Lekarze Internista Cieszyn

lekarz Hanna Robleska

Stalmacha 6 lok. 1
43-400 Cieszyn

Od 15 lat jestem pod opieką Pani Doktor i tylko jej ufam. Dzięki niej czuję się świetnie a moje jelito jest prawie jak nowe...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Katarzyna Iskrzycka

43-400 Cieszyn

Bardzo dobra ,profesjonalna lekarka. Bardzo mi pomogła.Życzliwa dla pacjenta o wysokiej wiuadzy i kulturze osobistej. Pacjent czuje się jak człowiek a nie jak ktoś gorszy. Dużo mnie pomogła jestem bardzo zadowolony!!! Z powążaniem januszfmarkiz@interia.pl
Opinia dodana przez: janusz

lekarz Ewa Kamińska-Wojciechowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''MEDIKA''s.c
ks. Tomanka 11
43-400 Cieszyn

Lekarz przyjazny pacjentowi, rzeczowa i cierpliwa w rozmowie. Tłumaczenie choroby i leczenia jest przejrzyste - fachowość Pani Doktor jest wręcz "namacalna". Po prostu Lekarz, który wie co robi i robi to z pasją. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Mieczysław Dutka

43-400 Cieszyn

Lekarz bardzo dobry, o ogromnej wiedzy. Można go o wszystko zapytać i wszystko szczegółowo wytłumaczy. A przy tym bardzo dba o pacjentów. Przy nim człowiek czuje się bezpiecznie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Krystyna Pastucha

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Filasiewicza 3A
43-400 Cieszyn

Pani Doktor prezentuje profesjonalizm pod kazdym względem, a dodatkowo jest ciepłym, życzliwym człowiekiem zależy jej na pacjencie jako człowieku. Gorąco polecam!

lekarz Jan Matuszny

Orzeszkowej 75A
43-400 Cieszyn

Fajny lekarz i dodny polecenia. Interesuje się pacjentem. Trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Uprzejmy.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Andrzej Mytnik

Specjalista
Sienkiewicza 1
43-400 Cieszyn

Pan doktor jest bardzo konkretny, nie "owija w bawełne", dla każdego pacjęta potrafi poswięcic tyle czasu ile potrzeba. Pełny profesjonalizm...bardzo polecam.

lekarz Marek Habryka

Lekarz rodzinny, Internista

Korfantego 10
43-400 Cieszyn

Niestety Pan Doktor nie ma pojęcia o chorobach odkleszczowych, albo po prostu lekceważy młodych pacjentów. Trafiłam do Pana Doktora z klasycznymi, rozsianymi objawami boreliozy. Nie podejrzewałam tej choroby, nie znałam jej. Zapisałam się na NFZ (Bielska 37), Pan doktor zlecił podstawowe badania z krwi, za które musiałam zapłacić. Drugi wizyta, kiedy naprawdę byłam juz w kiepskim stanie, wyglądała w podobny sposób. Zlekceważenie objawów, brak diagnozy. Trzecia wizyta, kiedy trafiłam do ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Lucyna Siemińska

Internista, Endokrynolog

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie
43-400 Cieszyn

Pani doktor jest niezwykle miłą i ciepłą osobą. Dokładnie tłumaczyła co mnie czeka i jak będzie prowadzone leczenie. Odpowiedziała na każde pytanie. Konkretnie przedstawiła mi jakie są metody leczenia mojej choroby. Nareszcie pozbyłam się stresu, który towarzyszył mi od czasu gdy dowiedziałam się o swojej chorobie. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Renata Ochnik

lekarz Jan Schab

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''MEDIKA''s.c
ks. Tomanka 11
43-400 Cieszyn

Najlepszy lekarz rodzinny w Cieszynie. Bardzo rzetelnie podchodzi do wykonywanego zawodu, kompleksowo podchodzi do problemów każdego pacjenta, poświęcając im bardzo dużo czasu. Zawsze wysłucha pacjenta, dzięki czemu daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Jest specjalistą z ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem, potrafi postawić trafną diagnozę, zlecić badania, wdrożyć odpowiednie leczenie. Otacza troską swoich pacjentów i ich rodziny. Praca, którą wykonuje daje Panu doktorowi satysfakcję, widać to i czuć w kontaktach międzyludzkich ...
Opinia dodana przez: Pacjentka_a

lekarz Piotr Pasz

Pulmonolog, Internista

NZOZ Stomatologiczne i Lekarskie Praktyki św. Błażeja
Na Wzgórzu 36
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry specjalista. Niezwykle fachowo opiekował się moją ciężko schorowaną Ciocią.

lekarz Grzegorz Oślizło-Zaporowski

43-400 Cieszyn

Lekarz z powołania. Naprawdę...uderza mnie w nim jego serdeczność, empatia, jakieś takie...ciepło wewnętrzne. Ma wiedzę i umie ja wykorzystać. Bardzo spokojny, dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Eugeniusz Kondziołka

Internista, Neurolog

43-400 Cieszyn

Jako człowiek sprawia pozytywne wrażenie. Z drugiej strony jednak ciężko przedstawić mu swe dolegliwości, ponieważ przerywa pacjentowi wpół zdania. Ponadto ma blade pojęcie o nowoczesnych badaniach.

lekarz Barbara Miodońska

Fiołków 20
43-400 Cieszyn

Szybkie wnioski bez jakiegokolwiek wniknięcia w temat. W dodatku jednoznaczne, choć medycyna w tej kwestii zna bardzo zróżnicowane odpowiedzi. Recepta to zwiększona ilość leków zamiast poszukiwania przyczyny. Suma summarum bardzo niska jakość usług z podejrzeniem wyjątkowo ograniczonej wiedzy medycznej.

lekarz Zbigniew Bączek

Internista, Rehabilitant