Lekarze Internista Gorlice

lekarz Zofia Szara

38-300 Gorlice

Szanowna Pani doktor. Weszłam na Oddział Onkologii i skierowano mnie do Poradni. Miałam zaszczyt poznać Panią doktor Zofię Szarą i Panią pielęgniarkę Krystynę Kalisz. Pani doktor profesjonalnie wyjaśniła mi przebieg leczenia, natomiast Pani Krystyna (Pani Krysia, jak o Niej mówią z czułością i szacunkiem wszyscy pacjenci) spokojnie wyciszyła lęk i obawy związane z leczeniem. Za kilka dni, już na Oddziale Onkologicznym, dało się zauważyć, że cały personel, podobnie, jak wcześniej ...
Opinia dodana przez: Ewa Rąpała

lekarz Robert Tenerowicz

Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS MEDICA" Spółka Partnerska Lekarzy Medycyny: Grzegorza Orchela, Jana Bałajewicza, Roberta Tenerowicza, Krzysztofa Wojciechowskiego
38-300 Gorlice

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,bardzo miły,skromny i wyrozumiały człowiek:)polecam warto do niego iść
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Joanna Mierzwińska

Internista, Neurolog

38-300 Gorlice

Bardzo uprzejma pani doktor, dużo czasu poświęca potrzebującemu pacjentowi, trafnie stawia diagnozę. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aneta

Ewa Rzepka

Internista, Diabetolog

Gabinet lekarza POZ - Zakład Opieki Zdrowotnej "BAS-MED." Spółka Jawna Lekarzy Medycyny Anna Piecuch-Pawłowska i Maria Orchel
Gorlice

Bardzo dobra lekarka. Przeprowadziła mnie wspaniale przez ciążę cukrzycową. Bardzo miła i otwarta. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Janina Kokoszka-Paszkot

38-300 Gorlice

Pani doktor rewelacyjna, udzieli konkretnie informacji, zainteresowana pacjentem, bardzo miła, Nie czeka na łapówki jak inny lekarz z tego oddziału.

lekarz Bogusław Lenard

Gabinet lekarski poniedziałek
Wróblewskiego 10
38-300 Gorlice

Najlepszy. Serdecznie polecam. Jest kapitalnym lekarzem internistą, specjalistą kardiologiem. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marcin Czamara

38-300 Gorlice

Godny polecenia w 100% Cierpliwosc spokojne wysluchanie chorego. zeby mogl opisac chorobe diagnoza przemyslana jak rowniez leczenie

lekarz Agnieszka Michalczyk

Internista, Onkolog

38-300 Gorlice

Pani doktor uprzejma, pełen profesjonalizm i oddanie dla pacjenta. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i odpowiedziała szczegółowo na wszystkie moje pytania. Wspaniała , kompetentna, obdarzona ogromną empatią . Świetny specjalista, pełna oddania dla pacjenta. Z całego serca polecam i ogromnie dziękuje za pomoc .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jan Bałajewicz

38-300 Gorlice

Od wielu lat jestem pacjentka doktora.Od 4 lat mam powazny problem z nerkami.Leczylo mnie kilku specjalistow jednak bagatelizowali problem.Dopiero doktor Jan podszedl do sprawy rzetelnie i kompleksowo.Zlecil szereg badan przed postawieniem diagnozy.Mam do niego zaufanie i zycze kazdemu takiego diagnosty.

lekarz Anna Piecuch-Pawlowska

Bas-Med
38-300 Gorlice

Doktor Anna Piecuch Pawłowska to ktoś znacznie więcej niż lekarz rodzinny - to Osoba bliska , serdeczna , diagnozująca bezbłędnie chorobę pacjenta , ale także wczuwająca się w jego sytuację domową , potrzeby nie tylko chorego ciała ale także zainteresowania , pasje i marzenia . Stara się wszelkimi siłami ratować życie często naprawdę zagrożone . Dodaje temu życiu trochę serdecznego ciepła , radości i nadziei . O każdej porze i ...
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Marek Lewek

Internista, Wizyty domowe

NOZ
Długosza 18
38-300 Gorlice

MarkuLewku z pokoju 902 z akademika-pozdawiam:):) Na pewno nadal jesteś skupulatny i dokładny...zazdroszczę Twoim pacejntom:):) To se ne vrati:) My-starej akademickiej wiary-trzymajmy się! Pozdrawiam-sąsiadka z akademika:)

lekarz Krzysztof Wojciechowski

38-300 Gorlice

Doktor notorycznie myli się przy wypisywaniu recept. To nie ten lek, to zapomni się podpisać, to zapomni pieczątki.

dr Krzysztof Kamiński

Gastroenterolog, Internista

Gorlice

Dobry, kompetentny lekarz. Wywiad, badanie , bezstresowa gastroskopia przebiegły zgodnie z moimi oczekiwaniami. Lekarz ładnie pokazał i wytłumaczył co jest nie tak i co dalej zrobić.

lekarz Mariusz Hycnar

Indiwidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Tuwima 15
Gorlice

Polecam , trafna diagnoza konkretny lekarz polecam serdecznie .
Opinia dodana przez: Anonin

lekarz Aleksander Wójcik

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki 125A
38-300 Gorlice

To już moja druga opinia i muszę stwierdzić, że brak mi słów uznania, podziwu i wdzięczności. Dr Wójcik jest nie tylko kompetentnym lekarzem ale i wspomniałam człowiekiem. Pacjenta nie traktuje jako jednostki chorobowej i choć leczy chorobę to nade wszystko okazuje swoje wielkie serce. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za wszystko
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Katarzyna Brzozowska-Odyniec

38-300 Gorlice

Niekompetentna, niesympatyczna, brak podstawowej wiedzy. Skupia się na przepisywaniu leków, na których może w danej chwili zarobić. Brak umiejętności i chęci pomocy pacjentowi. Lepszą pomoc znajdzie się w broszurach z lekami niż u tej kobiety. Nie tylko nie polecam, kategorycznie odradzam i polecam unikać jak ognia.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Stanisław Langer