Lekarze Internista Legnica

lekarz Katarzyna Krępuła

Internista, Endokrynolog

Galaktyczna 20/1
59-220 Legnica

Miałam przyjemność być u Pani doktor Krępuły na konsultacji we Wrocławiu. Korzystałam już wcześniej z pomocy Pani Doktor. Diagnozuje rzetelnie i wiarygodnie. Szczegółowo wyjaśnia możliwe przyczyny dolegliwości. Pani Doktor jest bardzo uprzejma, konkretna i rzeczowa.

dr n. med. Jarosław Goldman

Gabinet Jarosław Goldman
Saperska 6/12A
59-220 Legnica

Doktorzy Nauk Medycznych, Profesorowie i Lekarze to Skarb Naszego Narodu. WIELCY LUDZIE. Doktor Jarosław Goldman do takich Ludzi należy. Poświęcił mi dużo czasu, wnikliwie zapoznając się z moimi chorobami współistniejącymi, żeby dobrać dla mnie odpowiednie leki, po których czuję się o niebo lepiej. Cenię Doktora za Przeogromną Wiedzę Medyczną, za Rzeczowość, Skrupulatność, Profesjonalizm i Intuicję. Chylę czoła przed Takimi Ludźmi jak Doktor. CHWAŁA IM ZA TO, że SĄ. Mam to ...
Opinia dodana przez: Bolesława

lekarz Bożena Klepacka

Katowicka 11
59-220 Legnica

Pani doktor bardzo empatyczna, wykazuje ogromne zrozumienie w stronę rodziny pacjenta, co w moim przypadku było bardzo ważne po wcześniejszych doświadczeniach z innym pseudo lekarzem z oddziału wewnętrznego w Legnicy. Reaguje na zgłoszenia rodziny, i bardzo wyrozumiale podchodzi do zmartwień i rozmów, w dodatku jest bardzo kompetentna!!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Monika Kuźniar

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Absolutnie Pani doktor godna polecenia: fachowiec, konkretną, analityczna, jasny umysł i zaproponowany sposób leczenia. POLECAM.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Adam Tarapata

Okrzei 4/6
59-220 Legnica

Cierpliwy i dokładny. Bardzo dobrze tłumaczy zdiagnozowane schorzenia i przebieg leczenia pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Wojciech Siwicki

Internista, Diabetolog

Legnica

Choruję na cukrzycę typu II od 6 lat.Dotychczas leczyli mnie tzw lekarze rodzinni - efekt opłakany! Doktor Siwicki zajął się mną, ustalił leki dodał insulinę i cukry mam wręcz piękne! Podziękowania dla dr i gorące polecenie dla innych cukrzyków!

lekarz Nagi Abod

Tatarska 9/6
59-220 Legnica

Sympatyczny,uprzejmy ,bardzo wnikliwie analizuje choroby, poswieca czas dla pacjeta ile jest potrzeba Stawia trafne diagnozy godny polecenia. Bardzo szkoda, ze niema wiecej takich lekarzy byloby mniej negatywnych opini na sluzbe zdrowia

lekarz Dariusz Dąbrowski

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CARDIAMED"
Grunwaldzka 7
59-220 Legnica

Doktor Dąbrowski jest ekspertem w swojej dziedzinie i bardzo dobrym kardiologiem. Jest pomocny, komunikatywny i empatyczny, bardzo mi pomógł za co jestem niezmiernie wdzięczny.
Opinia dodana przez: Henryk Wolski

lekarz Krzysztof Forgacz

Internista, Onkolog

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Bardzo dobry i wrażliwy na ludzkie cierpienie lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora i zawsze mogę na niego liczyć. Podczas chemioterapi dostałam zapalenia oskrzeli. Po kontakcie z Panem doktorem natychmiast kazał mi zgłosić się u niego. Zalecił badania i prześwietlenie klatki piersiowej. Po tym już widać, że martwi się o swoich pacjentów i zawsze można na nim polegać. Szczerze pozdrawiam i polecam Pana Doktora wszystkim pacjentom. Pacjentka z Legnicy
Opinia dodana przez: Legniczanka

lekarz Ludmiła Gawron

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOXMED sp. z o.o.
ulica Kosmiczna 14
59-220 Legnica

Rzadko spotykam się z profesjonalizmem. Pani doktor ma wiedzę bardzo szeroką (w tym oczywiście hematologiczną, bo taka jest jej specjalizacja). Poświęca dużo czasu pacjentowi, jest przy tym osobą, która chce rozwikłać zagadki. Bardzo sumienna, słucha i doradza. Jest przy tym empatyczna. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Mirosław Kastelik

Dworcowa 7 (parter)
59-220 Legnica

lekarz godny zaufania, kompleksowo podchodzi do danego problemu, jest kompetentny, polecam innym.

lekarz Beata Mikłaszewicz

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CARDIAMED"
Grunwaldzka 7
59-220 Legnica

Bardzo polecam Panią Dr Mikłaszewicz. To bardzo kompetentna i konkretna osoba. W sposób dokładny wyjaśniła mi moje pytania i poświęciła mi wystarczająco dużo czasu. W gabinecie czułam się komfortowo, dr to bardzo miła i ciepła osoba, godny polecenia lekarz.

lekarz Krzysztof Cybulski

Internista, Nefrolog

Szaniawskiego 5B
59-220 Legnica

Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Zawsze potrafi wytłumaczyć dolegliwości i istotę choroby. Nie odmawia dodatkowych przyjęć nawet po zakończeniu pracy.
Opinia dodana przez: Joanna
Profesjonalny lekarz.Na pierwszej wizycie wykrył u mojego męża tętniaka aorty oraz stwierdził że podejrzewa raka prostaty.Wszystko się potwierdziło.Wszyscy poprzedni lekarze twierdzili że maz jest zdrowy.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jolanta Kiełkowicz

Baczyńskiego 4 / 5
Legnica

Moja opinia jest neutralna. Pani doktor uprzejma, wykonała echo serca. Nie mam zastrzeżeń z racji jej wykonywanych czynności.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ilona Smolarska

Dworcowa 7 lok. 11
59-220 Legnica

Bardzo fajna kobieta ,konkretna i rzeczowa zna sie na swojej pracy profesjonalizm całą parą...polecam

dr n. med. Krzysztof Stawik

Internista, Gastroenterolog

Stawik Krzysztof, lek. med. internista. Gabinet
Tadeusza Kościuszki 24
59-220 Legnica

Ku przestrodze...: Poszedłem do Pana doktora Stawika prywatnie,zrobił USG,porozmawiał dłuższą chwilę i wypisał leki,które mam przyjąć a po dwóch tygodniach mam się zgłosić ze skierowaniem od lekarza i wykonamy gastroskopię w Miedziowym Centrum Zdrowia w ramach NFZ,żeby nie narażać mnie na dodatkowe koszty.Przyjąłem zalecone leki U W A G A: kosztowały 267złotych!!!! Załatwiłem skierowanie na gastroskopię i zadzwoniłem do lekarza umówić się na wizytę,doktor powiedział przez telefon żebym przyszedł na ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jadwiga Hołojda

Internista, Hematolog

Saperska 22
59-220 Legnica

Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.Podziekowania dla Pani Doktor za troskliwe podejscie i prowadzenie pacjenta przez 6 lat.Jestem bardzo wdzieczna, moj serdeczny przyjaciel Adam jest juz pol roku po przeszczepie i jest wszystko ok.Zycze kazdemu choremu takiej Pani Doktor, ktora wklada swoje serce w uzdrowieniu pacjentow.Pozdrawiam serdecznie...... Halina Cusumano z Niemiec.
Opinia dodana przez: Halina

Irena Ossowska katiekina

Piekarska 7
Legnica

Wyjątkowo niemiły lekarz, bez kompetencji, antybiotyk każe brać na pusty żołądek i Wit C 1000, mimo że zna moją historie i wie że mam problemy z żołądkiem. Potrafi krzyczeć na dorosłego pacjenta. Nigdy więcej ani tej pani anibtej przychodni. Muszę się rejestrować na nowo do lekarza który będzie w stanie mi pomóc
Opinia dodana przez: Iwona

Elżbieta Hoffman

MCZ
Złotoryska
59-220 Legnica

Przez kilka lat byłem pacjentem p. doktor. Nigdy nie było problemu z uzyskaniem pomocy medycznej. Pani dr. zawsze wytłumaczyła istotę choroby ,sposób podjętego leczenia i rokowania na przyszłość.Po konsultacji u specjalisty - opinia o b.dobrym doborze leków i podjętej "diagnozie". Tylko pochwalić .
Opinia dodana przez: Bogdan