Lekarze Internista Koszalin

Internista, Kardiolog

BiM-Med Centrum Medyczne
ul Kościuszki 2/1
Koszalin

Pani kardiolog to bardzo miła osoba. Lekarz z powołania i prawdziwego zdarzenia. Podejście do pacjenta - wzorowe. Wszystko dokładnie i powoli objaśnione. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy pytań - rzetelna i jasna odpowiedź. Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem Panią Dr. Z czystym sumieniem mogę polecić w 100% każdemu. Spokojnie wysłuchała z jakimi dolegliwościami przyszedłem, przeprowadziła badanie. Wizyta należała do bardzo przyjemnych oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Janusz Kowalik

Ewa Mokrzycka

Internista, Hematolog

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie
Koszalin

Lekarz jakiego kazdemu polecam w potrzbie procz znajomosci lekarskich jest zawsze miła ma czas dla pacieta i jej uśmich serdecznosc i zyczliwosc zycze samych życzliwosci p.Ewie mama chrej corki Gosi W
Opinia dodana przez: Leonora

lekarz Mariusz Witman

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Lelewela Joachima 7
75-450 Koszalin

Super doktor, kompetentny i empatyczny, z dobrym podejściem do pacjenta. Jedyna wada jaką mogę wymienić to taka, że trudno się do niego zarejestrować, bo w kolejce do rejestracji ogrom pacjentów to do Pana doktora i o 8:30 nie ma już często numerków.

Gabriela Kowalska-Karaczun

Internista, Lekarz rodzinny

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
75-687 Koszalin

Wspaniala cierpliwa uprzejma lekarka. Leczymy sie u Pani Doktor od lat. Polecam wszystkim bo to najlepszy lekarz w tej przychodni.

lekarz Renata Batyra

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

najlepsza internistka na Chałbińskiego ........................................................................
Opinia dodana przez: pacjent

Mirosława Kierkosz

Gastroenterolog, Internista

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Bardzo kompetentna i przemiła Pani doktor. Wspaniały lekarz i człowiek z dużą empatią dla pacjenta. Dziękuję za pomoc i zrozumienie. W dodatku wizyta była przez NFZ a nie prywatnie. Oby było więcej takich Lekarzy.👍
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Małgorzata Wesołowska

ul. Saperów 14
75-647 Koszalin

Pani doktor kilka lat temu uratowała mi życie. Podjęła odpowiednią decyzję w odpowiednim czasie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Irmina

lekarz Ewa Adamczak

Lekarz rodzinny, Internista

Zielona 10b
75-664 Koszalin

Najlepszy lekarz w Koszalinie, takiego diagnosty trudno ze świecą znaleźć. Do tego bardzo uprzejma. Jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny, nie wyobrażam sobie aby naszym zdrowiem zajmował się inny lekarz. Mam do Niej ogromne zaufanie. Przez tyle lat nigdy się nie zawiodłam.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Konrad Rydwelski

Internista, Kardiolog

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Porządny lekarz, skierował żonę na ablację. Wszystko wytłumaczył jak trzeba.Ablacja udana, żona czuje się lepiej. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Lidia Sławińska

Pulmonolog, Internista

Bożka 23
75-365 Koszalin

Pani doktor wszystko ładnie mi wytłumaczyła, zaleciła odpowiednie badania Kompetentna i miła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Marek Kałła

Pulmonolog, Internista

Koszalin

BARDZO DOBRY LEKARZ POSIADA DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ ZAWSZE WYSŁUCHA PACJENTA SŁUŻY RADĄ I DOŚWIADCZENIEM DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE STARA SIĘ JAK NAJLEPIEJ POMÓC PACJENTOWI WARTO SIĘ U NIEGO LECZYĆ NIE PCHA ANTYBIOTYKÓW ANTYBIOTYK TO U NIEGO OSTATECZNOŚĆ JESTEM JEGO PACJENTKĄ JUŻ 12 LAT ORAZ MOJA RODZINA TEŻ POLECAM GORĄCO
Opinia dodana przez: ANIA76

lekarz Ryszard Ryś

Internista, Diabetolog

Gabinet Laryngologiczny
Staszica 8A pok 5
75-449 Koszalin

Najlepszy lekarz, jakiego znam, a znam doktora Rysia od 28 lat, czyli tyle ile mam cukrzycę typu I. Teraz dodatkowo mój lekarz rodzinny - dla mnie fantastyczna sytuacja. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Do problemu podchodzi kompleksowo. Zachęca pacjenta do rozwoju i poprawy wyników. Niestety nie potrafi odmówić pomocy, dlatego ciągłe kolejki. Ale dla takiej opieki warto czekać na swoją kolej.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Anna Pelczar

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Pani doktor bardzo uprzejma i cierpliwa do pacjenta. Ma w sobie dużo empatii. Lekarz z powołania, mam pełne zaufanie do jej kompetencji.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Barbara Liberowicz-Moroz

75-720 Koszalin

Zanim trafiłem do tej Pani, miałem wrażenie, że leczą mnie „komputery” które przypisują te same lekarstwa na wszystko i rozkładają ręce jak problem wykracza poza ich „system”. Tą Panią cechuje bardzo indywidualne podejście, szerokie spojrzenie na problem pacjenta i skuteczność. Pisac mógłbym jeszcze wiele, jednak dla mnie to co najważniejsze to zdrowie moje i najbliższych które zawdzięczam właśnie tej Pani… :-)
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Agata Lange-Czaban

75-720 Koszalin

Moja opinia po dwóch wizytach jest zdecydowanie pozytywna. Wahałam się, do którego endokrynologa pójść, a opinie o Pani Lange-Czaban, które znalazłam w internecie nie są liczne i z przewagą tych krytycznych. Zaryzykowałam i absolutnie nie żałuję. Przyszłam już z aktualnymi, podstawowymi badaniami (zostałam za to pochwalona!). Zbadano mnie i zebrano szczegółowy wywiad. Pani doktor cierpliwie wszystko mi tłumaczyła, odpowiadała na każde pytanie. Leczenie, jak do tej pory przynosi efekty, więc ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Barcewicz

75-720 Koszalin

Nie polecam nikomu trafienia do tego lekarza. Zero empatii, zrozumienia pacjenta, wytłumaczenia czegokolwiek. O uprzejmości nie wspomnę, gdyż zostałem przyjęty do gabinetu i od razu z krzykiem pytając się o jakikolwiek lek przeciwbólowy czy też uspokajający.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Grażyna Mrozińska

Przychodnia UROMED
Bartosza Głowackiego 7
75-402 Koszalin

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grażyna Mrozińska to kompletna porażka. Pani doktor ma wyraźny problem z właściwą komunikacją z pacjentem. Przekazywane przez nią informacje są nieprecyzyjne, albo żadne. Trudno się domówić i o wszystko trzeba dopytywać, aby być właściwie poinformowanym. W przeciwnym razie, skończy się na całowaniu klamki gabinetu, którego godziny otwarcia są wyjątkowo zagadkowe lub na głuchych telefonach. Nie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Mikali

lekarz Andrzej Kondaszewski

Kubusia Puchatka 36
Koszalin

to mój lekarz od ok.20 lat,przez te lata stał się moim bardzo dobrym znajomym,trudno chyba inaczej, kiedy potrzebowałem czy też potrzebuję jego pomocy zawsze gotów przyjechać do domu. jeżeli potrzeba podam swoje dane personalne i adresowe.

lekarz Maciej Sochalski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Zwycięstwa 202 A
75-640 Koszalin

Pan doktor bardzo nieprzyjemny, w dyskusji przekręca co mówi pacjent. Podnosi głos i zagłusza rozmówcę, wchodzi w słowo. Nie byłem jego pacjentem rodzinnym i już to się nie spodobało doktorowi. Powiedział abym poszedł sobie prywatnie a nie przychodził na fundusz - nie na miejscu. To dlaczego sam nie przyjmuje wyłącznie prywatnie? Nie potrafił otworzyć płytki z tomografią. Traktuje w rozmowie innych lekarzy jak studentów a pacjenta z góry. Przyszedł do ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Halina Hryniewicz

Poliklinika MSW
Ul. Szpitalna
75-950 Koszalin

Witam ta pani Doktor to już wszędzie pracowała i na Kościuszki i Monte Cassino i Lelewela i w szpitalu. Jaki finał brak wiedzy na temat chorób, trzeba iść na emeryturę .Nie polecam ,nie polecam
Opinia dodana przez: Szymon