kraków internista

Czy chodziło Ci o lekarzy:

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Internista   (+1 więcej)

Grzegórzki, Kraków

Na pewno najlepszy endokrynolog, a prawdopodobnie najlepszy lekarz w ogóle jakiego spotkałam na swojej drodze. Przesympatyczny, inteligentny, z ogromną wiedzą i najlepszym podejściem do drugiego człowieka jakie można mieć.

Internista Kraków dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
Kraków

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Internista Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

Grzegórzki, Kraków

Miałam problem z niedokrwieniem lewej stopy. Początkowo wydawał się błachy, później zaczęło mnie to martwić i tak trafiłam do dr Kwatera. Po czterech miesiacach leczenia udało się pozbyć niezbyt przyjemnego problemu.

Opinia dodana przez: Kornelia
Internista Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Grzegórzki, Kraków

Pani Edyta rozpisuje bardzo ciekawe diety. Szczerze powiem, że jeszcze nikt nie wdrożył w czasie mojej walki z odchudzaniem tak ciekawego menu. W końcu nie było mi smutno, że muszę jeść co innego niż reszta rodziny ;) Ba! To oni zazdrościli mi :D

Opinia dodana przez: Klara
Wolny termin: 28 Wrz o 14:00. Sprawdź inny.

lek. med. Marek Banach

Internista

MED-a-DENT
ul. Szujskiego 11/2
Kraków

Niesamowity lekarz. Wszystko poszło wyśmienicie. Wysłuchał mnie uważnie i podszedł do mojej sprawy bardzo profesjonalnie.
Jak chorować to tylko z ...

Jak chorować to tylko z doktorem Banachem.

Opinia dodana przez: Bogdan

dr Szymon Fornagiel

Internista   (+1 więcej)

Kraków

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. med. Joanna Walczyk

Internista

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
Kraków

Bardzo sympatyczna Pani doktor ,miła uprzejma , widać że zna się na tym co robi .Bardzo dociekliwa i dokładna.Z tego co się dowiedziałem równie dobra w badaniu USG.
Polecam .
Pacjent