Lekarze Internista Jasło

lekarz Marta Gorczyca pluta

38-200 Jasło

znakomita lekarka i kompetentną takich lekarzy już prawie nie ma pani doktor oprócz wiedzy posiada ujmującą osobowość ona rozumie pacjenta, moje wyniki laboratoryjne są doskonałe, dzieki temu że zastosowałem się do rad i poleceń Dziękuję pani z całego serca,, moja cukrzyca jest pod pełna kontrolą poziom cukru z 9.2 zszedł na 5.4 w ciągu 80 dnii.
Opinia dodana przez: Leslaw

lekarz Paweł Królik

Internista, Reumatolog

Jana Pawła II 4/25
38-200 Jasło

Rewelacyjny lekarz. Wysłucha, zbada, skieruje na niezbędne badania. Leki skuteczne. Oby więcej takich lekarzy. Zaangażowanie i profesjonalizm 100%

lekarz Andrzej Trzop

Internista, Kardiolog

Kościuszki 15/2
38-200 Jasło

Wspaniały lekarz, profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Pan doktor przeprowadza dokładnie każde badanie i maksymalnie poświęca uwagę pacjentowi. Oby było więcej takich specjalistów jak dr Trzop. Bardzo polecam!

lekarz Krzysztof Fudalej

Ducala 15a
38-200 Jasło

Pan doktor leczył mojego tatę wiele lat. Wielokrotnie przychodził do domu kiedy ojciec gorzej się poczuł , nie było przypadku aby odmówił. Wiele razy prosił tatę by jednak udał się do szpitala. Szczęście w nieszczęściu że ostatnie chwile życia tato był w domu tak jak zawsze chciał ,wśród swoich i miał szczęście trafić na dyżur właśnie Pana doktora Fudaleja który robił wszystko by przywrócić tacie prace serca, wiem bo byłem ...
Opinia dodana przez: Tomasz H.

lekarz Artur Sadzikowski

Krasińskiego 16/40
38-200 Jasło

Pan Doktor Sadzikowski pomogl mojej mamie. Postawil trafna diagnoze i dzieki temu wrocila do zdrowia i ma sie swietnie. Bede mu za to dozgonnie wdzieczna. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

dr Aneta Dacyl

38-200 Jasło

Zdecydowanie nie polecam a wręcz przestrzegam przed tą panią, zignorowała guzki na tarczycy odsyłajac mnie do domu i ustawiajac wizytę za rok, a tymczasem wyniki biopsji u innego lekarza potwierdziły złośliwe zmiany. Żle ustawia leczenie, dobiera za duże dawki hormonów i nie potrafi odpowiadać na zadane pytania odnośnie leczenia.

lekarz Małgorzata Harasimowicz

Internista, Endokrynolog

38-200 Jasło

NIE POLECAM MIAŁEM PODWYŻSZONE TSH PANI DOKTOR STWIERDZIŁA ŻE TO NIEDOCZYNNOŚĆ I LEKI DO KOŃCA ŻYCIA MAM ZAŻYWAĆ, NIE ZASTANOWIŁA SIĘ NAD PRZYCZYNĄ, A WYSTARCZYŁO OGRANICZYĆ KAWĘ Z 8 NA 2SZT. I SUPLEMENTOWAĆ SIĘ PRZEZ MIESIĄC JODEM I JUŻ ROK JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU
Opinia dodana przez: stefan

lekarz Grzegorz Piękoś

17 Stycznia 100
38-200 Jasło

Okropne potraktowanie pacjenta. Dzisiaj dosłownie rozpłakałam się w gabinecie- miałam skierowanie z dopiskiem PILNE, w rejestracji na w miarę wczesny termin pani doradziła iść do gabinetu, tak zrobiłam. W gabinecie przykra niespodzianka, lekarz powiedział, ze nie zarejestruje mnie na wcześniejszy termin niż sierpień, bo nie widzi podstaw do tego. Prosiłam, tłumaczyłam, ze jestem osobą po nowotworze tarczycy, a badania krwi, które były robione kilka dni temu wyszły znowu złe. Kazał ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Tomasz Jerzak

Internista, Lekarz rodzinny

Gądki 37D
38-200 Jasło

Lekarz ? posiadający wiedzę internistyczną , który podważa kompetencje lekarzy specjalistów innych dziedzin, rozpoznanie choroby wyłącznie stereotypowo, bez podejścia i zrozumienia pacjenta, brak kultury i komplesowego podejścia do chorego, lekceważący innych lekarzy, brak kompletny uprzejmości , wykazujący się arogancją traktujący chorego jak podmiot, jeśli można by było dać mu zero gwiazdek to tak by wyglądała moja opinia na temat tego lekarza

lekarz Franciszek Trzop

Reumatolog, Internista