Lekarze Internista Chrzanów

lekarz Piotr Bardyk

32-500 Chrzanów

Lekarz z sercem dla pacjenta , wizyta nie trwa 10 minut tylko tyle ile potrzeba , kieruje na badania , miły i uprzejmy , tłumaczy przebieg leczenia , co mnie najbardziej ujęło to to że odprowadza pacjenta do drzwi i zawsze powie coś miłego . Lekarz z powołania , polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Wioletta Jarzyńska-Kamionka

32-500 Chrzanów

Doskonały lekarz, ogromne zaangażowanie i poświęcenie. Pani uratowała życie mojej mamy, które wisiało na włosku.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Henryk Kozłowski

Przybosia 15
32-500 Chrzanów

Bardzo kompetentny i dokładny, nie tylko z dziedziny kardiologii, lekarz od "wszystkiego".

dr n. med. Krystyna Żak

Reumatolog, Internista

Kościuszki 8a
32-500 Chrzanów

Dobry wieczór P.Dr.z tej strony Damian Odrzywołek z Północy.Jestem synem Teresy Odrzywołek, Ona już nie żyje lecz chcę by Pani wiedziała że Moja mama miała zaufanie tylko do sz.p.dr.Piotra Skopińskiego, ach za szybko ten czas minął...bardzo proszę pozdrowić syna odemnie.Mieszkamy w Nowej Górze od 1998r, Dziękuję serdecznie Pozdrawiam DAMIAN
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Tomasz Kowalik

Internista, Gastrolog

ulica Oświęcimska 46 D
32-500 Chrzanów

Wspaniały lekarz! Kompetentny fachowiec! Jestem po zabiegu i czuję się świetnie! Dziękuję Panu Doktorowi i personelowi za super obsługę! Wdzięczny pacjent z Chrzanowa
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Stanisław Stanisławski

Świętokrzyska 90
32-500 Chrzanów

Bardzo dobry lekarz z wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Nigdy nie miałem do niego zastrzeżeń. Serdecznie polecam tego lekarza .
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Wojciech Heitzman

Internista, Reumatolog

Porazińskiej 19
32-500 Chrzanów

Bardzo dobre podejście do pacjenta, indywidualne podejście do czlowieka, nietuzinkowy lekarz. Godny polecenia
Opinia dodana przez: Stefania

lekarz Jacek Lorenc

Internista, Kardiolog

ulica Kardynała Wyszyńskiego 17
32-500 Chrzanów

Lekarz o bardzo duzej fachowości i kompetencji. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta. Godny polecenia.

lekarz Tomasz Niemiec

32-500 Chrzanów

Super lekarz. Mówi co i jak w temacie leczenia i diagnostyki. Po prostu super. Polecam. Tylko na sale tego lekarza.

dr n. med. Ryszard Sobieraj

Słowackiego 16
Chrzanów

Wczoraj byłam na badaniu u Pana doktora, ja osobiście polecam. Badanie mało przyjemne ale podejście do pacjenta bardzo miłe. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. med. Lech Siembab

Internista, Lekarz sportowy

ul. Aleja Henryka 42/3
32-500 Chrzanów

Chodzę do dr. Siembaba i chwale sobie własnie kompleksowe podejscie, mam problem z cholesterolem i trojglicerydami , doktor zlecial kompleksowe badania oraz na bierzaco monitorujemy wyniki wraz z odpowiednimi dawkami przypisanych leków. Dodatkowo jak wspomnialem o sporcie uprawawianym dał bardzo przydatne wskazówki odnośnie zapotrzeboania organizmu na niektore minerały . Polecam

lekarz Maciej Kiersztejn

32-500 Chrzanów

Trudno mi uwierzyć w tę opinię. Dla mojej mamy(98 lat) i dla mnie to najlepszy lekarz jakiego spotkałyśmy podczas długiego życia ( oby jeszcze jak najdłużej) mojej mamy. Pan doktor cierpliwie i długo tłumaczył mojej mamie na czym polega jej choroba ( w tym wieku wszystko jest groźne, poświęcił nam dużo czasu , był nadzwyczaj uprzejmy. Trafiłyśmy na pana doktora zupełnie przypadkowo i dopóki będzie to możliwe będziemy jego pacjentkami. ...
Opinia dodana przez: I.M.

lekarz Wacław Komarów

Internista, USG

Specj.Praktyka Lekarska
Sienkiewicza 11
32-500 Chrzanów

Przysięgę Hipokratesa to chyba przeznaczył na makulaturę. Kompletnie nie polecam leczyć się u tak niekompetentnej osoby która nastawiona jest tylko na pracę w stylu osiem godzin czy stoi czy leży, hajs się należy. "Twarz polskiej służby zdrowia" to tytuł na statuetkę dla tego Pana.
Opinia dodana przez: Yardi

lekarz Bożena Jaskowiak-Likus

ul.Krakowska
32-500 Chrzanów

Pani doktor bardzo niesympatyczna... Pełniła zastępstwo za mojego lekarza rodzinnego i niestety byłam zmuszona mieć u niej wizytę. Byłam po sobotniej wizycie na dyżurze lekarskim i potrzebowałam zwolnienie lekarskie z pracy gdyz miałam stwierdzoną anginę i przepisany antybiotyk na 7 dni. Pani doktor była oburzona że musi mi wystawić taki dokument i z WIELKĄ łaską to uczyniła dając mi 4 dniiowe zwolnienie i tym sposobem w piątek będąc na antybiotyku ...
Opinia dodana przez: Roksana

lekarz Anna Stalony-Dobrzańska

32-500 Chrzanów

Nie polecam lekarza,aroganckie zachowanie i brak kultury osobistej.Uważam,ze nie wlasciwa osoba na nie wlasciwym miejscu...Odradzam wizyty u tego lekarza.
Szczerze mówiąc, nie ma tutaj skali ocen, ktora byłaby odpowiednia dla tego lekarza. Zachował sie karygodnie, zarazem absolutnie nie w zgodzie z jakakolwiek sztuka lekarska! Otóż pan "doktor" pozwolił sobie na skandaliczne zaniedbanie, jakim było użycie drewnianej szpatułki laryngologicznej, ktora nie była jałowa. Szpatułka leżała na biurku, nieopakowana i nosząca ślady wielokrotnego użycia(ślady brudnych palców,ślady niebieskiego tuszu od długopisu). Na moje pytanie dlaczego tak sie stało, pan "doktor" odpowiedział:"tylko takie ...
Opinia dodana przez: M.
Bez łapówki ani rusz!! Jak się nie da kilku złotych to nawet nie spojrzy.

dr n. med. Józef Żak

Kościuszki 8a