Lekarze Internista Kalisz

Nefrolog, Internista

Przychodnia.
Majkowska 13a
62-800 Kalisz

Konkretny lekarz.Wzorowa kultura, człowiek nawet nie boi się swojej choroby. Dokładnie tłumaczy przyczyny choroby. Byłem pierwszy raz , rzeczowy i życzliwy. Bardzo pozytywnie oceniam Pana Doktora.

Iwona Warszewska-Antczak

NZOZ "Centrum"
ulica Browarna 5
62-800 Kalisz

Do lekarza w dniu dzisiejszym należę tydzień,przez ten tydzień i 3 wizyty muszę stwierdzić że lekarz super! Bardzo miła,spokojna i konkretna,wypyta o wszystko i jeśli nie jest pewna czegoś kieruje do specjalisty! Polecam gorąco tego lekarza,chociaż w obecnej chwili nie ma już miejsca do Pani doktor,ale jeśli ktoś będzie miał okazję nawet zawitać do Pani doktor to polecam!
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Ewa Rojecka

62-800 Kalisz

W dniu dzisiejszym mogę powiedzieć z pełna odpowiedzialnością i świadomością że. Jako lekarz oraz specjalista od Nerek Pani Doktór Ewa Rojecka z Kalisza jest osobą: Odpowiedzialną , konkretną,bardzo uprzejmą ,godna polecenia jako lekarz i specjalista z bardzo dużym doświadczeniem i bardzo bardzo dobrą opinią w Kaliszu oraz okolic. Opinię wystawił P Doktór prowadzącej pacjent Jacek.s

lekarz Anna Hajdukiewicz

Endokrynolog, Internista

NZSiPOZ "MEDYK"
Zagorzynek 34
62-800 Kalisz

Wspaniały, rzetelny specjalista! Bardzo długo i dokładnie bada. Kompleksowo podchodzi do zagadnienia, daje wyczerpujące zalecenia, stara się wytłumaczyć problem i wraz z z pacjentem zaplanować leczenie. Przy tym jest przemiła i bardzo skromna. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy i polecam ją każdemu, kto podejrzewa u siebie problemy endokrynologiczne!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Daniel Otmianowski

Pulmonolog, Internista

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Bardzo dokładny ,uprzejmy,kompetentny. Trzeba by wiele wymienić wspaniałych cech tego lekarza. Do tej pory nie spotkałem tak wspanialego lekarza przedewszystkim uczciwy poświęcający b.duzo czasu pacjentowi.Wdzięczny pacjent Wojciech Dudziński
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Regina Jakubek

Internista, Psychiatra

ZAKŁAD
Władysława Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Cudowna lekarka bardzo pomocna i bardzo miła ,uwielbiam chodzić do Pani doktor na wizyty .bardzo mi pomogła ,polecam ją znajomym
Opinia dodana przez: Mariola

lek. med. Grzegorz Zdunek

Internista, Reumatolog

62-800 Kalisz

Dzięki panu lekarzowi, mój syn obecnie jest na oddziale i ma szczegółowe badania, względem ustalenia typu choroby.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marcin Tarczyński

Pulmonolog, Internista

62-800 Kalisz

Bardzo dobry, młody lekarz otwarty na nowości, komunikatywny i co najważniejsze skuteczny. Życzę dużo zdrowia Panie Doktorze, wytrwałości w niesieniu pomocy chorym i satysfakcji z trudnej i odpowiedzialnej pracy.
Opinia dodana przez: Janina
Bardzo dobre rady w leczeniu i sposób ich przekazania. Mam pełne zaufanie. Polecam

lekarz Aneta Muszyńska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Przychodnia
Młynarska 16a
62-800 Kalisz

nie spotkałem tak milej i kompetentnej lekarki,bardzo dobrze rozpoznaje choroby i dzieli się wiedza jak ja leczyc jak unikac rzeczy, które jeszcze bardziej by się przyczynily do pogorszenia zdrowia

lekarz Karol Skalski

Internista, Diabetolog

62-800 Kalisz

Znakomity specjalista, pełen empatii i faktycznej chęci pomocy. W przypadku mojej mamy zrobił wszystko, co tylko było możliwe. Bardzo Panu doktorowi dziękuję.
Opinia dodana przez: Daniel Turkiewicz

lekarz Marek Zieliński

Internista, Kardiolog

62-800 Kalisz

Najbardziej kompetentny lekarz,jakiego znam,dużo empatii,potrafi słuchać!!!,do tego obszerna wiedza i diagnostyczna intuicja!Polecam serdecznie i dużo zdrowia dla Kochanego doktora!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Paweł Zienkiewicz

Internista, Pulmonolog

Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy
Godziesze Małe
62-872 Kalisz

To lekarz bardzo dociekliwy, dokładny, zleca badania, poświęca choremu czas, dużo pyta, cierpliwie słucha i dobiera skuteczne leczenie. Bardzo kulturalny człowiek przy tym, chorego traktuje z uwagą, bez pośpiechu. Polecam tego doktora.

Marta Mieszczańska

Reumatolog, Internista

Kalisz

Najlepszy człowiek, jakiego poznałam. Dzięki Niej czuję się dobrze i normalnie funkcjonuję, mimo, że z RZS zmagam się już ponad 27 lat. Anna Michalczak

lekarz Agnieszka Przybylska-Wróblewska

62-800 Kalisz

Wspaniały lekarz! Pani doktor dokładnie zapoznała się z historią mojej choroby i wszystko skrupulatnie sobie zanotowała. Po dokładnym badaniu USG i sprawdzeniu wyników badań Pani Doktor poświęciła mi sporo czasu na wyjaśnienia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i serdecznie Panią Doktor polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tomasz Kempa

Internista, Reumatolog

ul. Dobrzecka 16 A/8
62-800 Kalisz

Dr.T.Kempa to wspaniały lekarz.Zawierzyłam moje zdrowie i jest OK.Dzięki Doktorowi wyszłam na prostą , a byłam w bardzo kiepskim stanie. Choruje RZS miałam dostosowane leczenie i teraz biorę tylko Metypred 4mg. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: GRAŻKA

lekarz Aleksandra Greberska

Rogozińskiego 2a
62-800 Kalisz

Bardzo miła i sympatyczna osoba, bezinteresowna w działaniu, dzięki jej pomocy w znacznym stopniu zaleczyłem posiadaną wadę serca. To jej służbowe powiązania pomogły mi poddać się zabiegowi który u Nas w mieście jeszczenie był wykonywany. Będę zawsze pamiętał co dla mnie zrobiła. Pozdrawiam gorąco Andrzej W.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Łukasz Goździewicz

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM L. PERZYNY
Kalisz

Bardzo dobry i miły lekarz z fachowym podejściem podchodzi do pacjenta wyraźnie i zrozumiale tłumaczy przebieg choroby I dzięki temu lekarzowi mój mąż żyje i choroba się cofa. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Arkadiusz Michalak

"Puls" Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Polna 20
62-800 Kalisz

Polecam , bardzo dobre podejście do chorego , poświęca choremu dużo czasu , dobrze i rzeczowo tłumaczy chorobę . Bardzo dobry lekarz rodzinny .
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Tomasz Tylski

62-800 Kalisz

Najlepszy lekarz rodzinny z jakim miałem do czynienia a miałem z kilkoma. Jestem mu bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i zrozumienie bo to lekarz który reaguje na cierpienie pacjenta a prze de wszystkim słucha co dolega. Lekarz rodzinny powinien być właśnie taki jak Doktor Tylski.
Opinia dodana przez: Kacper