Internista Kraków

Internista Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

Angiolog, Internista

Grzegórzki, Kraków

Wizyta odbyła się planowo, lekarz kulturalny i z dużą wiedzą. Przeprowadził wywiad, wykonał usg i wszystko dokładnie mi wytłumaczył, przekładając na język laika. Naprawdę kompetentny.

Opinia dodana przez: Olga
Wolny termin: 22 Gru o 15:20. Sprawdź inny. # 2

Grzegórzki, Kraków

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Wizyta bardzo pozytywna. Gorąco polecam Pana Sokołowskiego!

Opinia dodana przez: Beata

Internista Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Diabetolog, Dietetyk

Grzegórzki, Kraków

Przemiła, kontaktowa osoba, znająca się na tym czym się zajmuje. Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Miła atmosfera. Pani Doktor dostarczyła dużo informacji oraz uporządkowała moją dietę. Szczerze polecam Panią Doktor!

Opinia dodana przez: Sonia
Wolny termin: 21 Gru o 14:00. Sprawdź inny. # 6

Kraków

Niesamowity lekarz. Wszystko poszło wyśmienicie. Wysłuchał mnie uważnie i podszedł do mojej sprawy bardzo profesjonalnie.
Jak chorować to tylko z ...

Jak chorować to tylko z doktorem Banachem.

Opinia dodana przez: Bogdan
Wolny termin: 21 Gru o 14:30. Sprawdź inny. # 7

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

None
Heila 9/27
Kraków

Długo szukaliśmy godnego polecenia specjalisty dla mojej mamy. Na szczęscie trafiliśmy do Pana Łukasza. Polecamy i pozdrawiamy.

Opinia dodana przez: Natalia

Kraków

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
Kraków

Bardzo sympatyczna Pani doktor ,miła uprzejma , widać że zna się na tym co robi .Bardzo dociekliwa i dokładna.Z tego co się dowiedziałem równie dobra w badaniu USG.
Polecam .
Pacjent