja znajoma miała męża którego o mało nie doprowadzila do smierci i cieżkiej choroby , nie polecam
Opinia dodana przez: irena