Lekarze Internista Grójec

lekarz Beata Komorowska

05-600 Grójec

cudowny lekarz rodzinny cała moja rodzina leczy się u p.doktor zawsze służy pomocą, usmiechnięta, kompetentna, baaardzo cierpliwa nie zostawia pacjenta samemu sobie z przepisanymi receptami tylko wytłumaczy, poradzi, LUDZKA, prawdziwy człowiek-lekarz. Czuła na ludzkie cierpienie. W Iłży jest z pewnością najlepszym lekarzem życze kazdemu lekarzowi takiego podejścia do pacjenta jak ma dr KOMOROWSKA. Serdecznie polecam PANIA DOKTOR i dziękuję z serca za wszystko
Opinia dodana przez: BARBARA

lekarz Piotr Ścisło

ulica Mogielnicka 45
05-600 Grójec

Rewelacyjny lekarz. Cierpiałam długo na depresję i stany lękowe. Lekarz przede wszystkim rozmawia, wyczuwa pacjeta, dogłębnie wnika w problem. Proponuje też inna alternatywe leczenia-jak rozmowa z psychologiem. Za każdym razem powtarza, że jeżeli poczuje się gorzej lub będę miała jakie kolwiek pytania mam od razu dzwonić. Cóż więcej powiedzieć-żeby tylko było więcej tak oddanych lekarzy...

lekarz Krystyna Lipińska

Lewiczyńska 26
05-600 Grójec

Pani doktor zbadala mnie dokladnie, wytluamczyla wszystko, przepisala odpowiednie leki a takze pokierowala dalej w sprawie w ktorej pomoc nie mogla - dala namiary do odpowiedniego specjalisty. Wszystko w milej atmosferze bez pospiechu i nerwow. Zdecydowanie polecam

lekarz Teresa Lewandowska

Różana 16
05-600 Grójec

Bardzo dobra Pani doktor, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jest pomocna, skupiona na pacjencie, życzliwa. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Janusz Kochanowski

ulica Mogielnicka 45
05-600 Grójec

Pan doktor posiada ogromna wiedzę oraz doświadczenie, leczę się u doktora od wielu lat. Świetne podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Doktor również wykonuje echo serca. Jeśli ktoś poszukuje naprawdę dobrego kardiologa to polecam.

lekarz Sebastian Krześniak

SPZOZ
Warka
05-660 Grójec

Miałam pewne obawy przed konsultacjami online, ale po mojej wizycie na lekarzonline.eu mogę śmiało powiedzieć, że jest to przyszłość medycyny. Lekarze są kompetentni, a samo narzędzie intuicyjne w obsłudze.

lekarz Agnieszka Grodzicka

Sienkiewicza 30
05-600 Grójec

Po kolejnej wizycie u doktor Grodzickiej, jestem pod dużym wrażeniem kompetencji, empatii, wiedzy medycznej. Jako emerytka z dużego miasta przeniosłam się na wieś, z konieczności przeniosłam również podstawową opiekę medyczną. Jestem mile zaskoczona i bardzo zadowolona z jakości usług medycznych i wiedzy pani doktor. Dziękuję i polecam. Wdzięczna pacjentka
Pan dr. ma niespotykane podejście i ogromną chęć do leczenia. Niespotykane zaangażowanie, które przekłada się na efekty . Chętnie podjął się leczenia mojego 93 letniego dziadka i wykorzystał chyba wszystkie możliwe metody leczenia w tym dwa razy transfuzję krwi, co jest niebywałe w dzisiejszym świecie. Jesteśmy i będziemy zawsze mu wdzięczni za to jak zajął się dziadkiem. Wspaniały człowiek i lekarz, mieliśmy do niego pełne zaufanie, na bieżąco informował nas ...
Opinia dodana przez: MARZENA

lekarz Andrzej Pomykała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZIEL-MED
Sienkiewicza 20
05-600 Grójec

Dr Pomykała to bardzo kompetentny lekarz, godny zaufania, nie będąc pewny diagnozy zleca potrzebne badania i daje skierowania do specjalistów. Jest uprzejmy, ale poważny, na wizycie nie wdaje się w prywatne rozmowy, co uważam za dużą zaletę. Na wszystkie pytania odpowiada bardzo dokładnie.Cała moja rodzina korzysta z porad Pana Doktora od kilkunastu lat w ramach NFZ i uważam, iż jest to jeden z najlepszych lekarzy jakich poznałam.Wyrażam ogromną wdzięczność dla ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krystyna Górecka

Internista, Lekarz medycyny pracy

Polna paw. C
05-600 Grójec

Pani doktor jako lekarz bardzo słaba, najwyższy czas na emeryturę polecam też ewentualne doszkalanie warsztatu lekarskiego, braki ... jako człowiek - miernie, bardzo nieuprzejma, książkowy przykład przerostu formy nad treścią do tego brak szacunku do drugiego człowieka

lekarz Małgorzata Szymańska

Internista, Reumatolog

05-600 Grójec

Nie polecam.To jakąś porażka nie lekarz. Mam wrażenie że najzwyczajniej w świecie Pani doktor nie chce się leczyć. Zero zaangażowania. Leczenie "na oko" Wystarczy że Pani doktor popatrzy na pacjenta (nie czytając historii choroby) i okazuje się że kompletnie nic mu nie dolega. Radzę omijać szerokim łukiem.

Agnieszka Grodzicka

ul. Mikołaja Kopernika 8A

lekarz Grzegorz Komorowski

lekarz Robert Gałęzia

Internista, Lekarz rodzinny

Poradnia rehabilitacji narządu ruchu.
Harcerska 1
26-675 Grójec