Lekarze Internista Kraśnik

{'id': 39838, 'name': u'Kra\u015bnik'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

Gastroenterolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED" s.c.
Urzędowska 125
23-200 Kraśnik

Bardzo dobry i przy tym miły i uprzejmy specjalista. Fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy faktyczny stan chorobowy, mało tego- nawet poświęci swój cenny czas żeby zobrazować za pomocą rysunku. Pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i w pełni angażuje się w swoją pracę, właśnie takich lekarzy nam trzeba w polskiej służbie zdrowia! Z całego serca polecam Pana doktora jak i oddział gastroenterologii w Łęcznej.
Opinia dodana przez: Edyta

dr hab. n. med. Krystyna Kłosowska-Kapica

Gastroenterolog, Internista

Gastroenterolog
św. Faustyny 6
23-200 Kraśnik

Wspaniała Osoba która się naprawdę zna na tym co robi, Gdyby wszyscy byli tacy jak Pani Doktor Krystyna! Najlepsza!
Opinia dodana przez: Klucho

lekarz Monika Latos-Król

Centrum Medycyny Rodzinnej Gliniewicz i Spółka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka Jawna- Przychodnia dla dorosłych
Sikorskiego 11
23-210 Kraśnik

bardzo miła, rzeczowa Pani Doktor! zawsze dopyta, szczegółowo bada, nigdy nie daje najdroższych leków bez potrzeby, godna polecenia:)
Opinia dodana przez: hela

lekarz Maryla Gil

Reja 13
23-200 Kraśnik

Profesjonalna pani doktor, miła, pomocna, słucha pacjenta, delikatna. Wizyty przebiegają bez stresu.

lekarz Dorota Łyszczarz

Internista, Endokrynolog

Kraśnik filia nr 5
Narutowicza 1/10
23-200 Kraśnik

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Czesław Stefaniak

Piaskowa 61
23-200 Kraśnik

Przez tego Pana doktora osiwiałam w pół dnia , postawił bez badania na podstawie USG diagnoze -zmiana onkologiczna. Tego samego dnia udałam się jeszcze na wizytę do innego lekarza bo bardzo się przejęłam. Okazało się , że to nie była zadna sprawa onkologiczna. Ale tyle człowiek ojadł się strachu że szok. Nie wiem dlaczego ten Pan bez potwierdzenia odrazu straszy chyba to jego hobby. I co najlepsze mój przypadek jest ...

lekarz Wioletta Kudła

23-200 Kraśnik

Zacząć muszę od tego, że gdy potrzebowałem umówić się na wizytę do przychodni w Koszarach to zawsze przebiegało to sprawnie co w Kraśniku nie jest takie oczywiste. Również przesiadywanie godzinami pod drzwiami chyba się tu nie zdarza. U Pani Kudły obszerny wywiad, przebadanie, konkretne wytyczne i skierowania na dalsze badania. Potem wizyta z wykonanymi badaniami i wyjaśnienie leczenia. Wszystko po prostu tak jak powinno wyglądać, bez fajerwerków ale konkretnie.

lekarz Agnieszka Wolak

23-200 Kraśnik

Lekarka, która nie ma czasu dla pacjenta w czasie wizyty. Nie plecam w czasie wizyty myśli tylko o prywatnych sprawach i jak najszybciej pozbyć się pacjenta.

lekarz Urszula Bryczek

Internista, Lekarz rodzinny

Aleja Młodości 159
23-210 Kraśnik

Przyszłam na umówioną godzinę (12:15), ale było opóźnienie, że jeszcze były osoby z g. 10:00, bo okazało się, że przyszła z 2h opóźnieniem do pracy. Jestem w ciąży, więc czuję się różnie i nie mogłam tyle czekać, a więc z łaską przyjęła poza kolejnością (ale musiałam przepuścic jeszcze 2 inne osoby bez pierwszeństwa), jednak i tak musiałam się wciskać. Wizyta przebiegła w ciszy, powierzchowne badanie, zero pytań, wywiadu lekarskiego, na ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Iwona Królik

ulica Grunwaldzka 6
23-200 Kraśnik

Mama trafiła na oddział dr Królik z powodu opuchnięcia i zmian skórnych, których nie dało się wyleczyć w domu. Pani doktor od początku zachowywała się opryskliwie i traktowała nas, czyli córki, z wyższością. Od początku nie mogłyśmy liczyć na pomoc dr Królik, a tylko na nie mające nic wspólnego z prawdą uwagi, że nie dbamy o mamę i jej higienę. Mama ma 70 lat i nie porusza się samodzielnie. Nasza ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alina Krowicka-Sagan

23-200 Kraśnik

Pani Alina Krowicka-Sagan lekarz kraśnickiego SOR , przychodzi do pracy bo nikt inny nie chce , złe podejście do chorych , lekceważy pacjeta , wszystko stawia na przetrzymanie .
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Zofia Petruczynik

23-200 Kraśnik

Niski poziom wiedzy medycznej. Osoba pomyliła chyba zawody !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Teresa Hałabiś

Reumatolog, Internista

Jagiellońska 53
23-200 Kraśnik

Nie polecam! Lekceważenie pacjenta, brak zaangażowania i chęci pomocy. Nie odpowiednia osoba na tym stanowisku!
Opinia dodana przez: Emila

lekarz Małgorzata Skrzyńska

Internista, Kardiolog

Przyzakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółdzielni Inwalidów "Jedność"
Niepodległości 10
23-210 Kraśnik

Arogancka i niesympatyczna pani doktor, zero wytłumaczenia o chorobie i sposobie leczenia, bez podarunku ani rusz

lekarz Edyta Słodkowska

23-200 Kraśnik

Ta Panią trzeba omijać z daleka. Nieprzyjemna, mało kompetentna, bezczelna, nie potrafi zdiagnozować prawidłowo pacjenta.
Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Renata Broniszewska-Kardas