Lekarze Internista Końskie

Internista, Endokrynolog

Gabinet prywatny
16 stycznia 1 E
Końskie

Wspaniały lekarz! Pani doktor rozpoznała u mojej Mamy bardzo rzadką i trudną do wykrycia chorobę metaboliczną- tzw.chorobę Cushinga. Wcześniej Mama przez wiele lat była odsyłana od lekarza do lekarza i nikt nie umiał jej pomóc. Każdy tylko mówił, ze ma schudnąć, ale nikt nie zastanowił się dlaczego tak bardzo tyje, jedząc bardzo niewiele. Gdyby nie Pani doktor, Mamy już by z nami nie było. Swoją trafną diagnozą uratowała jej życie. ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Kozielska

26-200 Końskie

Rewelacja, pełen profesjonalizm, pani doktor leczy tak, żeby wyleczyć. Pani doktor poświęciła na wywiad ok 40 minut, pytała o fakty o które żaden lekarz wcześniej nie zapytał, słuchała z uwagą, wyczerpująco tłumaczyła możliwe choroby i metody leczenia.W bardzo jasny i przejrzysty sposób rozpisała dobowy harmonogram zażywania leków(w moim przypadku 8 pozycji) co jest szczególnie ważne dla ludzi starszych i pisała drukowanymi literami, żeby nie mieć wątpliwości co to za lek. ...
Opinia dodana przez: Makslojer

lekarz Sylwia Wiaderna-Wilk

ul. Południowa 93
26-200 Końskie

Bardzo uprzejma i miła osoba kompetentna podchodzi bardzo poważnie do problemu tłumaczenie choroby na wysokim poziomie naprawdę polecam byłem na kilku wizytach u pani doktor jestem zadowolony jej podejściem do pacjenta oby takich lekarzy jak najwięcej!!!!

lekarz Iga Detka-Kowalska

Internista, Gastrolog

ul. Spółdzielcza 8B
26-200 Końskie

Nie znam drugiego TAKIEGO Lekarza . Gdyby każdy człowiek miał w sobie tyle dobra, zaangażowania i empatii - świat byłby lepszy.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Renata Pejas-Dulewicz

Internista, Pulmonolog

Ind. Praktyka Lekarska oraz Por. Gruźlicy i Ch. Płuc, O. Chorób Wewnętrznych ZOZ Końskie
ul. 16-go Stycznia 1E oraz Gimnazjalna 41B
26-200 Końskie

Dr Renata Pejas-Dulewicz to lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedzą. W sposób bardzo przystępny wyjaśnia przyczyny choroby oraz sposoby jej leczenia. To lekarz pełen empatii. Do pacjenta ma stosunek bardzo serdeczny.

lekarz Aneta Gigielewicz

26-200 Końskie

Byłem niedawno na wizycie u Pani Doktor. Pełen profesjonalizm, od razu wszystkie badania i trafna diagnoza, wzór lekarza. Więcej takich lekarzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Zbigniew Guzera

Internista, Reumatolog

ul. Zamkowa 21
26-200 Końskie

Lekarz godny polecenia. Zresztą sam został mi polecony przez kogoś innego i nie żałuję dlatego postanowiłam podzielić się swoją opinią. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wnikliwie analizuje wszystkie objawy aby postawić odpowiednią diagnozę, zleca wszelkie potrzebne badania i przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem co jest też bardzo ważne, zwłaszcza w chorobach reumatologicznych. Chodzę do Pana doktora do gabinetu prywatnego w Końskich, ale również do szpitala w Starachowicach. ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Marian Sierant

Internista, Kardiolog

26-200 Końskie

Pan doktor Marian Sierant to lekarz z powołania.Ma doświadczenie w leczeniu i rzetelnym pomaganiu chorym.Ma siłę przekonywania,potrafi rozmawiać z chorymi,kierować ich do właściwego działania na rzecz własnego zdrowia w czasie leczenia i rehabilitacji.Niezwykle trafnie stawia diagnozę i dobiera leki. Uratował życie najbliższej mi osoby. Pomyślnie kieruje jego powrotem do zdrowia. Pan doktor ma wśród bardzo wielu pacjentów dobrą opinię.
Opinia dodana przez: elka 65

lekarz Waldemar Wrona

26-200 Końskie

solidna ifachowa konsultacja , godna polecenia.Zabiegi wykonywane sa profesionalnie .Personel uprzejmy i godny polecenia.

dr n. med. Jacek Morka

Internista, Kardiolog

Prywatne Usługi Medyczne
Karolinowska 8
26-200 Końskie

Pan Jacek Morka to lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta, wiedza i uprzejmość. Pan Jacek wykonuje potrzebne badania, rozmawia z pacjentem, tłumaczy dalszy przebieg leczenia. Kardiolog z Sercem. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna P.

lekarz Agnieszka Wiktorowicz-Dudek

Partyzantów 16
26-200 Końskie

Nie polecam Pani Doktor. Moja mama do niej uczęszczała ale po ostatniej wizycie postanowiliśmy, że już więcej do niej pójdzie. Pani Wiktorowicz zachowuje się jakby robiła łaskę pacjentom. Robi wszystko na tzw. "odwal się". Jest opryskliwa i nie przykłada się do wykonywanej pracy. Na każde pytanie odpowiada z tzw. "fochem". Zdecydowanie nie polecam!
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Joanna Sipika

ul. Południowa 93
26-200 Końskie

Moja opinia niestety jest bardzo zła. Nigdy wcześniej nie spotkałam lekarza. z którym jest tak utrudniony kontakt. Jest bardzo nie konkretna, nie sympatyczna i ma problem z postawieniem diagnozy. Odradzam wszystkim

lekarz Adam Dzwonek

Lekarz rodzinny, Neonatolog