Lekarze Internista Gdynia

Endokrynolog, Diabetolog

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga

dr Halina Karpińska

Centrum Zdrowia Starmed
10 lutego 21
Gdynia

Pani Doktor wita i żegna pacjenta poprzez podanie dloni i dawno temu przy pierwszej wizycie chyba popełniłam gafę, nie wyciągając ręki, bo nigdy mnie takie "honory" w gabinecie lekarskim nie spotkały.Zawsze z koleżanką,która ma szczęście też leczyć się u Pani Doktor smiejemy się,ze wizyty w gabunecie u tego lekarza powinny być przepisywane na receptę. Chyba tylko matka w życiu tak uważnie słuchała, co może mi dokuczć, wydawać mi się niewłaściwe, ...
Opinia dodana przez: pacjentka

Piotr Kurek

Kardiolog, Internista

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz. Jestem wdzięczny losowi że trafiłem na tak wspaniałego fachowca i życzliwego człowieka. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jarosław Niebrzydowski

Internista, Reumatolog

Poliklinika evi-MED (nr 1)
Bp. Dominika 16-22
81-402 Gdynia

Trafiłem do doktora przez przypadek bo moja reumatolog była na urlopie. Doktor był bardzo miły i spokojny. Zbadał mnie dokładnie i stwierdził, że muszę zmienić leczenie. Po wizycie czułem się tak jakbym wrócił z innego świata. Zmiana leczenia i zasad dała w efekcie pełną remisję RZS-u. Po raz pierwszy od 3 lat uwierzyłem w to, że nie będę kaleką i chorym do końca życia. Choroba ustępowała stopniowo i teraz już ...
Opinia dodana przez: Krzysztof1974

lekarz Jolanta Krychowiak-Borowiecka

Gabinet Lekarski Internistyczny
Hryniewickiego 6C/4
81-340 Gdynia

Bardzo dobry lekarz kompleksowo podchodzi do wszystkiego.Godny Polecenia.
Opinia dodana przez: aneta36

lekarz Jolanta Kłobukowska

Internista, Gastroenterolog

Zgoda 7 lok. 2
81-361 Gdynia

Prawdziwa profesjonalistka, cudowny lekarz, diagnosta i dobry czlowiek, godna najwyzszego polecenia. Stawia dobro pacjenta ponad wszystko, informuje, wykonuje badania, jest dociekliwa i cierpliwa.

lekarz Regina Sawicka-Turczyn

Pulmonolog, Internista

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Bardzo empatyczna osoba, o wysokiej kulturze osobistej. A do tego profesjonalna, traktuje pacjenta holistycznie. Takich lekarzy już się nie spotyka.

lekarz Dariusz Mieczkowski

Internista, Rehabilitant

Stacjonarna opieka rehabilitacyjna
ul. Jęczmienna 8
81-089 Gdynia

Wnikliwy, kompetentny, dobry lekarz. Fachowo i uprzejmie udzielił porady telefonicznej. Dziękuję! Do takiego lekarza warto pójść.

lekarz Barbara Frejlich

Internista, Lekarz medycyny pracy

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam poprostu z powołaniem, wysłucha nie spieszy się pomaga doradza Anioł naprawdę gdyby wszyscy tacy byli... Świat i służba zdrowia była by najlepsza. Dziękuje za wszystko
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Cezary Adamiec

Internista, Gastrolog

Myśliwska 27 E/1
81-572 Gdynia

Pan doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta! Jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego poznałam i bardzo profesjonalnym! Stress przed gastroskopią minął jak tylko weszłam do gabinetu. Sama gastroskopia wiadomo do najprzyjemniejszych badań nie należy, ale w wykonaniu Pana doktora badanie przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Gorąco polecam Pana Cezarego, jak gastroskopia tylko u niego!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Glaza

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

W 2019 roku przeszedłem zawał mieśnia sercowego. Trafiłem na oddział kardiochirurgii. Operował mnie dr Michał Glaza. Wszystko pamiet z sali operacyjnej. Wysoki profesjonalizm, zgranie zespołu - to wzór do naśladowania. Bardzo Panu Doktorowi Dziękuję. Dzięki Panu żyję juz 5 lat. Polecam.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Paweł Stoiński

Centrum Medyczne POLMED
ulica 10 Lutego 11
81-366 Gdynia

Pan dr Stoiński nie jest moim lekarzem rodzinnym (a szkoda) ale jest lekarzem mojej przyjaciółki,to co robi dla mojej przyjaciółki J.L jest rzadko spotykane.Dziękuję Panu za troskliwą opiekę,okazane ciepło i zrozumienie, zwłaszcza po stracie bliskiej osoby.Profesjonalizm,życzliwe podejście,szybka konsultacja oraz wyjątkowo trafny sposób leczenia pozwolił na to aby mogła żyć dalej choć już bez bliskiej osoby. Z WYRAZAMI SZACUNKU Elżbieta Krajewska
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Paulina Gruchała

ul. Kręta 34A
81-575 Gdynia

Najlepsza lekarka jaką w życiu spotkałem. Sumienna,cierpliwa,dobroduszna oraz kompetentna. Dobrze wie jak pomóc ludziom zmagającym się z bólem
Opinia dodana przez: Bartosz Bucholc

lekarz Roman Turbak

Kręta 56
81-575 Gdynia

najlepszy lekarz pod słońcem. Pan dr wczuwa się w problemy zdrowotne pacjenta dokonując głębokiej analizy, poświęca pacjentowi dużo czasu i co najważniejsze słucha swoich pacjentów! Taki lekarz to skarb!

lekarz Jarosław Czyż

Internista, Hematolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
ulica Abrahama 57
81-366 Gdynia

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Grażyna Rzepkowska-Obłąkowska

Pulmonolog, Internista

gen. Hallera 17a
81-453 Gdynia

Jest osoba uczucia,równą i potrafi dotrzeć do pacjenta

lekarz Sylwia Wolf

Medyczna Gdynia
Władysława IV 59 II piętro
80-316 Gdynia

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor jest bardzo miła, zleciła dużo badań. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Bartłomiej Korybalski

Internista, Gastrolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Chcę wyrazić Panu lek B Korybalskiemu swoją wdzięczność i szacunek za kompetencję ,bardzo czytelne wytłumaczenie choroby ,uprzejmość i zaufanie oraz poświęcony czas i zrozumienie . Pozdrawiam serdecznie Pana doktora życząc wszystkiego Najlepszego . Wojciech Piotrusiewicz
Opinia dodana przez: Wojciech Piotrusiewicz

lekarz Piotr Suwała

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Wyjątkowy lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta i jego rodziny, nie bojący się pytań, rzeczowy, sympatyczny i otwarty. Nawet kilkunastogodzinny pobyt na SORZe przy opiece takiego LEKARZA można przeżyć godnie, z poczuciem bezpieczeństwa, troski i przede wszystkim z wiarą w człowieka. Polecam Pana Doktora :):)
Opinia dodana przez: Aldona