Filtruj terminy

Pediatra, Internista

Miejska Przychodnia Zdrowia w Kalwarii Zebrzydowskiej
al. Jana Pawła II 7
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Jestem trzecim pokoleniem w rodzinie, którą od lat leczy doktor, moje dziecko - czwartym i napiszę tak: do tej pory wszystkie diagnozy były trafne. Świetny specjalista - Praktyk przez duże "P", nie teoretyk. Doktor przyjmie w razie uzasadnionej potrzeby nawet w nocy, niedziele i święta o ile jest akurat w domu. W obecnych czasach, to już rzadkość, nawet w prywatnych praktykach. Koszt wizyty kilkukrotnie niższy niż gdziekolwiek. POLECAM!

lekarz Zbigniew Zimmer

Internista, Kardiolog

Brody - Budynek OSP
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Bardzo polecam Pana doktora Zimmer, fachowe podejście do pacjentów, bardzo trafne diagnozy oraz uczciwe ceny. 100% zadowolenia.
Opinia dodana przez: Nikt

lekarz Zbigniew Potempa

Kalwaria Zebrzydowska

Witam, byłem kilkukrotnie u pana lekarza internisty Zbigniewa Potempy w Ośrodku Zdrowia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Lekarz miły i uprzejmy. Raczej nie ma problemów z kolejkami. Lekarz poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi i odpowiada na zadane pytania w miarę wyczerpująco. W razie konieczności nie ma problemu z otrzymaniem skierowania do specjalisty, lecz też nie wysyła pacjenta do specjalisty, gdy jest to zbędne. Nie naraża więc pacjenta na niepotrzebne "gonienie" po specjalistach. ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Krzysztof Romańczyk

Bernardyńska 28
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Ciężko nazwać tą osobe lekarzem, jest chamski i bezczelny. Zachowuje sie jakby siedział w gabinecie za kare. Trafiłam do niego z powodu nieobecnosci mojego lekarza ,ale po wyjściu żałowałam ,że zdecydowałam sie na tą wyzyte. Poszłam z grypą po czym stwierdził ,że nic mi nie jest ,a nawet nie zajrzał do gardła. Uznał ,że jestem w super formie i jestem zdolna do pracy.

lekarz Piotr Cholewa

Stanisław Dolny 437

lekarz Mariusz Bębenek

Rzemieslnicza 1

lekarz Jerzy Podhorecki

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne WARMUZ"
MARII KONOPNICKIEJ 18

lekarz Marek Basista