Lekarze Internista Gdańsk

lek. med. Grzegorz Korejwo

lek. med. Grzegorz Korejwo

Internista, Nefrolog

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Gdyby nie doktor Grzegorz Korejwo to ja bym już nie żył. Kilkakrotnie wyciągał mnie z ciężkich opresji chorobowych.
Opinia dodana przez: Szymon
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Endokrynolog
                                       lek. med. Anita Tarnowska

lek. med. Anita Tarnowska

Endokrynolog, Diabetolog

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Internista
                                       dr n. med. Krzysztof Szyndler

dr n. med. Krzysztof Szyndler

Internista, Kardiolog

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Lekarz super. Podejście do pacjenta ekstra. Badany czuje się po wyjściu z gabinetu w pełni zadowolony. Podejście profesjonalne.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Immunolog

{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Gastroenterolog, Internista

GastroDent Gabinet Gastroenterologiczny z Pracownią Endoskopową Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Nowak
Cietrzewia 15
Gdańsk

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Andrzej Dopta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk

Po prostu DUSZA człowiek!!! Zawsze służy pomocą i radą. Nigdny nie odmówi pomocy, a przy tym chodzę do Pana Doktora już od przwie 20 lat i nigdy się nie pomylił, ani nie popełnił najmniejszego błędu. na każdą wizytę idę jak do dobrego znajomego a nie do lekarza. JAK DLA MNIE I MOJEJ RODZINY PO PROSTU NAJLEPSZY!!! TACY POWINNI BYĆ LEKARZE!!!!!!
To najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam. Kiedyś przyjmowała na Zaspie -kobieta aniół zawsze służyła pomocą o karzdej porze, nigdy nie odmówiła wizyty, przyjmowała po godzinach. Tylko całowąć ją po nogach za jej pośięcenie i powołanie do medycyny i pacjentów!!!
Opinia dodana przez: Klaudynka2503
Najwspanialszy lekarz z jakim miałam do czynienia. PRAWDZIWY lekarz. Ogromna kultura osobista, szczere zainteresowanie chorym, przyjmował nawet po godzinach pracy zawsze "do ostatniego pacjenta". Chodząca Dobroć, która leczy sama w sobie. Zawsze otrzymywałam skierowania na wszelkie potrzebne badania i do specjalistów oraz odpowiedzi na pytania, nawet te najgłupsze. Nigdy nie zostałam potraktowana "z góry"; już sama wizyta zawsze była dla mnie początkiem zdrowienia. Dziękuję Panu za 18 lat opieki medycznej ...

lekarz Aleksandra Kościelak

ul. Tytusa Chałubińskiego 23 gab. 32
80-809 Gdańsk

Do Pani doktor zgłosiłam się w zaawansowanej ciąży z dolegliwościami, które zostały zbagatelizowane przez ginekologa prowadzącego. Zmartwiona poszukiwałam pomocy, jakiegokolwiek zainteresowania moim stanem. Przez Panią doktor zostałam dokładnie wsłuchana, po zadaniu wielu pytań skierowana na badania i do specjalistów. Dzięki sumienności Pani doktor i wielotorowemu poszukiwaniu by znaleźć przyczynę problemów oraz jak najszybsze rozwiązanie wykryto u mnie kilka dolegliwości m.in. niedoczynność tarczycy oraz niedokrwitość spowodowaną ogromnym brakiem żelaza w organiźmie ...
Opinia dodana przez: Hanna

Dorota Masłowska-Kijowska

Internista, Pediatra

Akamedik Gdańsk
Marii Skłodowskiej-Curie 5
80-210 Gdańsk

Profesjonalne podejście. Zawsze wysłucha i rzetelnie oceni. Nie szuka leczenia na siłę jeśli istnieje alternatywa. polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Ireneusz Pepłowski

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Gdyńska
Gdańsk

Nocna teleporada - przepytana ,,wzdłuż i w szerz" przepisana recepta .Rozmowa z Panem doktorem, mimo tak późnej godziny /00:00/ przebiegła w spokojnej atmosferze bez zniecierpliwienia . Cała koncentracja na mojej niedyspozycji. Mnie zaoszczędziło siedzenia w nocnej przychodni z bólem .W wielkim skrócie - lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: wanda
Pare lat wstecz dr Baranska zdiagnozowała u mnie nowotwór tarczycy. Z dużym spokojem i ogromna wiedza tłumaczyła każdy etap , który kolejno będzie następował. Po operacji Dr ustabilizowała mi hormony i cyklicznie Je monitoruje.Niezwykle przemiłe wizyty łącza się z kompetencja Lekarza. Bardzo dziekuje marta K.
Opinia dodana przez: Marta k.

lekarz Adam Owerczuk

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Pan Dr.,godny polecenia bardzo jestem zadowolony ze trafilem do Pana dr.byl to czysty przypadek moj lekarz pierwszego kontaktu odmowil mi skierowania do specjalisty postanowilem zrezygnowac z tego lekarza i zaproponowano mi dr Owerczuka w moim przypadku nie moglem lepiej trafic .pelna profesjonalnosc kompetencja uprzejmnosc bardzo dobre podejscie lepiej nie moglem trafic na tak dobrego lekarza Bardzo Polecam sami sie przekonacie.
Opinia dodana przez: Zdzislaw

dr n. med. Zygmunt Adrich

Internista, Gastroenterolog

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Świetny lekarz - bardzo kompetentny, uprzejmy i życzliwy, olbrzymia wiedza a do tego kultura osobista, bardzo zainteresowany przebiegiem i efektami kuracji pacjenta. Gdyby każdy lekarz był taki, chorowanie stałoby się przyjemnością!
Opinia dodana przez: Zygmunt

dr n. med. Jolanta Neubauer-Geryk

Internista, Angiolog

Gdański Uniwersytet Medyczny
80-211 Gdańsk

kompetentna i bardzo mila ,poswieca czas prywatny i ja jako pacjent czuje ze mnie slucha i jest szczerze zainteresowana moimi problemami zdrowotnymi co wcale nie jest takie codzienne..

dr n. med. Zofia Michalska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Mam poważne schorzenie wątroby. Do Pani ordynator chodzę od 9 lat ale odkąd dowiedziałem się że Pani ordynator przyjmuje prywatnie i na dodatek mogę napisać opinie nie zwlekałem by poinformować ludzi szukających najlepszego specjalisty chorób wątroby.Dzięki determnacji Pani doktor doboru odpowiedniego leczenia mogę w miarę normalnie funkcjonować.Pani doktor mimo mojej beznadziejnej zdrowotnej sytuacji nie przekreśliła mnie wspierała duchowo i medycznie, starała się naprawdę bardzo. Jestem człowiekiem zamożnym próbowałem różnych środków ...

lekarz Maria Porzezińska

Pulmonolog, Internista

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Bardzo kompetentna Szczegółowy wywiad, skuteczne leczenie Polecam, byłem bardzo zadowolony Przy tym Pani Doktor bardzo mila
Jestem pod olbrzymim wrażeniem Pani Doktor, jej kompetencji, a przede wszystkim podejścia do pacjenta. Wróciła mi wiara w lekarzy. Bardzo dziękuję.