Internista

- 19064 lekarzy
Wolny termin: 25 Sty o 14:20. Sprawdź inny.
Internista Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

Angiolog, Internista

INTIMA CLINIC - Klinika Ginekologii Kraków
Grzegórzecka 67c/u11
Grzegórzki, Kraków

U mnie też była kwestia niedokrwienia. Miałam operację ręki i po niej wciąż męczyło mnie uczucie zimna w małym palcu. Niby czułam dotyk, ale nie z każdej strony palca. Kilku lekarzy bagatelizowało problem, ale mnie on wciąż martwił, dlatego przyjął mnie doktor Kwater. Zrobił odpowiednie badania i rozpoczął leczenie. Po kilku miesiącach palec całkowicie wrócił do normy.

Opinia dodana przez: Danuta
Wolny termin: 2 Lut o 15:20. Sprawdź inny.

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.
Grzegórzecka 67c/u11
Grzegórzki, Kraków

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Wizyta bardzo pozytywna. Gorąco polecam Pana Sokołowskiego!

Opinia dodana przez: Beata
Internista Piaseczno lekarz Adam Orłowski

Gabinet Laryngologiczny
Nefrytowa 12
Piaseczno

Jestem zadowolony z wizyty. Szukałem w internecie lekarza na szybko i tak trafiłem. Dobry kontakt z gabinetem. Widać spore doświadczenie lekarza. Doktor Orłowski przykłada się do najmniejszego detalu i sporo mnie pytał co mnie zdziwiło, ale dzięki niemu wyzdrowiałem, a przy tej pogodzie mogło się skończyć bardziej dotkliwie. Miły człowiek, polecam!

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 20 Sty o 10:20. Sprawdź inny.
Internista Twardogóra lek. med. Beata Kowalska

lek. med. Beata Kowalska

Internista, Lekarz rodzinny

PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA
ul. M. Kopernika
Twardogóra

Pani Beata Kowalska ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani Doktor jest bardzo miła i uprzejma. Takich lekarzy nam brakuje. Zaangażowanie Pani Doktor jest celujące. Polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra Puka
Wolny termin: 24 Sty o 16:00. Sprawdź inny.
Internista Elbląg lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
Elbląg

Miła ,a zarazem kompetentna!Rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia pani doktor:)

Opinia dodana przez: KAJA Wasilewska
Wolny termin: 24 Sty o 20:40. Sprawdź inny.
Internista Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Pan Doktor to super Człowiek. Jako jedyny odkrył mi chorobę. Gdyby nie On leczyli by mnie nie wiem jeszcze ile i na co.
Dziękuję Panu, Panie Doktorze szkoda, że tak mało jest TAK DOBRYCH LEKARZY JAK PAN...I z takim podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: Marta Góral
Internista Pruszcz Gdański dr n. med. Vijay Kumar Sharma

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Androlog, Endokrynolog

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna

Kościuszki 24
Legnica

Jest to bardzo miły lekarz, podchodzi do sprawy na poważnie i nie owija w bawełnę. W dodatku ma poczucie humoru ...

Jest to bardzo miły lekarz, podchodzi do sprawy na poważnie i nie owija w bawełnę. W dodatku ma poczucie humoru :-)

DARIMED
Prosta 42