Internista Kraków

Internista Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

Angiolog, Internista

31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 27 Kwi o 15:20. Sprawdź inny. # 2

31-559 Grzegórzki, Kraków

Najlepszy endokrynolog w Krakowie. Mega profesjonalny, a do tego o wspanialym i uspokajającym usposobieniu. Bardzo polecam Pana doktora

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 26 Kwi o 09:00. Sprawdź inny. # 3
Internista Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Diabetolog, Dietetyk

31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)

Opinia dodana przez: Weronika
Wolny termin: 26 Kwi o 14:00. Sprawdź inny. # 4

MED-a-DENT
ul. Szujskiego 11/2

Jeśli to jest Pan Marek Banach z szpitala im.Dietla przy ul.Skarbowej w Krakowie to mogę potwierdzić wcześniejsze pozytywne opinie. Pracuje także na SORze, a tam nie jest łatwo (chaos w kolejności przyjęć). Życzliwy, pomocny, miły, nawet po kilku godzinach pracy na SORze. Po przyjeciu i wykonaniu wielu badań, doktor Banach podał numer komórki, aby skonsultować wyniki i dalsze leczenie po wizycie na SORze. Nie zostawia pacjenta samego z problemem, kieruje jego leczeniem dalej. Oby więcej takich ludzi w zawodzie lekarza.

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 26 Kwi o 14:30. Sprawdź inny. # 5

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Wolny termin: 30 Kwi o 14:30. Sprawdź inny. # 6

MED-a-DENT
ul. Szujskiego 11/2

Heila 9/27

Świetny, godny polecenia internista. Poświęca odpowiednią ilość czasu każdemu pacjentowi, przy tym jest bardzo uprzejmy. Polecam.

Opinia dodana przez: Ela

Kraków

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29

Bardzo sympatyczna Pani doktor ,miła uprzejma , widać że zna się na tym co robi .Bardzo dociekliwa i dokładna.Z tego co się dowiedziałem równie dobra w badaniu USG.
Polecam .
Pacjent

Andrzej Gliwa

Diabetolog, Internista

Scanmed

Kraków

Najlepszy lekarz z jakim sie dotad spotkalem - bez podzialu na internistow, stomatologow, hirurgow itd.

Pan doktor jest bardzo ...

Pan doktor jest bardzo kompetentnym specjalista oraz bardzo dobrym czlowiekiem (czuje sie to juz przy pierwszej wizycie - niestety brak tego u wielu lekarzy). Podchodzi do problemow pacjentow powaznie, starajac sie znalezc najlepsze rozwiazania, wszystko tlumaczy i dobiera metody pod pacjenta.

Polecam wszystkim!!

Opinia dodana przez: Pawel