Internista Kołobrzeg

Bukowa 1
78-100 Kołobrzeg

Specjalista jakich mało, dokładna i miła lekarz z powołania, polecam.

Specjalista jakich mało, dokładna i miła lekarz z powołania, polecam.

Szpital Uzdrowiskowy "WILLA FORTUNA" s.p.z.o.z.
ulica Rafińskiego 3
78-100 Kołobrzeg

Pani Doktor jest naprawdę FACHOWCEM w swojej dziedzinie. Jeśli jakiś diabetyk ma problem, Pani Doktor na pewno jest skutecznym ratunkiem.

Opinia dodana przez: Vic

POL - MED
Zapleczna 9C/9
78-100 Kołobrzeg

W ciąży miałam bardzo wysoki cukier. Dzięki Pani doktor nie musiałam brać insuliny i urodziłam zdrowe dziecko.

Sanatorium Uzdrowiskowe"ARKA - MEGA" S.A.
Sułkowskiego 11
78-100 Kołobrzeg

Wizyta w sanatorium Arka, u lekarza Mariusza Pełczyńskiego, długo będzie niepowtarzalna i niezapomniana.
Tak miłego, kulturalnego i kompetentnego lekarza ...

Tak miłego, kulturalnego i kompetentnego lekarza dotychczas nie spotkałam.
Ogromnie żałuję, że nie ma takich lekarzy w mojej miejscowości.
Gorąco polecam :)

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Adam Sienkiewicz

Diabetolog, Internista

78-100 Kołobrzeg

Bardzo kompetentny,poświęca dużo czasu pacjentowi,miły i uprzejmy,polecam,posiada dużą wiedzę, przystępnie tłumaczy zagadnienia medyczne,i co najważniejsze skutecznie leczy.

Opinia dodana przez: lukasz

Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy CHALKOZYN
Zdrojowa 1
78-100 Kołobrzeg

Lekarz z wielką kulturą osobistą i dużą wiedzą, potrąfiacy wczuć się w rolę pacjenta i zastosować skuteczną terapie.

78-100 Kołobrzeg

Beznadziejny człowiek, brak kontaktu z pacjentem i jego rodziną, arogancka i wyniosła.

dr n. med. Piotr Kłos

Internista, Lekarz medycyny pracy

Ośrodek Medycyny Pracy
Kupiecka 5A/22
78-100 Kołobrzeg

Zdecydowanie odradzam! Pan doktor jest bardzo nieuprzejmy, niezbyt kompetentny. Jak na zawód, który sobie wybrał nie charakteryzuje się cechami prawdziwego lekarza z powołaniem.

Regionalny Szpital
ulica Łopuskiego Edmunda 31