Lekarze Internista Dąbrowa Górnicza

Internista, Diabetolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Żeromskiego 13
Dąbrowa Górnicza

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastroenterolog, Internista

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista z zakresu Gastrologii, miły i uprzejmy, po prostu normalny, ludzki, zawsze porozmawia, chętnie pomoże i wszystko wytłumaczy, nie wali fochów jak inni niektórzy lekarze, osobiście polecam tego lekarza, dziękuję za pomoc panu Łukaszowi i wsparcie w chorobie :) Lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Hanna Stefańska

Pulmonolog, Internista

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Od lat leczę się u niej na NFZ na astmę. Lekarka dobrała dobrze leki. Jest uprzejma i kompetentna. Zawsze zleca dodatkowe badanie RTG,spirometrię. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

dr Grażyna Postrożna-Bartela

San Vita
Dąbrowa Górnicza

Z całego serca dziękujemy Pani doktor Grażynie Postrożnej za długą, wspaniałą, troskliwą opiekę medyczną za życzliwość oraz pomoc jak i wsparcie w trudnych chwilach choroby naszej Mamy i Babci Salomei . Zawód Pani doktor to powołanie którego brakuje większości lekarzy . Rodzina .
Opinia dodana przez: Teresa z rodziną

lekarz Katarzyna Maślankiewicz

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Nikt nigdy nie poświęcił tyle czasu pacjentowi co ta Pani doktor a byłem już u wielu lekarzy. Miła uprzejma dokładnie wyjaśnia sposób leczenia, bez patrzenia na zegarek czy komorke, typowo z powołania, takich lekarzy jest garstka
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Maria Strąk śliwińska

smekmed
krasickiego 1
Dąbrowa Górnicza

jestem pacjentem przychodni U PRZYJACIÓŁ od początku jej istnienia i nie wyobrażam sobie leczyć się gdzie indziej,pani doktor(oraz pan doktor Żaba również tam przyjmujący)jest zawsze dostępna nie ma potrzeby wcześniej się rejestrować bo mam pewność że zostanę przyjęty ,jestem traktowany jak przyjaciel i tak się tam czuje ,czuje się bezpieczny bo ci lekarze to wspaniali fachowcy i ludzie

lekarz Lidia Cesarz-Lewandowska

Marchlewskiego 2b
41-300 Dąbrowa Górnicza

Uważam, że Pani Doktor jest lekarzem o bardzo dużej wiedzy oraz doświadczeniu. Jej diagnozy są trafne a metody leczenia skuteczne.Jest solidnym i kompetentnym lekarzem oraz wspaniałym człowiekiem. Szczerze polecam Panią Doktor wszystkim osobom potrzebującym pomocy medycznej bo na pewno się nie zawiodą.

lekarz Magdalena Miczko

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" J. Gawron, B. Kiszka, D. Jach Spółka Jawna
ulica Leśna 5a
41-303 Dąbrowa Górnicza

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Jarosław Pędras

ulica Olimpijska 15a
42520 Dąbrowa Górnicza

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

lekarz Bogusława Nazimek-Siewniak

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Super lekarka. Byłam u niej dawno ale tylko dlatego że tak dobrze dobrała mi leki. Przez 5 lat wszystko funkcjonowało prawidłowo. Teraz coś zaczęło szwankować więc znowu odwiedzę panią doktor i mam wielka nadzieje że coś zaradzi. Pamiętam ją jako miłą sympatyczną i przede wszystkim profesjonalną lekarkę. Polecam każdemu na pewno pomoże.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Ewa Stasikowska-Dutka

Lekarz medycyny pracy, Internista

NSZOZ "PANACEUM" Poradnia Leczenia Bólu
ulica Ludowa 7
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, Pani doktor zawsze pomocna, sympatyczna i przede wszystkim liczy się dla niej dobro pacjenta.

lekarz Maciej Kohut

Internista, Gastrolog

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam, dobry lekarz, kontaktowy dla pacjenta, miałam robione badanie kolonoskopii -Pan doktor podszedł naprawdę do tego z sercem . Małgorzata.

lekarz Katarzyna Skiba

Zwycięstwa 83/6
42-520 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry internista!! Rzetelna Pani dr zleca szczegółowe badania znajduje problem wyciąga ludzi z wielu dolegliwości

lekarz Bożena Adamczyk

ulica Majakowskiego 18 C
41-300 Dąbrowa Górnicza

Wspaniały lekarz z doskonałym podejściem do starszych, schorowanych osób. Jestem spokojna,że moja mama jest w tak znakomitych rękach.
Opinia dodana przez: HALINA

lekarz Małgorzata Piszcz

Internista, Radiolog

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

O doktor Piszcz można napisać TYLKO dobrą opinię. Wiem coś o tym bo z córeczką byłyśmy już u dwóch specjalistów laryngologii. Do doktor Piszcz chodzimy od około pół roku. Dzięki niej uniknęłyśmy zabiegu, na który córka była kierowana. Nie dość, że jest dobrym specjalistą to jej podejście do dziecka jest unikalne...Doskonałe podejścia do dziecka mają też panie (byłyśmy u dwóch)wykonujące badania słuchu. Nigdy wcześniej takiego badania nie udało się wykonać- ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Ewa Ciubra-Niczewska

Internista, Endokrynolog

ul. Armii Krajowej 37
42-520 Dąbrowa Górnicza

Leczę się u Pani doktor od 5 lat. Wykryto u mnie chorobę Hashimoto. W ciągu tych kilku lat zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę. W czasie ciąży obawiałam się kosztów comiesięcznych wizyt kontrolnych. Ku mojemu zaskoczeniu, Pani doktor, często nie chciała ode mnie pieniędzy. Dzięki Pani Ewie moja córeczka prawidłowo rozwijała się w brzuszku. Dodam, że po porodzie od razu zbadałam Alicję. Na szczęście, odpukać, wszystko w porządku z ...

Bożena Grzywnowicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, dobra lokalizacja gabinetu, stała kontrola wyników badań i dopasowywania leków do postępów w zahamowaniu objawów choroby. Polecam serdecznie

lekarz Katarzyna Okas

Mydlice
41-310 Dąbrowa Górnicza

Bardzo ciepła, życzliwa Pani Doktor. Nie lekceważy problemu, ma indywidualne podejście do pacjenta. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Przemysław Kutrzyk

Internista, Endokrynolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Przemysław Kutrzyk
ul. Kozubka 8
Dąbrowa Górnicza

Polecam, bardzo kompetentny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnia. Leczy kompleksowo, nie tylko w wąskiej dziedzinie czego innym lekarzom często brakuje.

lekarz Jerzy Niczewski

Internista, USG

ul. Armii Krajowej 37
42-520 Dąbrowa Górnicza

Pan doktor bardzo dokładnie przeprowadza badanie USG, potem tłumaczy wszystko w jasny sposób. Polecam