Lekarze Internista Jarosław

lekarz Jacek Dąbrowski

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

niestety: zamknął Gabinet z dniem 31.12.2013. Jak inne małe firmy nie mając szans na sprostanie wymogom finansowo-biurokratycznym...

lekarz Maria Węglarz

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

lekarz jakich ostatnio mało.leczy mnie i całą moją rodzinę.Polecam jako lekarza rodzinnego !!! Powyższa opinia jest w pełni uzasadniona.
Opinia dodana przez: pacjetka

lekarz Daniel Bryzek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Świetny wspaniały lekarz empatyczny i kompetentny duż zainteresowanie i troska o pacjenta.Nietety nie przyjmuje już w mojej przychodni od jakiegoś czasu ale pomimo to wystawiam opinię na 5.Więcej takich lekarzy.Dużo dobrego Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Małgorzata Dankiewicz

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Polecam serdecznie tą Panią za swoje kompetencje jak i podejście i szacunek do chorej pacjentki. Polecam każdemu

lekarz Anna Jędryszek-Grochoła

Limanowskiego 58A
37-500 Jarosław

Pani Doktor jest bardzo mila ,konkretna posiada bardzo szeroki zakres wiedzy i umiejetnosci dlatego czesto nawet najlepszy specjalista z konkretnej dziedziny jej niedorownuje.Jesli szukasz dobrego internisty i lekarza rodzinnego w doslownym tego slowa znaczeniu to goraco polecam !!!.Pani Doktor Ci pomoze ,wyleczy ,wyslucha ,doradzi.To najlepszy internista jakiego znam 😃😃😃.Piec gwiazdek by ocenic Pania Doktor to zdecydowanie za malo.Dlatego ja prywatnie stawiam 10 gwiazdek i jeszcze raz goraco i szczerze polecam ...
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Elżbieta Kruzel

Internista, Reumatolog

Grochowska 35
37-500 Jarosław

Bardzo miła i pomocna Pani Doktor. Jak dla mnie wybitny specjalista. Jestem pod jej opieką już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Wszelkie inne zmiany, które zauważy u pacjenta od razu konsultuje ze specjalistą w danej dziedzinie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Genowefa Czyrek

Choroby zakaźne, Internista

Jarosław

Dobry lekarz, warto go odwiedzić i się przebadać.

lekarz Jerzy Grzebyk

Internista, Kardiolog

zdrowe serce
kraszewskiego 24
Jarosław

nie pójde bo nie spełnia moich wymagan
Fantastyczny empatyczny lekarz o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu . Bardzo dobry kontakt z pacjentem.
Opinia dodana przez: mariusz

lekarz Stanisław Podolec

Pulmonolog, Internista

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Niekompetentne podejście do pacjenta - brak szacunku, wyrozumiałości i uprzejmości. Aroganckie zachowanie w stosunku do osoby w podeszłym wieku.

dr n. med. Wojciech Biskup

Internista, Kardiolog

Jarosław

Wspaniały specjalista, z ogromną fachowościa i oddaniem dla pacjentów. Pomógł mi, wielu moim znajomym i rodzinie. Wiemy że zawsze możemy na niego liczyć. Jego diagnoza i leczenie zawsze jest skuteczne. Działa zdecydowanie i konkretnie co wynika z jego ogromnej wiedzy i kompetencji. Z pełną odpowiedzialnością gorąco polecam doktora Biskupa , szczególnie do trudnych przypadków.
Opinia dodana przez: Aniela

dr n. med. Grzegorz Świder

Endokrynolog, Internista

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

Super lekarz polecam każdemu z każdym problemem, byłam u niejednego specjalisty, każdy leczył mnie pod innym katem, nieskutecznie. Dr Świder pomógł mi powrócić do normalnego życia
Opinia dodana przez: Kasia

Henryk Kurpiel

Lekarz rodzinny, Internista

Pogodna 43
37-501 Jarosław

wspaniały lekarz i człowiek , więcej już nic nie trzeba.
Opinia dodana przez: dbalicka

lekarz Piotr Potoczny

os. Piłsudskiego 20/29
37-500 Jarosław

Witam,widziałem tego człowieka pierwszy raz w życiu. Czekałem 6 miesiąc na wizytę,później na poczekalni 5 godz.Wizyta trwała 15 minut.Dowiedzialem się tyle co sam wyczytałem o chorobie.Caly czas mi przerywał że stresu zapomniałem powiedzieć o wszystkich dolegliwościach.Na koniec dowiedziałem się że jak się choroba rozwinie to trzeba podjąć leczenie.Czyli nie zapobiegać tylko czekać.Brawo .

lekarz Danuta Sawicka-Wilk

Internista, Lekarz rodzinny

Jarosław

Nieuprzejma dla pacjenta,(wydarła się na mnie jak się zapytałam czy mnie przyjmie) brak szacunku arogancka i chamska. Nie polecam nikomu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Leśko

Piekarska 4
37-500 Jarosław

Ten człowiek nie powinien wykonywać zawodu lekarza!!! Jest arogancki, wulgarny, ma lekceważący stosunek do pacjenta. Być może jest sfrustrowany i przepracowany z powodu niezliczonej ilości miejsc pracy. I żadnej z nich nie wykonuje dobrze, ale wiadomo dla Niego pieniądze ponad wszystko. Odpowiedni organ powinien tę osobę SKONTROLOWAĆ!

lekarz Grażyna Brzyska

Internista, Endokrynolog

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1

lekarz Robert Wydra