internista gdynia

lekarz Hanna Krzyżanowska-Rewińska

Lux-Med
ul. Porębskiego 9
Gdynia

Niezwykle kompetentna , sumienna i odpowiedzialna . Charakteryzuje Ją spokój , opanowanie , wrażliwość i współczucie dla cierpienia . Łagodna , zdolna do poświęceń , bezinteresowna i pracowita . Rzetelnie i indywidualnie traktuje każdego pacjenta . Po wizycie u Pani dr Krzyżanowskiej - Rewińskiej czuję się zawsze niezwykle pokrzepiona i wzmocniona . Wspaniała kobieta , wspaniały człowiek , wspaniały lekarz .

Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Krystyna Witczak-Malinowska

Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych

Gdynia

Pani doktor uratowała mi życie. Jest najwyższej klasy specjalistą i bardzo życzliwym człowiekiem. Polecam!

lekarz Roman Turbak

None
Kręta 56
Gdynia

Polecam! Lekarz który SŁUCHA pacjentów! Wysoka kompetencja i profesjonalne podejscie do pacjenta. Serdecznie pozdrawiam.

lekarz Regina Sawicka-Turczyn

al. marsz. Piłsudskiego 30
Gdynia

Gorąco polecam,ze wszech miar SPECJALISTKA CZŁOWIEK WIELKIMI LITERAMI Leczę się od wielu lat u Panie doktor
Marek Mach Gdynia

Marek Mach Gdynia

lekarz Jarosław Czyż

Internista   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
ulica Abrahama 57
Gdynia

Naprawdę wspaniały lekarz. Bardzo uprzejmy, godny polecenia. Jasno tłumaczy przebieg choroby i leczenia. Odpowie na wszystkie pytania. Serdecznie polecam.

lekarz Paweł Stoiński

Centrum Medyczne POLMED
ulica 10 Lutego 11
Gdynia

Pan dr Stoiński nie jest moim lekarzem rodzinnym (a szkoda) ale jest lekarzem mojej przyjaciółki,to co robi dla mojej przyjaciółki J.L jest rzadko spotykane.Dziękuję Panu za troskliwą opiekę,okazane ciepło i zrozumienie, zwłaszcza po stracie bliskiej osoby.Profesjonalizm,życzliwe podejście,szybka konsultacja oraz wyjątkowo trafny sposób leczenia pozwolił na to aby mogła żyć dalej choć już bez bliskiej osoby.

Z WYRAZAMI SZACUNKU

Elżbieta Krajewska

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Barbara Olkowska

Centrum Medicover - Gdynia Sea Towers
A. Hryniewickiego 6/4
Gdynia

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta, empatia, zyczliwosc, pelne zaangazow anie w procesie badan, diagnozowania i leczenia pozwola mi ocenic Pania doktor jako bardzo dobrego lekarza. Pozostaje dozgonnie wdzieczny z nadzieja na calkowite wyleczenie.

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Piotr Suwała

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
Gdynia

Wyjątkowy lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta i jego rodziny, nie bojący się pytań, rzeczowy, sympatyczny i otwarty. Nawet kilkunastogodzinny pobyt na SORZe przy opiece takiego LEKARZA można przeżyć godnie, z poczuciem bezpieczeństwa, troski i przede wszystkim z wiarą w człowieka. Polecam Pana Doktora :):)

Opinia dodana przez: Aldona

dr Renata Wachnicka-Truty

Klinika Chorób Wewnętrznych i Rehabilitacji Kardiologicznej
Powstania Styczniowego 9 B

Bardzo staranna i dokładna z dużym przeglądem potrzeb i sytuacji
zdrowotnej. Perfekcjonistka w każdym calu ale z rozsądkiem.

Bardzo staranna i dokładna z dużym przeglądem potrzeb i sytuacji
zdrowotnej. Perfekcjonistka w każdym calu ale z rozsądkiem.

lekarz Dominik Rachoń

None
ul. A. Hryniewickiego 9C
Gdynia

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u prof. Rachonia. 11 lat szukałam w Trójmieście lekarza potrafiącego mi pomóc w poważnym schorzeniu endokrynologiczno-ginekologicznym. Podczas wizyty solidny wywiad z pacjentem + badanie internistyczne. Profesor miły, rzeczowy, pierwszy raz po wielu latach czułam się komfortowo w gabinecie. Co najważniejsze dostałam inne leki i szansę na polepszenie stanu zdrowia. Proszę nie sugerować się nie prawdziwymi opiniami poniżej. Ja na pewno wybiorę się na ponowną wizytę. Ps. Osoby które walczą od lat z tarczycą na pewno marzą o czymś innym niż Euthyrox, myślę dobra zachęta :-)

Opinia dodana przez: Monika