Internista Kielce

DARIMED
Prosta 42

Lisowczyków 38b
Kielce

Pani doktor jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem, nigdy nie zostawia pacjenta bez pomocy.

WSZ Kielce
Grunwaldzka 45
Kielce

bardzo kompetentna i uczciwa osoba. miła i uprzejma. lekarz warty polecenia.

bardzo kompetentna i uczciwa osoba. miła i uprzejma. lekarz warty polecenia.

Wojska Polskiego 51 pok. 326
Kielce

Jestem pod opieką dr Forc ok.40 lat.Żyję i mam się dobrze.Chodząca dobroć!!

Jestem pod opieką dr Forc ok.40 lat.Żyję i mam się dobrze.Chodząca dobroć!!

Opinia dodana przez: henrykozga12 agzoneh

Jasieńskiego 18
Kielce

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.Wspaniały diagnosta i bardzo pomocny oraz życzliwy. Nie ma dystansu, lekarz-pacjent. Polecam bardzo gorąco.

Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Marta Wertka

Internista, Lekarz rodzinny

CENTRUM Niepub.Zakł.Opieki Zdrow.
Ul.Prusa 1
Kielce

Bardzo dobry lekarz.Poswięca dużo czasu na badanie,mimo dużej ilości chorych zawsze wszystkich przyjmie.Bardzo mila i sympatyczna . Polecam wszystkim.

Wojska Polskiego 28a
Kielce

Goraco polecam pania dr. Bylam jej pacjetka w ciazy. Zmagalm sie z cukrzyca cizarnych. Wizyta u pani dr to nie stresujace spotkanie tylko wizyta i pogawedka jak z dobra przyjaciolka doradzi wyjasni zrozumialym jezykiem. Pomimo iz to byly wizyty prywatne to pani dr nie zawsze brala oplate. Jest serdeczna i ciepla a zarazem fachowa i kompetentna. Goraco polecam rodzine panstwa witczakow jako lekarzy zarowna pania doktor jak i jej meza i syna ktorzy sa swietnymi ginekologami.

Opinia dodana przez: Marta

Prusa 7
Kielce

Bardzo dobry lekarz. Mam do niej pelne zaufanie.Polecam chorym.

Bardzo dobry lekarz. Mam do niej pelne zaufanie.Polecam chorym.

Kruszelnickiego 232
Kielce

W dniu 9.04.2016 r Pani doktor była u mnie z wizytą lekarską. Przemiła ,sympatyczna,wyrozumiała. Bardzo dokładnie mnie zbadała i przepisała odpowiednie leki. Irena Żurowska z ul. Wikaryjskiej

Opinia dodana przez: Lucyna

Warszawska 28/14
Kielce

Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Pani doktor uratowała mi życie nie jeden raz. Cenię ją bardzo. Polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Mirek