Lekarze Internista Kłodzko

lekarz Grzegorz Muskała

Kardiolog, Internista

Kościuszki 12 lok. 2
57-300 Kłodzko

Nie spotkalem nigdy lekarza ktory poswiecil by mi tyle czasu, wszystko dokladnie wytlumaczyl, byl tak mily i kompetentny jak pan doktor Muskala. Naprawde polecam

lekarz Agata Bartkowicz

57-300 Kłodzko

Niesamowita empatia i podejście do pacjenta!! Polecam 100% Wspaniały człowiek, który wytłumaczy i pokieruje! Oby więcej takich lekarzy!!
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Agata Wrońska-Kocąb

Lekarz rodzinny, Internista

Praktyka Lekarza Rodzinnego Anna Brzostowicz
Fl. Szarego 4
57-300 Kłodzko

Mój lekarz rodzinny oraz całej mojej rodziny . Polecam wszytkim mieć takiego lakarza jak nasza Pani dr

lekarz Teodor Tutak

Internista, Lekarz rodzinny

Bukowa 10
57-300 Kłodzko

Lekarz kompetentny w swoim zawodzie ,bardzo uprzejmy,gdyby wszyscy lekarze byli takimi profesjonalistami to spoleczenstwo nie narzekaloby na sluzbe zdrowia.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Henryka

lekarz Grażyna Iwan-Dyś

Pulmonolog, Internista

57-300 Kłodzko

Teraz zobaczyłam, że Pani doktor Grażynie Iwan-Dyś dałam 4,8 punktów, a powinna dostać 5 punktów. Coś przeoczyłam. Mojej najukochańszej córki już nie ma, ale panią doktor zapamiętam jako konkretnego, kompetentnego lekarza, który pierwszy rozeznał, co mojej córce dolega. Ola też wtedy była pełna uznania dla doktor, mimo ciężkiej choroby.
Opinia dodana przez: Teresa L

lekarz Rafał Dudek

57-300 Kłodzko

Nie polecam. Leczy zapalenie płuc przez telefon. Lekarz dla którego ważniejszy jest test na COVID. Niż bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta. Stwierdził mi zapalanie płuc i przepisał antybiotyki przez telefon bo sam się zdiagnozowałem. Oszukał mnie wysyłając na test, obiecywał, że mnie przyjmie z negatywnym testem w klinice lub z pozytywnym w domu, a okazało się, że mam zapisaną teleporadę.
Opinia dodana przez: covid 19

lekarz Wioletta Borszowska

Endokrynolog, Internista

ulica Walecznych 7/1
57-300 Kłodzko

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Trafione diagnozy. Miła, uprzejma, pomocna. Z dobrym podejściem do pacjenta. Konkretne odpowiedzi i zalecenia, kierowanie na badania w dobrym kierunku odpowiadającym diagnozie. Pełen profesjonalizm. 100% zaufania z mojej strony. Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Remigiusz

lekarz Jacek Nowak

Internista, Kardiolog

57-300 Kłodzko

Zachowanie tego (lekarza) nie mieści się w żadnej z wymienionych wyżej opcji.Dlaczego: Po nieuprzejmym bardzo nerwowym przyjęciu mię ze strony tego (lekarza)-.Pytanie.Z czym Pan do mnie przychodzi.Powiedziałem że z kłopotami serca i że mam cztery dokuczliwe spostrzeżenia.Pierwsze to to że całe życie byłem niskociśnieniowcem-- i więcej nie zdążyłem powiedzieć (lekarz) mi przerwał i powiedział,- proszę mówić szybciej ja nie mam czasu.Wstałem i powiedziałem jeżeli Pan nie ma czasu to dziękuję.Chciałem ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Piotr Brzostowicz

Wojska Polskiego 16 gab.2
Kłodzko

Wspaniały Człowiek i lekarz.Nigdy nie odmawia pomocy potrzebującym i robi to z wielkim sercem.Oby było więcej takich lekarzy!!!

lekarz Ignacy Einhorn

Wiosenna 19 lok. 6
57-300 Kłodzko

Bardzo polecam Doktora. Bardzo fachowa wiedza przekazywana w przystępny sposób. Zawsze można liczyć na fachową pomoc.
Opinia dodana przez: Igor

lekarz Grażyna Chyżewska

Zamiejska 28 / 2/1
57-300 Kłodzko

Pani doktor Chyżewska (przez małe "d") miała podejście do pacjentów w czasie pandemii w 2020 roku bardzo dziwne, wręcz nie na miejscu... Nie miała ochoty, żeby odebrać telefon od rodziny pacjentki, a jak już "musiała", to jej tłumaczenia o stanie zdrowia osoby na oddziale były - żenujące i te komentarze... Niestety nie ona pierwsza jako lekarka i niestety nie ostatnia jako lekarz... Aż strach pomyśleć, jak się trafi do szpitala ...
Opinia dodana przez: anna

Robert Ślisz

Oddział Wewnętrzny
57-300 Kłodzko

Trafiłam do tego pana, celem zbadania niepokojącej mnie zmiany w piersi (salus Kłodzko) Zostało wykonane badanie USG po czym zapytał czy w tym miejscu poczułam guza- wskazując na miejsce zmienione chorobowo. Potwierdziłam. Na koniec jednak dostałam kartę informacyjna i przekazano mi że nic mi nie jest zmian ogniskowych nie ma... Od razu wiedziałam że ten pan który tytułuje się lekarzem nie wie o czym mówi. Udałam się więc do innej ...
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Mirosława Rząsa

lekarz Jan Pater

Internista, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kłodzki Obwód Lecznictwa Kolejowego Sp. z o.o.
ulica Łużycka 9

lekarz Wojciech Żuk

Internista, Reumatolog

Przychodnia Lekarzy Specjalistów "ProDiagno"
ulica Harcerzy 1

lekarz Irena Misiewicz