Internista Kraków

Wolny termin: 25 Sty o 14:20. Sprawdź inny.
Internista Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

Angiolog, Internista

INTIMA CLINIC - Klinika Ginekologii Kraków
Grzegórzki, Kraków

U mnie też była kwestia niedokrwienia. Miałam operację ręki i po niej wciąż męczyło mnie uczucie zimna w małym palcu. Niby czułam dotyk, ale nie z każdej strony palca. Kilku lekarzy bagatelizowało problem, ale mnie on wciąż martwił, dlatego przyjął mnie doktor Kwater. Zrobił odpowiednie badania i rozpoczął leczenie. Po kilku miesiącach palec całkowicie wrócił do normy.

Opinia dodana przez: Danuta
Wolny termin: 2 Lut o 15:20. Sprawdź inny.

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.
Grzegórzki, Kraków

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Wizyta bardzo pozytywna. Gorąco polecam Pana Sokołowskiego!

Opinia dodana przez: Beata
Wolny termin: 22 Sty o 14:30. Sprawdź inny.

MED-a-DENT
ul. Szujskiego 11/2
Kraków

Wolny termin: 25 Sty o 09:00. Sprawdź inny.
Internista Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Diabetolog, Dietetyk

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.
Grzegórzki, Kraków

Przemiła, kontaktowa osoba, znająca się na tym czym się zajmuje. Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Miła atmosfera. Pani Doktor dostarczyła dużo informacji oraz uporządkowała moją dietę. Szczerze polecam Panią Doktor!

Opinia dodana przez: Sonia
Wolny termin: 25 Sty o 14:00. Sprawdź inny.

MED-a-DENT
ul. Szujskiego 11/2
Kraków

Niesamowity lekarz. Wszystko poszło wyśmienicie. Wysłuchał mnie uważnie i podszedł do mojej sprawy bardzo profesjonalnie.
Jak chorować to tylko z ...

Jak chorować to tylko z doktorem Banachem.

Opinia dodana przez: Bogdan
Wolny termin: 25 Sty o 14:30. Sprawdź inny.

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

None
Heila 9/27
Kraków

Długo szukaliśmy godnego polecenia specjalisty dla mojej mamy. Na szczęscie trafiliśmy do Pana Łukasza. Polecamy i pozdrawiamy.

Opinia dodana przez: Natalia

Kraków

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
Kraków

Bardzo sympatyczna Pani doktor ,miła uprzejma , widać że zna się na tym co robi .Bardzo dociekliwa i dokładna.Z tego co się dowiedziałem równie dobra w badaniu USG.
Polecam .
Pacjent

Andrzej Gliwa

Diabetolog, Internista

Scanmed

Kraków

Najlepszy lekarz z jakim sie dotad spotkalem - bez podzialu na internistow, stomatologow, hirurgow itd.

Pan doktor jest bardzo ...

Pan doktor jest bardzo kompetentnym specjalista oraz bardzo dobrym czlowiekiem (czuje sie to juz przy pierwszej wizycie - niestety brak tego u wielu lekarzy). Podchodzi do problemow pacjentow powaznie, starajac sie znalezc najlepsze rozwiazania, wszystko tlumaczy i dobiera metody pod pacjenta.

Polecam wszystkim!!

Opinia dodana przez: Pawel