internista kraków

Internista   (+1 więcej)

INTIMA CLINIC
ul. Grzegórzecka 67C/U11
Grzegórzki, Kraków

Byłem pacjentem na SOR w niedzielę z podejrzeniem zawału serca. Lekarz jakiego tam spotkałem, był pierwszym lekarzem z takim podejściem do pacjenta, wyrozumiał, rzetelny, dociekliwy, a przy tym bardzo sympatyczny z ludzkim obliczem. Gdyby służba zdrowia miała takich specjalistów, chorzy zawsze czuli by się bezpiecznie w warunkach w jakich czlowiek zawsze szuka czlowieka w lekarzu. Ja miałem to szczęście znaleźć. Życzę Panu doktorowi wiele sukcesów w pracy i radości w zyciu prywatnym.

Opinia dodana przez: artur adamowicz
Internista Kraków dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Internista   (+2 więcej)

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
Kraków

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Internista Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Internista   (+2 więcej)

INTIMA CLINIC
ul. Grzegórzecka 67C/U11
Grzegórzki, Kraków

Pani Edyta rozpisuje bardzo ciekawe diety. Szczerze powiem, że jeszcze nikt nie wdrożył w czasie mojej walki z odchudzaniem tak ciekawego menu. W końcu nie było mi smutno, że muszę jeść co innego niż reszta rodziny ;) Ba! To oni zazdrościli mi :D

Opinia dodana przez: Klara
Wolny termin: 24 Sie o 14:00. Sprawdź inny. # 6

lek. med. Marek Banach

Internista

MED-a-DENT
ul. Szujskiego 11/2
Kraków

Niesamowity lekarz. Wszystko poszło wyśmienicie. Wysłuchał mnie uważnie i podszedł do mojej sprawy bardzo profesjonalnie.
Jak chorować to tylko z ...

Jak chorować to tylko z doktorem Banachem.

Opinia dodana przez: Bogdan

dr Szymon Fornagiel

Internista   (+1 więcej)

Kraków

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. med. Joanna Walczyk

Internista

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
Kraków

Bardzo sympatyczna Pani doktor ,miła uprzejma , widać że zna się na tym co robi .Bardzo dociekliwa i dokładna.Z tego co się dowiedziałem równie dobra w badaniu USG.
Polecam .
Pacjent