Lekarze Internista Kalisz

Nefrolog, Internista

Przychodnia.
Majkowska 13a
62-800 Kalisz

Konkretny lekarz.Wzorowa kultura, człowiek nawet nie boi się swojej choroby. Dokładnie tłumaczy przyczyny choroby. Byłem pierwszy raz , rzeczowy i życzliwy. Bardzo pozytywnie oceniam Pana Doktora.

Iwona Warszewska-Antczak

NZOZ "Centrum"
ulica Browarna 5
62-800 Kalisz

Do lekarza w dniu dzisiejszym należę tydzień,przez ten tydzień i 3 wizyty muszę stwierdzić że lekarz super! Bardzo miła,spokojna i konkretna,wypyta o wszystko i jeśli nie jest pewna czegoś kieruje do specjalisty! Polecam gorąco tego lekarza,chociaż w obecnej chwili nie ma już miejsca do Pani doktor,ale jeśli ktoś będzie miał okazję nawet zawitać do Pani doktor to polecam!
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Ewa Rojecka

62-800 Kalisz

W dniu dzisiejszym mogę powiedzieć z pełna odpowiedzialnością i świadomością że. Jako lekarz oraz specjalista od Nerek Pani Doktór Ewa Rojecka z Kalisza jest osobą: Odpowiedzialną , konkretną,bardzo uprzejmą ,godna polecenia jako lekarz i specjalista z bardzo dużym doświadczeniem i bardzo bardzo dobrą opinią w Kaliszu oraz okolic. Opinię wystawił P Doktór prowadzącej pacjent Jacek.s

lekarz Anna Hajdukiewicz

Endokrynolog, Internista

NZSiPOZ "MEDYK"
Zagorzynek 34
62-800 Kalisz

Wspaniały, rzetelny specjalista! Bardzo długo i dokładnie bada. Kompleksowo podchodzi do zagadnienia, daje wyczerpujące zalecenia, stara się wytłumaczyć problem i wraz z z pacjentem zaplanować leczenie. Przy tym jest przemiła i bardzo skromna. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy i polecam ją każdemu, kto podejrzewa u siebie problemy endokrynologiczne!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Daniel Otmianowski

Pulmonolog, Internista

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Doskonały człowiek. Niesamowity lekarz. Ogromne poczucie humoru. Kompetencja i sumienność. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Regina Jakubek

Internista, Psychiatra

ZAKŁAD
Władysława Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Cudowna lekarka bardzo pomocna i bardzo miła ,uwielbiam chodzić do Pani doktor na wizyty .bardzo mi pomogła ,polecam ją znajomym
Opinia dodana przez: Mariola

lek. med. Grzegorz Zdunek

Internista, Reumatolog

62-800 Kalisz

Dzięki panu lekarzowi, mój syn obecnie jest na oddziale i ma szczegółowe badania, względem ustalenia typu choroby.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marcin Tarczyński

Pulmonolog, Internista

62-800 Kalisz

Bardzo dobry, młody lekarz otwarty na nowości, komunikatywny i co najważniejsze skuteczny. Życzę dużo zdrowia Panie Doktorze, wytrwałości w niesieniu pomocy chorym i satysfakcji z trudnej i odpowiedzialnej pracy.
Opinia dodana przez: Janina
Bardzo dobre rady w leczeniu i sposób ich przekazania. Mam pełne zaufanie. Polecam

lekarz Aneta Muszyńska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Przychodnia
Młynarska 16a
62-800 Kalisz

nie spotkałem tak milej i kompetentnej lekarki,bardzo dobrze rozpoznaje choroby i dzieli się wiedza jak ja leczyc jak unikac rzeczy, które jeszcze bardziej by się przyczynily do pogorszenia zdrowia

lekarz Karol Skalski

Internista, Diabetolog

62-800 Kalisz

Znakomity specjalista, pełen empatii i faktycznej chęci pomocy. W przypadku mojej mamy zrobił wszystko, co tylko było możliwe. Bardzo Panu doktorowi dziękuję.
Opinia dodana przez: Daniel Turkiewicz

lekarz Marek Zieliński

Internista, Kardiolog

62-800 Kalisz

Najbardziej kompetentny lekarz,jakiego znam,dużo empatii,potrafi słuchać!!!,do tego obszerna wiedza i diagnostyczna intuicja!Polecam serdecznie i dużo zdrowia dla Kochanego doktora!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Paweł Zienkiewicz

Internista, Pulmonolog

Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy
Godziesze Małe
62-872 Kalisz

To lekarz bardzo dociekliwy, dokładny, zleca badania, poświęca choremu czas, dużo pyta, cierpliwie słucha i dobiera skuteczne leczenie. Bardzo kulturalny człowiek przy tym, chorego traktuje z uwagą, bez pośpiechu. Polecam tego doktora.

Marta Mieszczańska

Reumatolog, Internista

Kalisz

Najlepszy człowiek, jakiego poznałam. Dzięki Niej czuję się dobrze i normalnie funkcjonuję, mimo, że z RZS zmagam się już ponad 27 lat. Anna Michalczak

lekarz Agnieszka Przybylska-Wróblewska

62-800 Kalisz

Wspaniały lekarz! Pani doktor dokładnie zapoznała się z historią mojej choroby i wszystko skrupulatnie sobie zanotowała. Po dokładnym badaniu USG i sprawdzeniu wyników badań Pani Doktor poświęciła mi sporo czasu na wyjaśnienia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i serdecznie Panią Doktor polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tomasz Kempa

Internista, Reumatolog

ul. Dobrzecka 16 A/8
62-800 Kalisz

Dr.T.Kempa to wspaniały lekarz.Zawierzyłam moje zdrowie i jest OK.Dzięki Doktorowi wyszłam na prostą , a byłam w bardzo kiepskim stanie. Choruje RZS miałam dostosowane leczenie i teraz biorę tylko Metypred 4mg. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: GRAŻKA

lekarz Aleksandra Greberska

Rogozińskiego 2a
62-800 Kalisz

Bardzo miła i sympatyczna osoba, bezinteresowna w działaniu, dzięki jej pomocy w znacznym stopniu zaleczyłem posiadaną wadę serca. To jej służbowe powiązania pomogły mi poddać się zabiegowi który u Nas w mieście jeszczenie był wykonywany. Będę zawsze pamiętał co dla mnie zrobiła. Pozdrawiam gorąco Andrzej W.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Łukasz Goździewicz

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM L. PERZYNY
Kalisz

Bardzo dobry i miły lekarz z fachowym podejściem podchodzi do pacjenta wyraźnie i zrozumiale tłumaczy przebieg choroby I dzięki temu lekarzowi mój mąż żyje i choroba się cofa. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Arkadiusz Michalak

"Puls" Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Polna 20
62-800 Kalisz

Polecam , bardzo dobre podejście do chorego , poświęca choremu dużo czasu , dobrze i rzeczowo tłumaczy chorobę . Bardzo dobry lekarz rodzinny .
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Tomasz Tylski

62-800 Kalisz

Najlepszy lekarz rodzinny z jakim miałem do czynienia a miałem z kilkoma. Jestem mu bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i zrozumienie bo to lekarz który reaguje na cierpienie pacjenta a prze de wszystkim słucha co dolega. Lekarz rodzinny powinien być właśnie taki jak Doktor Tylski.
Opinia dodana przez: Kacper