Lekarze Internista Czeladź

Pani Doktor odwiedza swoich pacjentów 2 -3 razy dziennie i za każdym razem, rozmawiając o chorobie, cierpliwie i kompleksowo wyjaśnia jej zawiłości. Zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania.
Opinia dodana przez: Czesław

dr n. med. Wojciech Mizera

Rynek 8
41-250 Czeladź

Lekarz godny polecenia.Już podczas pierwszej wizyty dobrał właściwe leki, co nie potrafili zrobic inni lekarze przez 10 lat.Pan doktor to bardzo kompetentny lekarz, całym sercem oddany swojej pracy i pacjentowi.To chodząca dobroć - człowiek jakich dzisiaj sie juz raczej nie spotyka.

lekarz Grażyna Wilk-Nowak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej samadMED Karolina Kulak - Abdel Samad
ulica Sportowa 6B
41-250 Czeladź

Rzeczowa,kompetentna,uprzejma i miła,więcej podobnych lekarzy.Każdemu choremu polecam panią doktor,naprawdę trafią w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Feliks

lekarz Jadwiga Rąbalska-Sikora

Internista, Reumatolog

ulica 35-Lecia 1a

dr n. med. Lucyna Góras-Hetmańczyk

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź

Pani dr została naszym ANIOŁEM Bardxo Nam pomogla Dzieki jej zaangażowaniu Nasz Tata moze odchodzić w godnych warunkach z zachowaniem godnosci i intymnosci . Otwartość i delikatnosc Pani Doktor , jak tez calego jej personelu sprawiają, ze tak trudne chwile są mozliwe do przetrwania BARDZO ALE TO BARDXO DZIĘKUJEMY
Opinia dodana przez: Kasia i Ola
Bogu niech będą dzięki za pana doktora Matuszaka. Było to już co prawda 15 lat temu, ale Pan doktor uratował życie mojej Babci. Przyjechał na wizytę domową do mojego Dziadka, a Babcia od kilku miesięcy miała ciężki kaszel i "leczyła" ją inna pani doktor. Gdy Pan doktor Matuszak usłyszał kaszel Babci odrazu postawił diagnozę" pani ma wodę w płucach". Strzał w dziesiątkę! Ściągnięto wodę ale okazało się że przewlekłe zapalenie ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Radosław Olszewski

PZ ZOZ
ulica Szpitalna 40
42-250 Czeladź

Niestety wizyta pozostawiła u mnie spory niesmak, pomimo wcześniejszych bardzo dobrych doświadczeń. Postawianie swojego ego ponad potrzeby pacjenta i porównywanie prośby o skierowanie wynikające z zakresu świadczeń w pakiecie medycznym do serwisowania samochodu w autoryzowanym warsztacie uważam za dalece nieempatyczne, zwłaszcza w kontekście diagnozowania poronień nawracających. Oczekiwałabym od lekarza który nie jest specjalistą ginekologiem że wszelkie osobiste odczucia oraz komentarze wynikające z braku najnowszej wiedzy dotyczącej niepłodności i poronień lekarz ...

lekarz Violetta Białas

Internista, Lekarz rodzinny

Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
ulica Szpitalna 40
42-500 Czeladź

Bardzo kompetentne podejście do pacjenta. Osoba miła, spokojna. Słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Chyba pierwszy raz spotkałam takiego lekarza a trochę już żyję. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Grażyna Nowak-Kawka

Tulipanów 56
41-250 Czeladź

Bardzo miła, uprzejma a co najważniejsze dostępna w kontakcie z pacjentem Pani Doktor, traktuje pacjenta na równi ze sobą, nie ma się poczucia niższości, taka swojska babka:-)Z przyjemnością wchodzi się do jej gabinetu. Co do kompetencji nie mam zdania, jak z każdym lekarzem, jak trafi z diagnozą to wyleczy.

dr n. med. Mirosława Rogal

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Szpitalna 29A/4
41-250 Czeladź

nie zależy jej na pacjentach tylko na pieniądzach. leki tylko konkretnych producentów, zazwyczaj dużo droższe
Opinia dodana przez: Ela

ulica Bytomska 50

lekarz Irena Sidło-Meuś

ulica Szpitalna 29A/4

lekarz Sebastian Naglik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznictwa Otwartego "F-MED" Sp. z o. o. Sp.k
21 Listopada 12

lekarz Rafał Nowak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "TWÓJ DENTYSTA" S.C.
Kościelna 3

lekarz Cezary Kucio